Úvod‎ > ‎Informace o akcích‎ > ‎

Tábor v teepee 2018

přidáno: 1. 6. 2018 8:17, autor: skaut kamenice   [ aktualizováno 29. 6. 2018 14:46 ]
Skauti, skautky, roveři a rangers
(nikoli vlčata a světlušky, ti jedou třetí týden do Jizerských hor).

Termín tábora: 30.6. - 14.7.

Cena: 3000 Kč. 

Platbu proveďte do 20. 6. 2018 na účet střediska 2600217747/2010. Do zprávy pro příjemce napište „Tábor Kamenice 2018 + jméno dítěte/dětí“.

POZOR:
Je nutné, aby bylo dítě před táborem registrováno a mělo i zaplacenou registraci.

Všechny další informace najtete v průvodním dopisu.

Do 15. 6. prosím potvrďte mailem závazně účast/neúčast vašeho dítěte.
Vyplněnou přihlášku, společně s dalšími dokumenty, stačí odevzdat při odjezdu.

O víkendu 23. - 24. 6. proběhne stavba tábořiště, na které velice uvítáme pomocnou ruku. Stavět se začne v sobotu 23. 6. (ráno se začne kosením a kopáním děr a kolem 11 hodiny dorazí auta s tyčemi, týpí a dalšími věcmi).

Pokud máte jakékoli dotazy, tak neváhejte psát na skaut-kamenice@email.cz, nebo zavolejte vedoucímu tábora - Karlovi Horynovi či zástupci vedoucího tábora - Štěpánovi Růžičkovi. (Telefonní čísla najdete v průvodním dopisu.)

CESTA NA TÁBOR - DOBROVOLNĚ NA KOLE
skauti a skautky, kteří chtějí a věří si, že to zvládnou mohou jet na tábořiště na kole (s Běžkou a Štěpánem). Cesta je dlouhá cca 40 km. Sejdeme se v sobotu ráno u KD s ostatními, kufry předpokládám, že vmáčneme k někomu do auta (přece jen jsou skladnější než děti). Na cestu ať si každý sbalí jen nejnutnější věci: svačinu, pití, pláštěnku, drobné na zmrzlinu atd. Kolo mějte pokud možno v dobrém stavu. A je pravděpodobné, že dojde i na zpáteční cestu, přívěs na kola zatím nemáme (takže, kdo si myslí, že zpátky to už nezvládne, ať přemluví rodiče, aby přimontovali na auto zahrádku).

PUŤÁK

Nebude na tábor navazovat bezprostředně: po zakončení v sobotu si dáme půl den doma na přebalení a sejdeme se znovu v neděli ráno 15. 6., návrat potom plánujeme v pátek 20. 6. dopravou do Kamenice (časy ještě upřesníme). Cenu jsme stanovili na 600,-.

Bude to opravdu pěší puťák, takže si neberte těžké ani lehké zbytečnosti, naopak nepodceňujte vzetí důležitých věcí (karimatka, spacák, pláštěnka, lžíce, dobré boty, teplé oblečení, láhev na vodu). Každý ještě ponese část společného jídla.
Comments