דף הבית -  'חיים בשלום' הינה דרך לחיים מרתקים ושלווים המתנהלים באופן פשוט וצלול מתוך חוויה מתמדת של שמחה ונדיבות כלפי החוויות המשתנות בהתמדה. זוהי דרך המשתמשת בידע מתחומי ההכרה, הלב, הפרקטיקה, הנפש והרוח ומשלבת ביניהם למיכלול המכוון להמיר חיים בחוסר-נחת ב'חיים בשלום'.

על עצמי

שמי שלומית גל תושבת רמת-ישי שבעמק יזרעאל ואני שמחה לארח אותך באתר 'חיים בשלום'. אני מתמחה בפסיכותרפיה ומאפשרת חקירת מחשבות מעוררות מתח בשיטת 'העבודה' ליחידים, לזוגות ולמשפחות.

באמתחתי ניסיון רב בתפקידי ניהול ופיקוח בתחום החינוך המיוחד שכל מהותו נגיעה אישית בצרכיהם המגוונים של אנשים מיוחדים. היכולת לגעת, בשילוב עם ההתוודעות ליסודות האימון, לקלפי הטארוט ול'חיים בשלום', כיוונו אותי לצאת ולממש את הידע.

 
                                                     להמשך...
 

חוגי בית וסדנאות חווייתיות בקלפי טארוט

הפעלה חברתית באמצעות קלפי טארוט הינה אחת החוויות המעוררות והמפליאות, וזאת משום הדרך הידידותית בה היא נוגעת בנבכי-הנפש.

ארגונים המעוניינים בגיבוש צוות, קבוצות חברתיות במסגרת חוגי-בית, צעירות החוגגות 'ערב רווקות' וקבוצות נשים מוזמנים ליצור קשר ולהבטיח שעתיים מרתקות"  
                                   
                                             למידע נוסף..
 
   

למאמרים בנושא קלפי טארוט

א. קלף השוטה   ב. דמות האשה בקלפי הטארוט חלק א'              ג. דמות האשה בקלפי הטארוט חלק ב' 

              מתוך אתר קלפי טארוט של שגיא מנדלבוים

  פורום טארוט בוואלה                                    


 

'לאהוב את מה שיש'-עבודה אישית זוגית ומשפחתית להפחתת מתחים וחיים באיזון ובשלום וסדנאות עפ"י שיטת 'העבודה' של ביירון קייטי

העבודה' הינה מתודה פשוטה וחכמה להפליא הבנויה על 4 שאלות והיפוכן. השיטה מזמינה אותנו לחקור את המחשבות היוצרות כאב, עצב ואי-נחת במטרה להגיע להכרה הצלולה שגישה ש"אוהבת את מה שיש" מזרימה לחיינו שחרור מפחד, שמחה וחופש פנימי."   

חקירת המחשבות לא נועדה לשנות את פעולותינו, אלא רק את המודעות שלנו. כשהמודעות משתנה וההכרה נעשית צלולה מרגשות שליליים, הפעולות משתנות מעצמן והופכות להיות יצירתיות אוהבות ונדיבות.

מחשבה תמיד קודמת להרגשה, ועל-כן, הרגשה שלילית מצביעה על כך שאני קשורה למחשבה שלילית שלא נחקרה. הרגש אומר לי מתי המודעות שלי יצאה מהאיזון שכל אחד מאיתנו זכאי לו: להיות בתודה, בחדווה, בהתרוממות רוח, ברצון טוב, בנינוחות.


אבי לא היה כאן בשבילי: סרט הדגמה של תהליך חקירת מחשבה מעוררת מתח


 

     

אימון אישי וקבוצתי


אימון אישי מיועד להוביל תהליך של שינוי בר-קיימא אצל היחיד בפרק זמן מוגדר. 

האימון ממוקד תוצאה מעשית ועיקרו - הנחיית המתאמן למימוש עצמי מיטבי ולהשגת היעדים המבוקשים על ידו.


אימון קבוצתי מיועד להשיג  את המטרות האישיות של כל פרט בקבוצה, תוך שימוש במבנה הקבוצתי לתמיכה בגילוי המופלא של האני, לתהליך הגדרת החזון ולביסוס תהליכים מקדמים להשגת המטרות האימוניות.

בשני המודלים מדובר על תהליך המושתת על מערכת יחסים מקצועית ועל בסיס פתיחות ואמון בין הפרט המתאמן למאמן.


                                           להרחבה וליצירת קשר....


Comments