REZULTATAI 3.5 MHz

Šiaulių rajono pirmenybės 2019. Biržuvėnai 3,5 MHz, 2019.06.09. Results (intermediate times)

SFR event centre. Copyright (C) Sportservice Ltd. www.sportsystem.ru

M21 M40 M50 M60 M70 W19 W21 W50 

M21

#BibSurnameNameTeam***ResultRank#1#2#3#4#5#6
160NAKVOSASMINDAUGASSK "Lapių medžioklė" Vilnius600:45:50110:11[4]
17:18[2]
7:07
24:33[5]
7:15
34:46[1]
10:13
40:56[3]
6:10
45:21[100]
4:25
214ŠIUKŠTERISTOMASSK "Pelengas"601:04:38212:20[2]
19:41[4]
7:21
34:41[5]
15:00
48:22[1]
13:41
56:00[3]
7:38
64:03[100]
8:03
367SkudrickasMANTASSK "Lapių medžioklė"601:18:27312:56[4]
27:38[2]
14:42
36:24[3]
8:46
50:12[5]
13:48
64:15[1]
14:03
77:43[100]
13:28
46NAVICKASJULIUSSK "Lapių medžioklė"601:24:30422:34[2]
28:49[4]
6:15
46:01[3]
17:12
58:34[5]
12:33
73:08[1]
14:34
83:50[100]
10:42
557TAMAŠEVIČIUSAUDRIUSSK "Lapių medžioklė"601:36:16517:45[4]
39:44[5]
21:59
63:07[1]
23:23
71:31[3]
8:24
86:51[2]
15:20
95:28[100]
8:37

M21 M40 M50 M60 M70 W19 W21 W50 

M40

#BibSurnameNameTeam***ResultRank#1#2#3#4#5#6
1106RUZGISKĘSTUTISSK "Lapių medžioklė"600:51:3618:26[2]
13:57[4]
5:31
27:22[5]
13:25
36:02[3]
8:40
43:24[1]
7:22
50:57[100]
7:33
2112KALVELISVLADAS  SK "Pelengas"601:01:06211:23[2]
18:42[4]
7:19
30:44[5]
12:02
46:15[1]
15:31
54:30[3]
8:15
60:29[100]
5:59
338SUTKUSRAMŪNASSK "Lapių medžioklė"601:32:45318:45[4]
39:29[5]
20:44
59:52[1]
20:23
70:24[3]
10:32
82:32[2]
12:08
91:51[100]
9:19

M21 M40 M50 M60 M70 W19 W21 W50 

M50

#BibSurnameNameTeam***ResultRank#1#2#3#4#5#6
139DAPKUSROBERTASSK "Pelengas"600:57:32113:25[4]
21:20[2]
7:55
31:38[5]
10:18
43:42[1]
12:04
51:13[3]
7:31
56:55[100]
5:42
265SKUDRICKASALGIRDASSK "Lapių medžioklė"601:02:14215:31[4]
22:09[2]
6:38
33:02[5]
10:53
41:51[3]
8:49
51:16[1]
9:25
61:25[100]
10:09

M21 M40 M50 M60 M70 W19 W21 W50 

M60

#BibSurnameNameTeam***ResultRank#1#2#3#4#5#6
163BASYSRIMANTAS SK "Pelengas"500:47:4219:25[2]
16:49[4]
7:24
30:21[5]
13:32
41:14[3]
10:53
47:00[100]
5:46
218MARŠALKAARŪNASSK "Pelengas"500:48:44210:20[3]
20:33[5]
10:13
32:42[2]
12:09
38:44[4]
6:02
48:04[100]
9:20
354SIMANAITISALVYDASSK "Lapių medžioklė"500:49:03310:22[3]
20:06[5]
9:44
34:47[4]
14:41
41:43[2]
6:56
48:25[100]
6:42
47ŽukauskasARTŪRASSK "Pelengas"500:55:17410:48[3]
20:34[5]
9:46
38:47[4]
18:13
47:34[2]
8:47
54:35[100]
7:01

M21 M40 M50 M60 M70 W19 W21 W50 

M70

#BibSurnameNameTeam***ResultRank#1#2#3#4#5#6
191DAPKUSALGIMANTASSK "Pelengas"400:51:49112:42[2]
25:07[4]
12:25
41:28[3]
16:21
50:47[100]
9:19
219BrazauskasEdvardasSK "Pelengas"401:12:47224:47[2]
35:21[4]
10:34
57:58[3]
22:37
71:51[100]
13:53

M21 M40 M50 M60 M70 W19 W21 W50 

W19

#BibSurnameNameTeam***ResultRank#1#2#3#4#5#6
1124MICEVIČIŪTĖAUSTĖJASK "Pelengas"500:55:56112:31[2]
24:47[5]
12:16
35:46[3]
10:59
44:52[1]
9:06
55:17[100]
10:25

M21 M40 M50 M60 M70 W19 W21 W50 

W21

#BibSurnameNameTeam***ResultRank#1#2#3#4#5#6
1165DAUDARAVIČIENĖVITA SK "Lapių medžioklė" Vilnius500:59:3018:51[3]
20:03[5]
11:12
34:16[1]
14:13
52:13[2]
17:57
58:50[100]
6:37
2108KAMAREVCEVAGIEDRĖSK "Lapių medžioklė"501:10:42210:23[3]
22:50[1]
12:27
49:24[5]
26:34
62:17[2]
12:53
69:48[100]
7:31

M21 M40 M50 M60 M70 W19 W21 W50 

W50

#BibSurnameNameTeam***ResultRank#1#2#3#4#5#6
116DAPKIENĖAUŠRA  SK "Pelengas"501:00:57110:26[3]
22:53[1]
12:27
43:57[4]
21:04
52:28[2]
8:31
60:18[100]
7:50
250BogušienėASTASK "Lapių medžioklė"501:08:32211:49[2]
26:04[4]
14:15
46:14[3]
20:10
54:32[1]
8:18
67:34[100]
13:02
351UŽIENĖSIGITA SK "Lapių medžioklė"501:19:21322:57[2]
35:08[4]
12:11
51:21[3]
16:13
64:23[1]
13:02
78:18[100]
13:55

Comments