Kdo nebo co je slenderman?

Co je to Slender man??? Nikdo neví, co je Slender man zač, ale údajně to není člověk. Pravděpodobně měří něco přes dva metry, má několik rukou, nemá tvář a jeho tělo je pokryto zvláštní směsicí barev, které vyvolává zdání, že nosí černý oblek. Často se objevuje na fotkách s dětmi,
které pak záhadně ze dne na den a beze stop zmizí. Také se zjevuje lidem, kteří mají brzy zemřít (nemocní, důchodci, motorkáři). Říká se, že ten, kdo ho uvidí, zemře, nebo zmizí. Jeho nadlidskou schopností je neuvěřitelné prodloužení končetin, s jejichž pomocí je schopen polapit svou kořist. Říká se, že buď absorbuje energii své kořisti, nebo ji zabije. Také může na člověka přivést absolutní paranoju, nebo smrtelnou nemoc. Nikdy za sebou nezanechává nějaké důkazy. Slender man si libuje v mučení svých obětí. Cíleně jim stále vnucuje do mysli jeho záblesky, aby stav toho nešťastníka ještě zhoršil. Jeho pohybování, se spíše než chuzi podobá lehkému nadnášení nad zemí, což dokazuje, že to určitě není člověk. Bývá spatřen především po nocích, kdy nakukuje do oken, nebo se jen tak zjevuje řidičům na odlehlých silnicích. Jak Slenderman vlastně vznikl? To nikdo neví..Velmi zajímavé je, že kdokoliv se ho pokusí vystopovat, zmizí.
 
 
(Obrázek: Fotografie pořízená z jednoho hřiště v USA. Většina dětí, co jsou na obrázku vidět do několika týdnů zmizela a už se nikdy neobjevila. /Slender man je ve střední části fotografie vlevo./)
 
Web byl vytvořen jako web cvičný výuky IVT.
 

 
Podřízené stránky (3): Historie Průzkum Zajímavosti
Comments