Aktivity klubu‎ > ‎

Výuka jízdy na koni

SK Starý mlýn nabízí zájemců možnost svezení na koních a ponících a také výcvik začínajících i pokročilých jezdců na spolehlivých školních koních...

Nabízíme všestranný jezdecký výcvik na spolehlivých školních koních či základní jezdeckou přípravu pro rekreační ježdění a pozdější samostatné vyjížďky po okolí.
Pokud se na jezdecký dril či možnost samostaného vedení koně necítíte, je zde možnost vedené rekreační lekce či pouhého svezení na vedeném koni.

Pro zahájení jezdeckého výcviku je nutné písemné prohlášení o seznámení se se zdravotními riziky tohoto sportu a žádosti o výcvik na vlastní nebezpečí. U osob mladších 18 let je podmínkou písemný souhlas zákonného zástupce a bezpečnostní tříbodová přilba (u dětí do 16 let i bezpečnostní jezdecká vesta). Zájemcům starším 18 let bezpečnostní přilbu, vestu či chránič páteře rovněž doporučujeme.
Z bezpečnostních důvodů vyjížďky do terénu, či samostatné pohybování po jezdeckém areálu neznámým klientům neumožňujeme! Děkujeme za pochopení.


V případě zájmu o některé z těchto služeb kontaktujte Mgr. Radmilu Holušovou prostřednictvím e-mailu skstary.mlyn@seznam.cz nebo na telefonu 608 721 335.
Podřízené stránky (1): Ceník