Aktivity klubu‎ > ‎

Účast na akcích

Organizujete nějakou akci, na kterou by se koně tématicky hodili? Pořádáte dětský den nebo nějakou firemní akci a rádi by jste se při té příležitosti svezli na koni? Nebo toužíte po přítomnosti koní na Vaší svatbě či rodinné oslavě? Zkuste se s námi spojit a možná to nebude problém……

Pravidelně jsme se například s našimi koňmi podíleli na akci Stíny temnoty - srazu mládežnických oddílů s velkou terénní hrou.
Během oslav Dne dětí si několik různých společností také žádá naše koně a poníky pro vožení na jejich akcích s tímto svátkem spojených.
Našim stálým klientem je například i fa TEVA Komárov, která si naše koně žádá k vožení na jimi pořádaný Tevafest pro zaměstnance a jejich rodiny.
Firma ABEL, která náš oddíl sponzorovala, zase pravidelně pořádala pro své zaměstnance akci v sousedním Areálu zdraví, příčemž se pak
zájemci přišli svézt na našich koních.

Naši koně též několikrát vozili svatebčany či oslavence během následných společenských družeb. Pokud plánujete romantickou svatbu v nějakém příhodném prostředí, mohou Vás též koně dovézt k oltáři. Případně je možné poskytnout je pro svatební fotografování.


Někteří naši koně si dokonce pod kaskadéry zahráli při natáčení historického ruského filmu o Puškinovi na zámcích v Hradci nad Moravicí a Raduni.

Výcvikové jezdecké lekce u nás absolvoval před natáčením filmu Westernstory i herec Daniel Volný.

Daniel Volný na jezdeckém výcviku


Naši členové se s koňmi účásnili i akce Slezského zemského muzea "Indiánské léto", kterou tradičně každoročně pořádá Slezské zemské muzeum koncem srpna v Arboretu v Novém Dvoře.
 

Pokud Vás naše nabídka zaujala a měli byste o podobnou službu zájem, kontaktujte prosím Mgr. Radmilu Holušovou na tel.: 608 721 335 nebo e-mail: skstary.mlyn@seznam.cz