Zvířata‎ > ‎

Kendy

Datum narození:
 2004
Pohlaví:
 valach
Typ:
 pony
Otec:  Neznámý
Matka:
 Neznámá
Chovatel:
 Neznámý
Majitel: SK Starý mlýn
Sportovní výkonnost:
skok STP
drezura L
Videa:

U nás: 
 
Soustředění s J.Jindrou
LP parkur Nové Zámky
2005 - 2017
Pony který v minulosti sloužil především k vožení těch nejmenších dětí. Jako zdatný sportovec se ukázal až s Evou Schwanovou v sedle, kdy konkurovali velkým koním i v metrových parkurech. V roce 2012 vybojovala dvojice 5. místo na oblastním mistrovství v pony drezuře.
Dalším Kendyho parťákem za již odrostlou Evu se stal Matěj Beinhauer, který se s ním účastnil parkurových soutěží do stupně STP. V sezoně 2014 se dvojici dokonce podařilo kvalifikovat na MČR pony, kde po prvních dvou naprosto bezchybných kolech a smolném pádu v kole finálovém dvojice nakonec obsadila celkové 16. místo.
V sezóně 2015 měla poníka v pronájmu rodina Bočkova a v jeho sedle se v parkurových i drezurních soutěžích objevovala Sára Bočková.
V sezóně 2016 měla poníka v částečném pronájmu Taťána Kostková, která s ním složila na podzim ZZVJ a v roce 2017 absolvovala v jeho sedle halové závody ve Frenštátě. 
Tentýž rok byl Kendy prodán, shodou okolností nyní sdílí stejný domov jako jeho starý známý stájový kolega z mlýna Šibal. Oba dva nyní bydlí nedaleko od Příbrami, v sedle s Adélkou Dvoranovou dobývají parkurová kolbiště.