Главная страница


Першовересневий легіт м’яко гойднув прапор, і сонячні промені заграли у його синьо-жовтих хвилях. Він підхопив на теплі крила новину і поніс її вулицями рідного Бахмута (Артемівська):

Відкрита нова школа. Десята! Україномовна!

Це було 1 вересня 1994 року. Відкриття української школи в найбільш “русифікованій” області України стало справжньою подією для тих часів, коли в державі панувала політична та економічна нестабільність. Влада мобілізувала всі ресурси, щоб, не зважаючи на матеріальні проблеми, створити належні умови для навчання школярів. Школа отримала на той час усе найкраще та найсучасніше, а головне – учні східного мікрорайону нарешті отримали змогу навчатися в одну зміну – це була справжня розкіш.

З того часу пройшло майже 20 років. Сьогодні ЗОШ І-ІІІ ступенів №10, як нам здається, одна із кращих шкіл міста. Не тільки зовні, а і всередині, бо саме тут створена, функціонує та дає позитивні результати інноваційна шкільна система національного виховання. 

 Методичний портал
 Заступник з виховної роботи
Матеріали доповідей обласного семінару «Правове виховання учнів: організаційні та методичні питання» 01.02.2013 дивіться за посиланням http://www.dli.donetsk.ua/index.php?option=com_rokdownloads&view=folder&Itemid=328
Адреса сайту Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10
Бахмутської міської ради Донецької області https://sites.google.com/view/school10-bahmut/