REZULTATAI 144 MHz

Šiaulių rajono pirmenybės 2019. Biržuvėnai 144 MHz, 2019.06.08. Results (intermediate times)

SFR event centre. Copyright (C) Sportservice Ltd. www.sportsystem.ru

M21 M40 M50 M60 M70 W19 W21 W50 

M21

#BibSurnameNameTeam***ResultRank#1#2#3#4#5#6
114ŠIUKŠTERISTOMASSK "Pelengas"601:06:00112:28[5]
22:09[2]
9:41
28:42[3]
6:33
41:20[1]
12:38
54:09[4]
12:49
65:20[100]
11:11
260NAKVOSASMINDAUGASSK "Lapių medžioklė" Vilnius601:12:24211:28[5]
26:55[2]
15:27
48:23[4]
21:28
56:17[1]
7:54
69:41[3]
13:24
71:48[100]
2:07
367SkudrickasMANTASSK "Lapių medžioklė"601:29:35321:59[5]
44:55[2]
22:56
55:21[1]
10:26
65:40[4]
10:19
83:19[3]
17:39
88:49[100]
5:30
457TAMAŠEVIČIUSAUDRIUSSK "Lapių medžioklė"601:46:20417:26[2]
42:55[5]
25:29
69:08[4]
26:13
86:16[1]
17:08
102:44[3]
16:28
105:37[100]
2:53

M21 M40 M50 M60 M70 W19 W21 W50 

M40

#BibSurnameNameTeam***ResultRank#1#2#3#4#5#6
1112KALVELISVLADAS  SK "Pelengas"601:11:35111:42[2]
24:26[5]
12:44
33:43[1]
9:17
48:57[4]
15:14
68:11[3]
19:14
70:57[100]
2:46
238SUTKUSRAMŪNASSK "Lapių medžioklė"601:19:25215:26[5]
32:23[1]
16:57
45:52[4]
13:29
66:29[2]
20:37
74:51[3]
8:22
78:27[100]
3:36
3106RUZGISKĘSTUTISSK "Lapių medžioklė"601:25:31314:41[2]
23:02[5]
8:21
40:49[1]
17:47
58:35[4]
17:46
82:31[3]
23:56
84:47[100]
2:16

M21 M40 M50 M60 M70 W19 W21 W50 

M50

#BibSurnameNameTeam***ResultRank#1#2#3#4#5#6
139DAPKUSROBERTASSK "Pelengas"601:11:12110:14[5]
25:55[1]
15:41
45:17[4]
19:22
60:50[2]
15:33
68:15[3]
7:25
70:30[100]
2:15
265SKUDRICKASALGIRDASSK "Lapių medžioklė"601:18:28222:20[2]
32:21[5]
10:01
43:33[1]
11:12
54:35[4]
11:02
73:27[3]
18:52
77:25[100]
3:58
359BARTKUSVIKTOR SK "Pelengas"601:37:05315:13[5]
32:22[2]
17:09
46:59[1]
14:37
74:21[4]
27:22
92:39[3]
18:18
96:10[100]
3:31
499NAVICKASEGIDIJUSSK "Lapių medžioklė"501:23:25416:25[2]
25:44[5]
9:19
55:19[4]
29:35
63:54[1]
8:35
81:37[100]
17:43

M21 M40 M50 M60 M70 W19 W21 W50 

M60

#BibSurnameNameTeam***ResultRank#1#2#3#4#5#6
154SIMANAITISALVYDASSK "Lapių medžioklė"500:55:43115:50[5]
30:51[4]
15:01
41:34[1]
10:43
52:46[3]
11:12
55:06[100]
2:20
263BASYSRIMANTAS SK "Pelengas"501:06:04222:06[5]
36:21[4]
14:15
51:12[1]
14:51
62:42[3]
11:30
65:16[100]
2:34
37ŽukauskasARTŪRASSK "Pelengas"501:18:40315:44[5]
37:51[1]
22:07
44:51[4]
7:00
64:25[3]
19:34
77:51[100]
13:26
418MARŠALKAARŪNASSK "Pelengas"501:52:41417:40[5]
53:18[3]
35:38
79:00[4]
25:42
103:36[1]
24:36
111:55[100]
8:19

M21 M40 M50 M60 M70 W19 W21 W50 

M70

#BibSurnameNameTeam***ResultRank#1#2#3#4#5#6
191DAPKUSALGIMANTASSK "Pelengas"401:04:49131:55[5]
42:02[2]
10:07
58:47[3]
16:45
63:49[100]
5:02
219BrazauskasEdvardasSK "Pelengas"401:14:15235:03[5]
52:16[2]
17:13
67:50[3]
15:34
73:23[100]
5:33

M21 M40 M50 M60 M70 W19 W21 W50 

W19

#BibSurnameNameTeam***ResultRank#1#2#3#4#5#6
1124MICEVIČIŪTĖAUSTĖJASK "Pelengas"501:26:21112:48[3]
39:34[5]
26:46
64:11[4]
24:37
76:09[1]
11:58
85:39[100]
9:30

M21 M40 M50 M60 M70 W19 W21 W50 

W21

#BibSurnameNameTeam***ResultRank#1#2#3#4#5#6
1165DAUDARAVIČIENĖVITA SK "Lapių medžioklė" Vilnius501:04:03117:59[5]
38:39[4]
20:40
50:53[1]
12:14
60:35[3]
9:42
63:20[100]
2:45
2108KAMAREVCEVAGIEDRĖSK "Lapių medžioklė"501:31:59233:42[1]
44:18[4]
10:36
68:41[5]
24:23
87:39[3]
18:58
91:11[100]
3:32

M21 M40 M50 M60 M70 W19 W21 W50 

W50

#BibSurnameNameTeam***ResultRank#1#2#3#4#5#6
116DAPKIENĖAUŠRA  SK "Pelengas"400:46:01117:26[2]
31:28[1]
14:02
42:48[3]
11:20
45:21[100]
2:33
250BogušienėASTASK "Lapių medžioklė"401:10:37222:39[2]
36:54[1]
14:15
65:13[3]
28:19
69:35[100]
4:22
351UŽIENĖSIGITA SK "Lapių medžioklė"401:18:16317:36[2]
46:36[1]
29:00
69:07[3]
22:31
77:06[100]
7:59
Comments