Завдання

 1. Створити обліковий запис в Google (алгоритм створення).
 2.  Для отримання дозволу на нашому сайті заповнити анкету
 3.  На сторінці Структура курсу заповнити карту (переглянути відеоінструкцію)
 4.  Знайти підручники з інформатики для учнів 2-4 класів та додати їх до папки Підручники. На сторінці Підручники додати посилання на файл. 
 5. Знайти навчальні програми з інформатики для учнів 2-4 класів та додати їх до папки Програмне забезпечення.  На сторінці Програмне забезпечення додати посилання на файл. 
 6.  Ознайомитися з програмним комплексом "Сходинки". Заповнити сторінку Сходинки
 7.  Ознайомитися з програмним комплексом "Скарбниця знань". Заповнити сторінку Скарбниця знань
 8.  Ознайомитися з  веб-сервісом Learningapps.org . Створити 5 різноманітних інтерактивних завдань за існуючими підручниками. Розмістити їх на сторінці з відповідним розділом
 9. Ознайомитися з сервісом Umapalata.comСтворити 3 гри, використовуючи різні прототипи. Кожна гра повинна мати не менше 15 завдань та не менше 3 рівнів. Розмістити ігри  на сторінці з відповідним розділом
 10. Створити інтерактивну презентацію з тригерами, яка складається з 16 слайдів. Розмістити їх на сторінці з відповідним розділом
 11. Ознайомитися з  веб-сервісом Symbaloo.com. Знайти інтернет-ресурси, які можна використати на уроках інформатики. Створити не менше 20 посилань на різноманітних ресурси. Розмістити їх на сторінці з відповідним розділом. 
 12. Ознайомитися з  веб-сервісом ThingLink.com. Створити позакласний захід з інформатики, використовуючи різні ресурси. Розмістити їх на сторінці з відповідним розділом. 
 13. Ознайомитися з ресурсом Codе.  Обрати один з додатків розділу Година коду для будь-якого віку .  До сторінки Година коду додати підсторінку з описом додатку (копію сторінки, опис інтерфейсу, як працювати у середовищі, які завдання пропонуються).  Розв'язати інтерактивні вправи в обраному додатку та розмістити копію отриманого сертифіката на сторінці Наші сертифікати (для отримання сертифікату необхідно зареєструватися та виконати запропоновані завдання).
 14. Запропонувати 5 завдань до теми Виконавці і Алгоритми у середовищі Скретч. Виконані завдання додати до папки  Скретч. Запропоновані завдання  та посилання да виконані завдання додати до сторінки Алгоритми та виконавці.
 15. Запропонувати 3 логічні задачі. Реалізувати їх у будь-якому середовищі. Запропоновані завдання додати до папки Логічні задачі, а посилання  на виконані завдання додати до сторінки Логічні задачі.
Comments