Pagrindinis

Sveiki, 
Skriaudžių kaimo gyventojai, 
    Skriaudžiams prijaučiantys
        Skriaudžius palaikantys,
            ir Skriaudžiuose aktyviai veikiantys ...

Kviečiame apsilankyti svetainėje,  skirtoje  informacijos apie Skriaudžių kaimo bendruomenės veiklą sklaidai. 
Iki šiol didžiąją dalį informacijos pateikdavome socialiniame tinkle Facebook, tačiau neturintiems ten savo profilio, informacija, deja, - sunkiai prieinama. 
Žinoma, "kas ieško, tas randa...", tačiau dar vienas papildomas informacijos šaltinis neturėtų pakenkti... Juolab, kad iš aplinkinių vis išgirstame: "ta bendruomenė nieko neveikia ..."  Todėl pagalvojome, kad sukaupus visą informaciją vienoje vietoje, apibūdinimas "nieko" pavirs bent jau į "šį tą ..."

Šaunu būtų, jei suprastume, jog bendruomenė - tai ne vien pirmininkas ar valdyba, ne pastatas ar juridinio asmens pažymėjimas, o žmonės, gyvenantys tam tikroje vietovėje, turintys bendrą viziją ir norintys bei galintys dėl tos vizijos padirbėti ... Tikimės, jog ateis diena, kai mūsų bendruomenė taps tokia, kokią norime matyti,  apie kokią svajojame ir, prisijaukinus mintį, kad bendruomenė - tai ne tik "jie", bet ir "aš",  pajusime ją ne kaip "tą", kažkur toli esančią, o kaip savą, artimą, mus visus vienijančią, artimesnių ir tolimesnių kaimynų santalką... 


Skriaudžių kaimo bendruomenės pirmininkas ir valdybaPradėta kurti Skriaudžių kaimo strategija

Virginija Naudziute paskelbė 2013-04-09 11:00   [ atnaujinta 2013-04-09 12:52 ]

    Balandžio 8 d. įvyko pirmasis susirinkimas dėl Skriaudžių kaimo bendruomenės Strategijos kūrimo.  Susirinkime dalyvavo aktyviausi Skriaudžių kaimo gyventojai, bendruomenės nariai, šioje vietovėje veikiančių biudžetinių įstaigų ir smulkaus verslo atstovai. 
Pradžioje, siekiant plačiau pažvelgti į esamas vietos problemas bei galimus jų sprendimo būdus, dalyviams buvo pristatyti pagrindiniai Lietuvos pažangos strategijos "Lietuva 2030" bei Prienų rajono savivaldybės 2011-2019 metų strateginio veiklos plano aspektai (pran. R. Liagienė, V. Naudžiūtė). 
Kadangi bet kokios strategijos kūrimas reikalauja tam tikrų principų ir metodikos laikymosi, susirinkusiųjų darbui vadovavo Skriaudžių pagrindinės mokyklos direktorė R. Liagienė.  Jos vadovaujami dalyviai atliko SSGG analizę, suformulavo pagrindinius raktinius misijos bei vizijos žodžius, taip pat susitarė dėl visiems priimtinos jų sampratos. 
Nors šio, pirmojo, susitikimo metu buvo atliktas ganėtinai nemažas darbas, tačiau tai dar tik - gera pradžia... Netolimoje ateityje turėsime susitarti kokiomis vertybėmis vadovausimės įgyvendindami sukurtą strategiją, kokiomis priemonėmis ir kokių išteklių pagalba sieksime susikurtos vizijos... 

Kviečiame į susirinkimą dėl Skriaudžių kaimo strategijos

Virginija Naudziute paskelbė 2013-03-26 09:08


1-2 of 2