До уваги батьків майбутніх першокласників 2018р.

Відповідно до розділу ІІ наказу МОН України від 16.04.2018р. №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» для зарахування дитини до першого класу Першотравенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, за якою закріплена територія обслуговування (Дивитись Додаток), на якій проживає ця дитина, один з батьків дитини має особисто впродовж  2-31 травня 2018р. подати до Першотравенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 визначені документи .

Окрім Першотравенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 впродовж цього ж терміну заяви та документи  можуть бути подані  й до інших закладів освіти.

Дивитись наказ МОН України від 16.04.2018р. №367

Прийом відбуватиметься у два етапи:  

У 2018 р. право на першочергове зарахування мають діти: 

o    які проживають на закріпленій території обслуговування (мікрорайон);

o    рідні брати або сестри яких здобувають освіту у цьому навчальному закладі;

o    які є дітьми працівників даного закладу освіти. 

I етап (02.05. -31.05.2018). 
Гарантоване право при вчасній подачі документів
до 31 травня 2018 року:

1.Заява одного з батьків про зарахування дитини до 1класу.

2. Копія та оригінал свідоцтва про народження дитини.

3. Оригінал або копія медичні довідки: Ф №086-1/о « Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду» форма  якої затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16.08 2010р №682, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 р/ за № 794/ 18089.

 4. Оригінал або копія висновку інклюзивно - ресурсного центру про комплексну оцінку дитини с особливими освітніми потребами чи висновку психолого-медико-педагогіческої консультації (у разі наявності).

 5. Копії та оригінали одного з наступних документів (за вибором заявника ), що засвідчують проживання на території обслуговування та право на першочергове зарахування.

Без оригіналів документів передбачених пунктами 3, 4 наказ про зарахування  01.06.2018 р. не може бути виданий.

За повноту і достовірність усієї інформації та усіх документів, що подаються до закладу освіти, відповідає особа, яка їх подає. За подання завідомо недостовірних відомостей (інформації чи документів) або підроблення документів особа може бути притягнута до відповідальності, передбаченої законами України.

 II етап (01.06. – 15.06. 2018) 

Оголошення  вакантних місць,
та списків претендентів для зарахування.

Впродовж 1-15 червня заяви про зарахування дітей не приймаються, що не виключає права батьків подавати заяви після 15 червня.

Діти зараховуються на вільні місця до закладу освіти за умови подання до 10 червня оригіналів необхідних документів.

Важлива інформація!

1.     Довідка з місця проживання: видається паспортистами ЛКП, управлінських компаній і відомчих будинків, головами ОСББ і ЖБК.

2.     Довідка про реєстрацію: видається за зверненням в ЦНАП, але виключно для осіб, які оформляли паспорт у формі ID-картки або біометричний паспорт для виїзду за кордон і внесені до Єдиного державного демографічного реєстру.

3.     Витяг з Державного реєстру виборців: видається виборцям Автономної Республіки Крим, Донецької та Луганської областей (внутрішньо переміщеним особам).

 

 


Девіз школи: "Розум людський має три ключі, які все відкривають - знання, думку, уявлення" (В. Гюго)
             
Добридень, шановна Людино, 
небайдужа до майбутнього освіти України! 

Щиро вдячні Вам за те,

що виявили інтерес  до сайту нашого  навчального закладу – 


ПЕРШОТРАВЕНСЬКОЇ

ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ    ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2.


 
   

    На теренах   Західного Донбасу є маленьке шахтарське містечко - Першотравенськ. В тихому куточку вулиці Ювілейна легко можна знайти школу №2.

    У нас велика і дружна родина: 

 - 774 учні, об'єднані в 31 учнівський колектив,

 - 53 талановиті педагоги  творчо працюють заради майбутнього,

 - потужна і творча батьківська громада є надійною опорою у вирішенні будь-яких питань;

 - шановні ветерани педагогічної праці, які все життя будуть носити почесне звання "вчитель школи №2".

    Ми  добре розуміємо, що від успіху кожного сьогодні  залежить, якою бути   Україні завтра. Тому працюємо самовіддано, дружно, результативно!

Ми в соціальних мережах

Facebook


Свіжі новини

 • Запрошуємо Запрошуємо всіх відвідувачів  сайту на сторінку  школи у всесвітній мережі  FacebookВи зможете дізнатися більше оперативних новин та  інформації з життя нашої шкільної родини, поставити вподобайки та залишити  коментарі. Запрошуємо ...
  Опубліковано·12 січ. 2018 р., 04:20 Наталья Понежа
Відображаються 1 - 1 із 122 записів. Переглянути більше »

Останні оголошення

 • Створення банку проектів На виконання рішення педагогічної ради від 15.09.2017 року, згідно з річним планом роботи школи,  всім педагогічним працівникам необхідно розмістити в мережі інтернет паспорт посилання  та матеріали реалізованих ...
  Опубліковано·3 трав. 2018 р., 06:23 Школа 2 Першотравенск
 • Вибір підручників для 10 класу Шановні колеги З 17 по 20 квітня 2018 року проводиться  конкурсний відбір підручників для 10 класу. Тому необхідно ознайомитись з електронними версіями оригінал-макетів підручників відповідно до чинних навчальних ...
  Опубліковано·17 квіт. 2018 р., 05:16 Школа 2 Першотравенск
 • Сообщение без заголовка Шановні колеги! Пройти сертифікацію персоналу ЗНО 2018 можна за посиланням   test.dneprtest.dp.ua/sertest/
  Опубліковано·14 бер. 2018 р., 02:01 Школа 2 Першотравенск
Відображаються 1 - 3 із 54 записів. Переглянути більше »