Aktivity klubu‎ > ‎

Výcvik koní a pony

Zájemcům též nabízíme pomoc s obsedáním a výcvikem mladých koní. Nabízíme naše dlouholeté zkušenosti s všestrannou jezdeckou přípravou mladých koní a poníků, včetně hřebců, pro sportovní i rekreační účely...

Koně obsedáme přirozenou a nenásilnou cestou, výcvik je plynulý a koncipován takovým způsobem, aby koně neznechutil. Jízdárenská příprava se pravidelně střídá s vyjížďkami do terénu. Koník může na přání majitele projít i speciální přípravou pro hiporehabilitační účely.
Máme zkušenosti i s problémovými koňmi.
Všichni koně a poníci, kteří byli obsedáni a přiježďováni u nás dnes slouží jako spolehliví jezdečtí učitelé a zvládnou je povětšinou i méně zdatní jezdci.

V případě zájmu je možné u nás koně ustájit po dobu obsedání a základního přiježdění, pomoc nabízíme i se skokovým a drezurním tréninkem mladých koní, včetně možnosti zaježdění koně některým z našich zkušených jezdců i na závodech.
Dále nabízíme poradenství při obsedání a výcviku mladých koní, po domluvě je možno dojíždět pomáhat s obsedáním a výcvikem i k Vám.
Cena za pomoc s obsedáním a výcvikem je individuální po domluvě.

Potřebujete-li pomoc či radu s obsedáním a výcvikem mladého koně kontaktujte Mgr. Radmilu Holušovou na tel.: 608 721 335 nebo e-mail: skstary.mlyn@seznam.cz