Filmai ir animacija

Parašyk man

846dienų po
Kalėdų

Animaciniai filmai


Pilnametražiai animaciniai filmai ir jiems skirtos svetainės:

iki 2000-ųjų metų
(1950)(2002)(2007) Cinderella 1,2,3 - Pelenė 1,2,3 - http://disney.go.com/disneyvideos/animatedfilms/cinderella
(1953)(2002) Peter Pan 1,2 - Piteris Penas 1,2 - http://disney.go.com/disneyvideos/animatedfilms/peterpan
(1955)(2001) Lady and the Tramp 1,2 - Dama ir Valkata 1,2 - http://disney.go.com/disneyvideos/animatedfilms/ladyandthetramp
(1981)(2006) The Fox and the Hound 1,2 - Lapinas ir medžioklinis šuo 1,2 - http://disney.go.com/disneyvideos/animatedfilms/foxandthehound2
(1989)(2000)(2008) The Little Mermaid 1,2,3 - Undinėlė 1,2,3 - http://disney.go.com/disneyvideos/animatedfilms/littlemermaid3
(1991)(1997)(1998) Beauty and the Beast 1,2,3 - Gražuolė ir pabaisa 1,2,3 - http://disney.go.com/disneyvideos/animatedfilms/beautyandthebeast
(1992)(1994)(1995) Aladdin 1,2,3 - Aladinas 1,2,3 - http://psc.disney.go.com/abcnetworks/toondisney/shows/aladdin
(1994)(1998)(2004) The Lion King 1,2,3 - Liūtas Karalius 1,2,3 - http://disney.go.com/disneyvideos/animatedfilms/simbaspride
(1995)(1998) Pocahontas, Pocahontas II: Journey to a New World - Pokahonta 1,2 - http://disney.go.com/disneyvideos/animatedfilms/pocahontas
(1995)(1999) Toy story - Žaislų istorija 1,2 - http://disney.go.com/disneyvideos/animatedfilms/toystory
(1998) Ant Z - Skruzdėliukas Z - http://www.movie-page.com/1998/Antz.htm
(1998) A Bug's Life - Iš vabalų gyvenimo - http://bugslife.disneyfriends.net
(1998)(2000)(2003) Rugrats 1,2,3 - Pramuštgalviai 1,2,3 - http://www.nick.com/go/movies_rugrats_paris
(1998)(2004) Mulan 1,2 - Mulanas 1,2 - http://disney.go.com/disneyvideos/animatedfilms/mulan/home.html
(1998) The Prince of Egypt - Egipto princas - http://www.casenet.com/movie/princeofegypt.htm

2000-ieji metai
(2000) Dinosaur - Dinozauras - http://www.disney.co.uk/DisneyVideos/dinosaur
(2000) Chicken Run - Viščiukų maištas - http://www.chickenrun.co.uk
(2000) The Road to El Dorado - Kelias į Eldoradą - http://www.roadtoeldorado.com

2001-ieji metai
(2001) Monsters Inc. - Monstrų biuras - http://disney.go.com/disneyvideos/animatedfilms/monstersinc
(2001) Shrek - Šrekas - http://www.shrek.com
(2001) Jimmy Neutron: Boy Genius - Neutroninis Džimis: Berniukas Genijus - http://www.jimmyneutron.net

2002-ieji metai
(2002) Lilo & Stitch - Lilo ir Stičas - http://tv.disney.go.com/disneychannel/liloandstitch/index.html
(2002) Spirit. Stallion of the Cimarron - Simarono žirgas - http://www.dreamworks.com/spirit/main.html
(2002) Treasure Planet - Lobių planeta - http://disneydvd.disney.go.com/treasure-planet.html
(2002) Ice Age - Ledynmetis - http://www.iceagemovie.com/

2003-ieji metai
(2003) Finding Nemo - Žuviukas Nemo - http://disney.go.com/disneyvideos/animatedfilms/findingnemo
(2003) Sinbad: Legend of the Seven Seas - Sindbadas. Septynių jūrų legenda - http://www.sinbad-themovie.com
(2003) Karlik Nos - Nykštukas Nosis - http://www.karliknos.spb.ru/

2004-ieji metai
(2004) Shrek 2 - Šrekas 2 - http://www.shrek.com
(2004) Shark Tale - Visa tiesa apie ryklį - http://www.sharktale.com
(2004) The Incredibles - Nerealieji - http://disney.go.com/disneyvideos/animatedfilms/incredibles
(2004) The Polar Express - Svajonių traukinys - http://polarexpressmovie.warnerbros.com/main.html
(2004) Home on the Range - Misija: Karvės - http://disney.go.com/disneyvideos/animatedfilms/homeontherange/main.html
(2004) Aliosha Popovich i Tugarin Zmej - Alioša Popovičius ir Slibinas Tugorius - http://www.aleshapopovich.ru/

2005-ieji metai
(2005) Robots - Robotai - http://www.robotsdvd.com
(2005) Valiant - Sparnuotasis desantas - http://disney.go.com/disneyvideos/animatedfilms/valiant
(2005) Hoodwinked - Kriminalinė Raudonkepuraitės istorija - http://www.hoodwinkedthemovie.co.uk
(2005) Chicken Little - Viščiukas Cypsius - http://disney.go.com/disneyvideos/animatedfilms/chickenlittle
(2005) Madagascar - Madagaskaras - http://www.madagascar-themovie.com
(2005) Wallace & Gromit in The Curse of the Were-Rabbit - Volisas ir Gromitas. Kiškiolakio prakeiksmas - http://www.wandg.com
(2005) Corpse Bride - Mirusi nuotaka - http://corpsebridemovie.warnerbros.com

2006-ieji metai
(2006) Ice Age: The Meltdown - Ledynmetis 2. Globalinis atšilimas - http://www.iceagemovie.com
(2006) Over the Hedge - Anapus tvoros - http://www.overthehedgemovie.com
(2006) Open season - Medžioklės sezonas atidarytas - http://www.sonypictures.com/homevideo/openseason
(2006) Flushed Away - Srovės nublokšti - http://www.flushedaway.com
(2006) The Wild - Laukiniai nuotykiai - http://disney.go.com/disneyvideos/animatedfilms/thewild
(2006) Cars - Ratai - http://disney.go.com/cars/index-cars.html
(2006) Happy feet - Linksmosios pėdutės - http://www2.warnerbros.com/happyfeet
(2006) Everyone's Hero - Nugalėtojas - http://www.everyonesherodvd.com/
(2006) Monster House - Namas monstras - http://www.sonypictures.com/homevideo/monsterhouse
(2006) The Ant Bully - Lukas Skruzdėliukas - http://www2.warnerbros.com/antbully
(2006) Dobrynia Nikitich i Zmej Gorynich - Dobrynia Nikitičius ir Slibinas Goryničius - http://dobrinya.3bogatirya.ru/
(2006) Knyaz Vladimir. Film pervyj - Kunigaikštis Vladimiras - http://www.knyazvladimir.ru/

2007-ieji metai
(2007) Shrek. The Third - Šrekas. Trečiasis - http://www.shrek.com/
(2007) Bee Movie - Bitės filmas - http://www.beemovie.com
(2007) Ratatouille - La Troškinys - http://disney.go.com/disneyvideos/animatedfilms/ratatouille
(2007) Surf's Up - Ant bangos - http://www.sonypictures.com/movies/surfsup/site/index_site.html
(2007) Meet the Robinsons - Susipažinkite, Robinsonai - http://disney.go.com/disneyvideos/animatedfilms/meettherobinsons
(2007) Ilja Muromec i Solovej Razboinik - Ilja Muromietis ir Lakštingala Galvažudys - http://ilya.3bogatirya.ru/

2008-ieji metai
(2008) Open season 2 - Medžioklės sezonas atidarytas 2 - http://www.sonypictures.com/familyzone/openseason2
(2008) Horton Hears a Who! - Hortonas ir Kasiukai - http://www.hortonmovie.com
(2008) Kung Fu Panda - http://www.kungfupanda.com
(2008) Madagascar 2 - Madagaskaras 2 - http://www.madagascar-themovie.com
(2008) Igor - Igoris - http://www.igor-movie.com
(2008) Niko and The Way to the Stars - Niko: kelias į žvaigždes - www.nikomovie.com/en.html
(2008) Space Chimps - Beždžionėlės kosmose - http://www.spacechimpspower.com
(2008) Fly Me to the Moon - Skrendam į Mėnulį - http://www.flymetothemoonthemovie.com
(2008) WALL-E - Šiukšlių Princo Istorija - http://disney.go.com/disneypictures/wall-e
(2008) Bolt - Boltas - http://www.disney.go.com/disneyvideos/animatedfilms/bolt (3D)
(2008) Delgo - Delgas - http://www.delgo.com
(2008) Pro Fedota-streltsa, udalogo molodtsa - Apie šaulį šaunuolį Fedotą - http://profedota.ru

2009-ieji metai
(2009) Monsters vs. Aliens - Monstrai prieš ateivius - http://www.monstersvsaliens.com (3D)
(2009) Coraline (& the Secret Door) - Koralaina (ir paslaptingos durys) - http://www.coraline.com (3D)
(2009) Up - Aukštyn - http://disney.go.com/disneypictures/up (3D)
(2009) Ice Age: Dawn of the Dinosaurs - Ledynmetis 3. Dinozaurų išnykimas - http://www.iceagemovie.com (3D)
(2009) 9 - Devintasis - http://www.filminfocus.com/focusfeatures/film/9
(2009) Cloudy with a Chance of Meatballs - Debesuota, numatoma mėsos kukulių kruša - http://www.cloudywithachanceofmeatballs.com (3D)
(2009) A Christmas Carol - Kalėdų giesmė - http://disney.go.com/disneypictures/achristmascarol (3D)
(2009) Planet 51 - Planeta 51 - http://www.planet51.com
(2009) The Secret of Kells - Kelų paslaptis - www.thesecretofkells.com
(2009) Astro Boy - Astro vaikis - http://www.astroboy-themovie.com
(2009) The Princess and the Frog - Princesė ir varlius - http://disney.go.com/disneypictures/princessandthefrog

2010-ieji metai
(2010) How to Train Your Dragon - Kaip prisijaukinti slibiną - http://www.howtotrainyourdragon.com (3D)
(2010) Shrek Forever After - Šrekas 4. Ilgai ir laimingai - http://www.shrekforeverafter.com (3D)
(2010) Space Chimps 2: Zartog Strikes Back - Beždžionėlės kosmose 2 - http://spacechimps2.com
(2010) Sammy's Adventures: The Secret Passage  - Vėžliuko Semio nuotykiai - http://www.cartoonbrew.com/cgi/sammys-adventures-the-secret-passage.html
(2010) Open Season 3 - Medžioklės sezonas atidarytas 3 - http://www.sonywonder.com/openseason3
(2010) Toy Story 3 - Žaislų istorija 3 - http://disney.go.com/toystory/#/characters (3D)
(2010) Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole - Pelėdų karalystės sargai - http://legendoftheguardians.warnerbros.com (3D)
(2010) Despicable Me - Bjaurusis Aš - http://www.despicable.me (3D)
(2010) Alpha and Omega - Alfa ir Omega - http://www.alphaandomega3d.com (3D)
(2010) Megamind - Megamaindas - http://www.megamind.com (3D)
(2010) The Illusionist - Iliuzionistas - http://www.cartoonbrew.com/feature-film/the-illusionist-trailer.html
(2010) Tangled - Ilgo plauko istorija - http://adisney.go.com/disneypictures/tangled (3D)
(2010) Yogi Bear - Meškiukas Jogis - http://yogibear.warnerbros.com (3D)
(2010) Tri bogatyria i Shamachanskaja carica - Trys karžygiai ir Šamachano princesė - http://3bogatirya.ru/multfilmyi/tri-bogatyirya-i-shamahanskaya-tsaritsa

2011-ieji metai
(2011) Rango - Chameleonas Rangas - http://www.rangomovie.com (3D)
(2011) Mars Needs Moms! - Marsui reikia mamų - http://disney.go.com/disneypictures/marsneedsmoms
(2011) Hoodwinked Too! Hood VS. Evil - Raudonkepuraitė pries blogį - http://hoodwinkedtoomovie.com
(2011) Rio - Rio - http://www.rio-themovie.com (3D)
(2011) The Smurfs - Smurfai - http://www.smurfhappens.com (3D)
(2011) Gnomeo and Juliet - Gnomeo ir Džiuljeta - http://gnomeoandjuliet.com (3D)
(2011) Kung Fu Panda: The Kaboom of Doom - Kung Fu Panda 2 - http://www.kungfupanda.com (3D)
(2011) Winnie the Pooh - Mikė Pūkuotukas - http://disney.go.com/pooh/home
(2011) Cars 2 - Ratai 2 - http://disney.go.com/cars/#/home (3D)
(2011) The Adventures of Tintin: Secret of the Unicorn - Tintino nuotykiai: Vienaragio paslaptis - http://www.uk.movie.tintin.com/main/ (3D)

Pasirodys:

2011-aisiais metais
(2011) Happy Feet 2 - Linksmosios pėdutės 2 - http://happyfeettwo.warnerbros.com (3D) - 25 November 2011 (Lithuania)
(2011) Arthur Christmas - Kalėdų senelio slaptoji tarnyba - http://www.arthurchristmas.com - 9 December 2011 (Lithuania)
(2011) Alvin and the Chipmunks: Chip-Wrecked - Alvinas ir burundukai 3 - http://alvin-and-the-chipmunks-3-trailer.blogspot.com (3D) - 16 December 2011 (Lithuania)
(2011) Puss in Boots - Batuotas katinas Pūkis - http://www.pussinbootsthemovie.com (3D) - 23 December 2011 (Lithuania)
(2011) Ivan Carevič i sieryj volk - Ivanas Carevičius ir vilkas pilkas - http://3bogatirya.ru/multfilmyi/ivan-tsarevich-i-seryiy-volk
(2011) Zambezia - Zambezija - http://www.zambeziamovie.com - 29 February 2012 (Belgium)
? (2011) Flanimals - Skraidažvėriai - http://www.flanimals.com, http://www.youtube.com/watch?v=UjMHnkHrqp8 - 2011 (USA)

bus 2012-aisiais metais
(2012) Frankenweenie - Frankenvynis - http://frankenweenie-movie-trailer.blogspot.com - 5 October 2012 (Lithuania)
(2012) Dr. Seuss' The Lorax - Loraksas - http://www.theloraxmovie.com - 2 March 2012 (USA)
(2012) The Pirates! Band of Misfits - Piratai. Netikėlių gauja - http://www.thepirates-movie.com (3D) - 30 March 2012 (USA)
(2012) The Croods - http://teaser-trailer.com/movie/the-croods - 30 March 2012 (USA)
(2012) Madagascar 3 - Madagaskaras 3 - http://madagascar3movietrailer.blogspot.com, http://www.madagascar-themovie.com - 15 June 2012 (Lithuania)
(2012) Brave - Karališka drąsa - http://disney.go.com/brave - 10 August 2012 (Lithuania)
(2012) Ice Age: Continental Drift - Ledynmetis 4: Žemynų atsiradimas - http://www.iceagemovie.com -  6 July 2012 (Lithuania)
(2012) ParaNorman - ParaNormanas - http://paranorman.com - 17 August 2012 (USA)
(2012) The Wild Bunch - Laukinė kompanija - http://www.imdb.com/title/tt1021002 - 2012 (Israel)
(2012) Hotel Transylvania - Transilvanijos viešbutis - http://teaser-trailer.com/movie/hotel-transylvania - 26 October 2012 (Lithuania)
(2012) Santa's Helper - Kalėdų senio padėjėjas - http://www.imdb.com/title/tt1764578 - 5 November 2012 (USA)
(2012) Wreck-It Ralph - Griovėjas Ralfas - http://disney.wikia.com/wiki/Wreck-It_Ralph - 12 November 2012 (USA) - 3D
(2012) Rise of the Guardians - Vaikystės sargų sukilimas - http://teaser-trailer.com/movie/rise-of-the-guardians - 21 November 2012 (USA)
(2012) Niko 2: Family Affairs - Niko 2 - http://www.imdb.com/title/tt1856053 -  December 2012 (Finland)
(2012) Dorothy of Oz - Dorotėja iš Ozo - http://www.dorothyofoz.com - 2012 (USA)
(2012) Escape from Planet Earth - Pabėgimas iš planetos Žemė - http://escape-from-planet-earth-trailer.blogspot.com - 2012 (USA)
(2012) Henry & Me - Henris ir aš - http://www.imdb.com/title/tt1460798 -
(2012) The Waterman Movie - http://www.thewatermanmovie.com - 2012 (USA)
(2012) Monkeys of Mumbai - http://www.imdb.com/title/tt1998285 - 2012 (USA)
(2012) Turkeys - Kalakutai - http://www.imdb.com/title/tt1621039 - 2012 (USA)
(2012) Hasbro Factory - http://www.imdb.com/title/tt1663150
? (2012) Yellow Submarine (Remake of Yellow Submarine, 1968) - Geltonas povandeninis laivas - 2012 (USA) - http://beatles.wikia.com/wiki/Yellow_Submarine_%282012_film%29 - 3D
? (2012) The Snow Queen - Sniego karalienė - 2012 (USA)

bus 2013-aisiais metais
(2013) The Adventures of Tintin: Prisoners of the Sun (aka The Adventures of Tintin: Red Rackham's Treasure) - Tintino nuotykiai 2 - http://www.imdb.com/title/tt1037226/ - 2013 (USA)
(2013) Despicable Me 2 - Bjaurusis aš 2 - http://despicable-me-2-trailer.blogspot.com - 2013 (USA)
(2013) The Hero of Color City - Spalvų miesto didvyris - http://www.imdb.com/title/tt0498351 - 2013 (USA)
(2013) Trouble Down Under  - http://www.imdb.com/title/tt1691344 -  April 2013 (Australia)
(2013) Leafmen  - http://www.imdb.com/title/tt0848537 - 24 May 2013 (USA)
(2013) Turbo - Turbo - http://turbo-movie-trailer.blogspot.com - 7 June 2013 (USA)
(2013) Monsters University (Monsters inc. 2) - Monstrų universitetas - http://www.youtube.com/watch?v=-dRv6wc4XUM,
            http://www.slashfilm.com/pixars-monsters-university-d23-expo -  21 June 2013 (USA)
(2013) The Smurfs 2 - Smurfai 2 - http://www.imdb.com/title/tt2017020 - 2 August 2013 (USA)
(2013) Planes - Sparnai (PIXAR) - Cars ir Cars 2 kūrėjų darbas apie lėktuvus - http://www.youtube.com/watch?v=oLyTzIslEQk
(2013) Me and My Shadow - Aš ir mano šešėlis - http://me-and-my-shadow-movie-trailer.blogspot.com - 8 November 2013 (USA)
(2013) Postman Pat: The Movie - You Know You're the One - http://www.imdb.com/title/tt2062622 - 27 November 2013 (USA)
(2013) Untitled Pixar/Dinosaurs Project - Animacinis filmas apie dinozaurus (dar be pavadinimo) - http://www.imdb.com/title/tt1979388 - 27 November 2013 (USA)
(2013) Cloudy with a Chance of Meatballs 2 - Debesuota, numatoma mėsos kukulių kruša 2 - http://www.imdb.com/title/tt1985966 - 2013 (USA)
(2013) Mighty Mouse - Peliukas Galiūnas - http://www.imdb.com/title/tt0484999 -
(2013) Yogi Bear 2 - Meškiukas Jogis 2 - http://www.imdb.com/title/tt1948223 -
(2013) Elfquest - http://www.imdb.com/title/tt0255137 - 2013 (USA)
(2013) The Power of the Dark Crystal - http://www.imdb.com/title/tt0460907 - 2013 (USA)
(2013) Emily the Strange - Keistuolė Emily - http://www.imdb.com/title/tt0482500, http://www.emilystrange.com - 2013 (USA)
(2013) Kung Fu Panda 3 -

bus 2014-aisiais metais ar vėliau
(2014) How to Train Your Dragon 2 - Kaip prisijaukinti slibiną 2 - http://www.imdb.com/title/tt1646971 - 20 June 2014 (USA)
(2014) Mr. Peabody & Sherman - http://www.imdb.com/title/tt0864835 - 21 March 2014 (USA)
(2014) Pinocchio - http://www.imdb.com/title/tt1488589 - 2014 (USA)
(2014) Teenage Mutant Ninja Turtles - http://www.imdb.com/title/tt1291150 - 2014 (USA)
(2014) Madagascar 4 - Madagaskaras 4 -
(2015) Kung Fu Panda 4 -
(2015) Untitled Third Tintin Film - Tintino nuotykiai 3 - http://www.imdb.com/title/tt1204343 -
(2015) Angry Birds - Piktieji paukščiai - http://www.imdb.com/title/tt1985949 -
(2015) Lidsville - http://www.imdb.com/title/tt1832515 -
(2015) Ivan the Fool - Ivanas kvailelis - http://www.imdb.com/title/tt1254656 - 2015 (UK)
(2016) How to Train Your Dragon 3 - Kaip prisijaukinti slibiną 3 -

Comments