Ponúkame Vám 3-izbový komfortný prázdninový byt v Novom Smokovci, nachádzajúci sa vo vynikajúcej lokalite bezprostredne (100 m) pri vlekoch (Ski-centrum Jakubkova lúka - umelé zasnežovanie, 3 vleky, lyžiarske školy, požičovne, atď) a len 10 min. pešo od centra Starého Smokovca.

Prázdninový byt je vkusne a útulne zariadnený, poskytuje pohodlie pre 4-6 osôb vo velkorysých priestoroch a je špeciálne vhodný pre rodiny alebo skupinu blízkych priateľov. Má jednu obývaciu izbu s TV a rozťahovacou sedačkou, veľkú spálňu s dvojlôžkom a menšiu spálňu s 2 lôžkami vhodnú pre deti.  

V byte je ďalej samostatná jedáleň s jedálenským stolom pre 6 osôb, od ktorého sa priamo môžete kochať cez veľkú presklenú stenu s vchodom na balkón úžasnou tatranskou scenériou. V byte je kompletne zariadená kuchyňa, šatňa so zabudovanými skriňami, elegantná kúpeľňa a samostatné WC.

Pre vaše lyže alebo bicykle máme ľahko prístupnú a bezpečnú pivnicu. Parkovanie je
zadarmo.

Byt sa nachádza v tradičnom tehlovom bytovom dome a poskytuje velmi príjemnú atmosféru. Apartmán je  priestranný (  92 m2), slnečný a vďaka polohe na 3. poschodí sa priamo z okien všetkých izieb a najmä z balkónu naskytá krásny výhľad na Vysoké Tatry.


CENY:

Byt (max. kapacita 6 osôb) sa prenajíma iba ako celok.

Apartmán za noc EUR
Sezóna
(5.január-28.február, Veľlká Noc, 1.júl-31.august)
70 EUR
Mimosezóna
1.marec - 30.jún, 1. september-21.december
50 EUR
Vianoce - Nový Rok
(22.december-4.január)
90 EUR

Možnosť zľavy pre menšie skupinky (2-3 osoby) alebo pri dlhších pobytoch (viac ako 7 dní)!
Cena je vrátane všetkých poplatkov a energie a platí sa vopred. Na zaistenie rezervácie môžeme požadovať preddavok. Popri prenájme sa neposkytujú žiadne služby.


Nový Smokovec 75

 


Krásne výhľady na Tatry priamo z okienDom v zimnej tatranskej scenérii


Pohľad z balkóna


Rezevrácie a kontakt:

Nový Smokovec 75
Vysoké Tatry
Slovensko

e-mail: apartman.smokovec75@gmail.com

Tel.: +421-905-98 22 67