ŻALS 2017/2018

Końcowa tabela sezonu 2017/2018
M-ce Drużyna Mecze Punkty Sety Małe punkty Wygrane Przegrane
1. Pałuki Żnin
10
27
29:7 861:633 9
1
2. Volley Mafija 10
20
22:13 770:728 7
3
3. Sokół Gąsawa 10
19
22:14 817:702 6
4
4. Bad Boys Szubin 10
17
21:16 854:742 6
4
5. Wulkan Żnin 10
7
10:24 673:759 2
8
6. Dragon Janowiec Wielkopolski 10
0 0:30 339:750 0 10

I kolejka (18 listopada 2017)
9:00 Bad Boys Szubin – Wulkan Żnin 3:1 (26:24, 26:24, 22:25, 25:20) MVP: Maciej Lis (Bad Boys Szubin)
10:30 Volley Mafija – Sokół Gąsawa 3:2 (19:25, 26:24, 23:25, 25:15, 15:5) MVP: Piotr Przywara (Volley Mafija)

II kolejka (25 listopada 2017)
9:00 Wulkan Żnin – Volley Mafija 0:3 (12:25, 21:25, 20:25) MVP: Mateusz Mrówczyński (Volley Mafija)
10:30 Dragon Janowiec W. – Sokół Gąsawa 0:3 (9:25, 14:25, 19:25) MVP: Kamil Tabatowski (Sokół Gąsawa)

III kolejka (2 grudnia 2017)
9:00 Volley Mafija – Pałuki Żnin 0:3 (9:25, 24:26, 18:25) MVP: Krystian Bukała (Pałuki Żnin)
10:30 Bad Boys Szubin – Dragon Janowiec W. 3:0 (25:8, 25:10, 25:15) MVP: Szymon Wójcik (Bad Boys Szubin)
12:00 Sokół Gąsawa – Wulkan Żnin 3:0 (25:10, 25:16, 25:21) MVP: Armin Konieczny (Sokół Gąsawa)
12:00 Pałuki Żnin – Dragon Janowiec Wlkp. 3:0 (25:9, 25:15, 25:8) MVP: Marcin Rozwarski (Pałuki Żnin)

IV kolejka (9 grudnia 2017)
9:00 Dragon Janowiec Wlkp. – Wulkan Żnin 0:3 (14:25, 10:25, 16:25) MVP: Wojciech Wolski (Wulkan Żnin)
12:00 Bad Boys Szubin – Volley Mafija 1:3 (25:22, 20:25, 21:25, 22:25) MVP: Paweł Prus (Volley Mafija)

V kolejka (16 grudnia 2017)
9:00 Volley Mafija – Dragon Janowiec Wlkp. 3:0 (25:12, 25:22, 25:13)
MVP: Mateusz Lipiński (Volley Mafija)
9:30 Pałuki Żnin – Sokół Gąsawa 3:1 (18:25, 30:28, 25:15, 26:24)  MVP: Krzysztof Gatka (Pałuki Żnin)
11:00 Wulkan Żnin – Pałuki Żnin 2:3 (17:25, 29:27, 17:25, 25:23, 6:15)
MVP: Krzysztof Gatka (Pałuki Żnin)
12:30 Sokół Gąsawa – Bad Boys Szubin 3:0 (25:13, 25:23, 25:23)
MVP: Armin Konieczny (Sokół Gąsawa)

VI kolejka (30 grudnia 2017)
9:00 Dragon Janowiec Wlkp. – Pałuki Żnin 0:3 (9:25, 9:25, 10:25)
MVP: Marcin Rozwarski (Pałuki Żnin)
9:00 Wulkan Żnin – Bad Boys Szubin 0:3 (22:25, 11:25, 12:25)
MVP: Remigiusz Kasprzak (Bad Boys Szubin)
10:30 Sokół Gąsawa – Volley Mafija 1:3 (25:19, 18:25, 19:25, 22:25)
MVP: Łukasz Owsianny (Volley Mafija)
10:30 Pałuki Żnin – Bad Boys Szubin 3:1 (25:18, 25:23, 23:25, 25:22)
MVP: Marcin Rozwarski (Pałuki Żnin)

VII kolejka (13 stycznia 2018)
9:00
Dragon Janowiec Wlkp. – Volley Mafija 0:3 (19:25, 21:25, 16:25)
MVP: Paweł Prus (Volley Mafija)
10:30
Dragon Janowiec W. – Bad Boys Szubin 0:3 (6:25, 11:25, 9:25)
MVP: Jakub Leśniewski (Bad Boys Szubin)
12:00
Bad Boys Szubin – Pałuki Żnin 3:2 (18:25, 25:16, 23:25, 25:22, 15:10)
MVP: Jakub Leśniewski (Bad Boys Szubin)

VIII kolejka (20 stycznia 2018)
9:00
Pałuki Żnin – Wulkan Żnin 3:0 (25:15, 25:23, 25:19)
MVP: Krzysztof Gatka (Pałuki Żnin)
10:30
Bad Boys Szubin – Sokół Gąsawa 1:3 (24:26, 22:25, 25:21, 23:25)
MVP: Krystian Kędziora (Sokół Gąsawa)
12:00
Volley Mafija – Wulkan Żnin 3:0 (25:23, 25:22, 25:15)
MVP: Mateusz Lipiński (Volley Mafija)

IX kolejka (3 marca 2018)
9:00
Wulkan Żnin – Dragon Janowiec Wlkp. 3:0 (25:14, 25:12, 25:9)
MVP: Radosław Swigon (Wulkan Żnin)
10:30
Pałuki Żnin – Volley Mafija 3:0 (25:14, 25:11, 25:15)
MVP: Marcin Rozwarski (Pałuki Żnin)
12:00
Sokół Gąsawa – Pałuki Żnin 0:3 (17:25, 19:25, 19:25)
MVP: Mikołaj Pioterek (Pałuki Żnin)

X kolejka (10 marca 2018)
9:00
Sokół Gąsawa – Dragon Janowiec W. 3:0 walkower
MVP: -
10:30
Wulkan Żnin – Sokół Gąsawa 1:3 (21:25, 23:25, 25:20, 15:25)
MVP: Karol Czeczel (Sokół Gąsawa)
12:00
Volley Mafija – Bad Boys Szubin 1:3 (10:25, 25:19, 21:25, 24:26)
MVP: Jakub Leśniewski (Bad Boys Szubin)