Trainingen‎ > ‎

Groepen en uren

Trainers

coördinatie en talentdetectie:  petrasanty@hotmail.com
  • start to kajak: Maaike Bettens, Paulus Buysschaert
  • speelclub: Martijn Vandekerckhove, Griet Vandeburie
  • C-groep: 
    • C2:  Stijn Dewandel, Tuur Bettens
    • C1: Stijn Dewandel, Tuur Bettens
  • B-groep: Marc Pannecoucke, Stijn Dewandel, Tom Cremers
  • A-groep: Tom Cremers
Onderaan deze pagina kan u alle infobundels per groep downloaden.
Heeft u vragen, opmerkingen, onduidelijkheden? Gelieve u dan te wenden tot één van de trainers van de groep waar u een vraag over heeft. Ook voor opmerkingen of vragen over trainingen, gelieve u naar de trainer in kwestie te wenden.  
Algemeen contact trainers: Griet Vandeburie: grietvandeburie@gmail.com
                                            Stijn De Wandel: styno.dw@hotmail.com
                                            Tuur Bettens: tuurbettens@hotmail.com 
                                            Tom Cremers: tomcremers@hotmail.com

Uren en groepen

Start to kajak
    • Klik hier.
    • trainers: Paulus Buysschaert, Maaike Bettens
    • begeleiding: altijd

Speelclub

    • trainers: Martijn Vandekerckhove, Griet Vandeburie
    • wie:
      • alle beginners
      • alle pupillen
      • miniemen 1x per week (indien ze dit kiezen)
    • trainingen:
      • woensdag: 17u-18.30u
      • zondag: 10u-11.30u
    • begeleiding: altijd
C-groep

    • trainers: Stijn De Wandel, Tuur Bettens
    • wie:
      •  miniemen
        • enkel voor wie dit kiest en slaagt voor de test
        • Miniemen mogen er voor kiezen om 1x in de week mee te varen met de speelclub als zij dit verkiezen
      • alle kadetten
      • aspiranten (die dit kiezen)
    • trainingen
    • maandag 18u15- 20u 
    • woensdag 17u-18u30 
    • zaterdag
      • indien eskimotage:
        • varen om 14u30 (enkel kadetten)
        • eskimotage om 17u45 (iedereen)
      • indien GEEN eskimotage:
        • varen om 15u30 (iedereen)
    • zondag 10u-11u30 
    • begeleiding: altijd

B-groep

    • trainers: Marc Pannecoucke, Tuur Bettens
    • wie:
      • aspiranten
      • junioren
    • trainingen
      • maandag-vrijdag: 18.30u – 20u
      • dinsdag: 18.30u – 20u (kracht)
      • donderdag: 18.30u – 20u (kracht)
      • zaterdag:
        • 10u-11.30u (kracht)
        • 14.30u – 16u  
      • zondag: 10u – 11.30u
      • 1 rustdag zelf te bepalen (maandag of vrijdag)
    • vakantietrainingen
      • -    VM: 10u – 11.30u
      • -    rest van de week idem schooljaar
      • -    1 rustdag zelf te bepalen
    • begeleiding: min. 5x/week


A-groep

    • trainer: Tom Cremers
    • trainingen
      • maandag tot en met vrijdag: 18.30u – 20u
      • zaterdag: 10u – 11.30u + 14u – 15.30u
      • zondag: 10u – 11.30u
      • 1 rustdag zelf te bepalen 
    • 2x per dag mogelijk indien interesse


V-groep

    • veteranen
    • zondag vanaf 9u
    • wedstrijdvarende veteranen: onderling afspraak voor meer trainingen
 
    Ċ
    Maaike Bettens,
    27 apr. 2014 08:05
    Ċ
    Maaike Bettens,
    27 apr. 2014 08:05
    Ċ
    Maaike Bettens,
    27 apr. 2014 08:05
    Ċ
    Maaike Bettens,
    27 apr. 2014 08:05
    Ċ
    Maaike Bettens,
    27 apr. 2014 08:05
    Ċ
    Maaike Bettens,
    27 apr. 2014 08:05
    Ċ
    Maaike Bettens,
    27 apr. 2014 08:05
    Ċ
    Maaike Bettens,
    27 apr. 2014 08:05