Класне життя


   
 


Наш  11-А клас складається з 16 осіб. З них 11 - дівчатка, 5 - хлопці. Наш класний керівник - Воробйова Наталія Іванівна.
Наш клас найкращий. Всі ми різні, але поєднує нас школа, а іноді і спільні інтереси.       

       У житті кожної людини є декілька важливих етапів, навчання в школі — один із них. Нам пощастило навчатись у школі, де панує культ знань, де працюють справжні майстри, тому ми сміливо дивимось у майбутнє. Звісно,  пробиватися крізь життя буде важко, але школа нас до цього готує. 
   Шкільні роки — це свята, подорожі, дружба й перше кохання. У школі ми вчимося дружити, прощати, бути милосердними. Крім знань, зі школи ми винесемо найцінніше — вміння бути людиною.
    Скоро для нас, одинадцятикласників, пролунає срібна мелодія останнього в шкільному житті дзвоника. Ми попрощаємося не тільки зі школою, але й з дитинством. У дорослому самостійному житті доведеться нелегко, бо не завжди поряд буде мудрий порадник, який уважно вислухає, допоможе. Ми завжди пам'ятатимемо своїх учителів із вдячністю. Учителі бачили, як ми ростемо, тактовно допомагали подолати перешкоди, позбутися недоліків. Вони не тільки давали знання, а вчили людяності, розумінню життя.

    У нашій школі всі вчителі мають високий професійний рівень, до своєї роботи ставляться творчо й відповідально. На кожному уроці панує атмосфера доброзичливості, відчувається, що педагог не просто прагне вчити, ставити оцінки, а намагається захопити учня, націлити його глибше вивчити тему.

Календарь Google

Добавленный гаджет недействителен