faceyoga


با یوگای صورت چهره جوانی خود را برگردانید


 

 

جوانی و زیبایی ماندگار برای همه افراد با یوگای صورت

 
 

 


بازگشت به روزگار جوانی با یوگای صورت

شما هم می توانید چهره ای جوان و شاداب داشته باشید!

آیا می دانید آنها که نسبت به سنشان جوانتر به نظر می رسند هر روز عضلات و مفاصل صورت خود را ورزش می دهند؟


با ورزش صورت و آیروبیک ماهیچه های چهره آنها را عادت دهید تا خون و اکسیژن بیشتری را به سمت خود جذب کنند.

راز جذابیت بسیاری از افراد حتی تا زمان پیری بازی مخفیانه آنها با عضلات و ماهیچه‏‏ های صورتشان است؟ آنها دائم در خلوت در حال تمرین و ورزیده سازی عضلات چهره خود هستند.


با داشتن چهره ای جوان و شاداب در اجتماع با اعتماد به نفس بیشتری ظاهر شوید. 

مگر غیر این است که در برخوردهای اجتماعی کسی که مسن است اما صورتی جوان و شاداب نسبت به هم سن و سال های خود دارد محبوبتر است و بیشتر افراد را گرد خود جمع می کند؟

زیبایی یعنی سفیدی و شفافیت پوست ، نبودن چین و چروک و لک و جوش روی صورت، تناسب و سرجای خود بودن عضلات و ماهیچه ها، نداشتن غبغب ، افتاده نبودن گونه ها ، سربالا بودن و کشیده بودن بینی و اطراف آن ، خوش فرمی لب و چانه ،  ورزیده بودن عضلات چشم ، پف نداشتن زیر چشم و.... همه این ها با یوگای صورت به راحتی فراهم می شود.

بدنیست بدانید که بعد از جراحی های زیبایی روی صورت ، برای بازگرداندن عضلات صورت به حالت طبیعی ، یک سلسله ورزش ها تحت عنوان فیزیوتراپی چهره باید انجام شود. آیا می دانید این ورزش ها را بدون نیاز به جراحی و همین الان هم می توانید انجام دهید و آیا از همه مهم تر می دانید که تاثیر اصلی روی زیبایی نهایی شما را همین ورزش صورت تعیین می کند؟

آیا می دانید وقتی به طور مرتب و منظم روی عضلات و مفاصل صورت خود کار می کنید خون تازه و اکسیژن دار بیشتری به سمت مغز شما روانه می شود و ذهن شما هشیارتر و سرحال تر می شود؟

جالب است بدانید هر وقت عضلات صورت خود را با یوگای صورت و یا حرکات قدرتی ورزش صورت ورزیده می کنید ، برای مدت ها پس از آن عضلات و چهره شما خاطره آن حرکات را به خاطر می سپارند و شما حتی هنگام خواب هم چهره ای زیبا و جذاب جوانی خود را حفظ می کنید؟


كسي كه بوگای صورت کار می کند به دلیل خون رسانی و جاری شدن دائم خون تازه و حاوی اکسیژن و مواد غذایی سالم سلول های صورت تمیز تر و سالم تری بدست می آورد و به مرور پوستی شفاف و بدون لک و جوش نصیبش میشود. کثافات و آلودگی ها به سرعت جذب خون شده و یا از منافذ باز شده به صورت عرق خارج می شود و سلامتی چهره نیز خود به خود فراهم می شود.

یوگای صورت باعث می شود کنترل بیشتری روی عضلات دهان و حنجره خود داشته باشید و صدای شما نیز به مرور جوان تر و کنترل شده تر و پر احساس تر و متناسب با چهره جوانتر شده شما می شود.هیچ تضمینی وجود ندارد که بعد از جراحی های پرخطر وپرهزینه و رنج آور عضلات صورت ، شما بتوانید به چهره زیبای آرمانی خود برسید و از همه مهم تر هیچ ضمانتی وجود ندارد که بعد از چند ماه پیرشدن و فرسودگی و آب شدن و از شکل افتادن عضلات چهره شما سرعت بیشتری نگیرد. این درحالی است که نتیجه یوگا و ورزش صورت دائمی و ابدی است و شما می توانید تا آخر عمر از داشتن یک چهره زیبا و بسیار جوانتر از سن و سالتان لذت ببرید.


هیچ به این فکر کرده اید که فرزندان و همسر و دوستان شما از اینکه شما جوانتر از سن و سال خود هستید و زیبایی و جذابیت جوانی خود را همچنان حفظ کرده اید چقدر به خود خواهند بالید و چه قدر به زندگی امیدوار می شوند؟

 

دو عدد دی وی دی فقط پانزده هزارتومان

یا چهار عدد وی سی دی فقط پانزده هزارتومان

فاصله شما بین کاملترین مرجع فارسی ویدئویی آموزش یوگای صورت کوثر پرداز و شماست!

 

این تکنیک زیبا سازی به یک اندازه در اختیار همه پسران و دختران و زنان و مردان جامعه ، صرف نظر از درآمد و وضعیت اجتماعی آنهاست.

قيمت : 15000   تومان

برای اینکه تمام اقشار جامعه بتوانند از این محصول استفاده کنند آن را روی چهار عدد وی سی دی به قیمت پانزده هزارتومان و همینطور روی دو عدد دی وی دی به قیمت پانزده هزارتومان عرضه کرده ایم. برای اطلاع از نحوه خرید اینجا کلیک کنید.

کسی که فقیر است می تواند به کمک یوگای صورت به چهره جذاب و گیرایی دست یابد که فرد ثروتمند با ده ها جراحی و کرم و پماد و آمپول هم نتواند به آن برسد.

یوگای صورت را در هر زمانی از روز می توان انجام داد. اجرای تکنیک های آن به مکان خاصی نیاز ندارد و می توانید آن ها را در همه جا ، پشت میز خود در اداره ، در اتاق استراحت ، در داخل اتومبیل ، و حتی در گوشه ای از پارک انجام دهید.

بیش از چهار ساعت آموزش کامل یوگای فقط پانزده هزارتومان

اگر همین امروز شما را  به یک میهمانی بزرگ دعوت کرده اند و یا قرار است با فردی مهم دیدار کنید. فرصت را از دست ندهید سریع یک جای خلوت گیر بیاورید و حرکات اساسی یوگای صورت را انجام دهید. یک ربع تمرین برای ایجاد تفاوتی محسوس و شگفت انگیز روی چهره شما نسبت به حالت قبلی کفایت می کند.سرعت تاثیر یوگای صورت خارق العاده است.


بعد از یک روز کار سخت ، چهره شما افسرده می شود. فقط با نیم ساعت ورزش و ماساژ صورت می توانید آرامش و زیبایی را به همسر و فرزندان خود هدیه دهید.

آیا می دانید دوره کامل ماساژ صورت و همچنین ماساژ با عسل نیز در داخل این مجموعه قرار دارد و در نوع خود بی نظیر است.


یوگای صورت فقط مخصوص خانم ها و دختران و پسران جوان نیست. آقایان هم می توانند در هر سن و سالی از این ورزش برای زیباتر ماندن و حفظ چهره جوانی خود بهره جویند.

فقط پانزده هزارتومان . اینجا کلیک کنید

سرعت از بین رفتن غبغب به طور دائمی در یوگای صورت حیرت انگیز است. 

 

علاقه مندان تهرانی برای تهیه این محصول کافی است به شماره 77337784-021 زنگ بزنند و سفارش دهند. محصول همان روز در کمترین زمان قابل تصور درب منزل و هرجا که بخواهید تحویلتان می شود و همانجا کافی است مبلغ پانزده هزارتومان را به پیک شرکت بپردازید. هزینه پیک در داخل تهران با شرکت است و خریداران تهرانی لازم نیست پول اضافی بپردازند.

عزیزان شهرستانی کافی است مبلغ پانزده هزارتومان را به حساب سپهر بانک صادرات به شماره

  0309755388007 در وجه غلامعلی کوثری یا انتقال کارت به کارت از طریق دستگاه های خودپرداز های بانک ملی به شماره کارت 6037691050622893

واریز کنند و فیش مربوطه را به همراه محصول درخواستی و آدرس کامل به تلفکس 773377874-021 فکس و یا به صندوق پستی

تهران - صندوق پستی 478-19585

شرکت کوثرپرداز پست کنند. بدون هیچ هزینه اضافی آلبوم یوگای صورت به نشانی شما پست می شود.
 

برای مشاهده تصویری کامل از تغییرات حیرت انگیز یوگای صورت روی چهره افراد می توانید اینجا کلیک کنید. 

 
از بین رفتن غبغب ، ظاهر شدن خط فک ، بالا رفتن گونه ، محو شدن چین و چروک و زیبایی کلی چهره بعد از شش هفته تمرین یوگای صورت


کاهش چین و چروک پیشانی ، زیبایی گونه، آشکار شدن خط جویدن ، و کاهش پف زیر چشم فقط با تمرینات ورزشی صورتنتایج ترکیب روش های لیفتینگ نوین با یوگای صورت در قالب حرکات فیزیوتراپی ورزش صورت برای افراد مختلف در زیر مشاهده می شود اگر خواهان یافتن چهره زیبای جوانی خود هستید. اگر چین و چروک زیرچشم و کنار ابرو و واطراف لب و دور گردن شما را فرا گرفته است و دیگر کسی شما را جوان نمی داند. اگر گونه هایتان افتاده و عضلات روی صورتتان آب شده و قیافه پیرها را پیدا کرده اید. اگر غبغب زیر گلویتان فرم چانه و خط فک شما را ناپدید ساخته و بینی شما شل و افتاده شده و بزرگتر به نظر می رسد. اگر می خواهید همه این عیب ها را فقط در عرض چند هفته برای همیشه برطرف کنید ، اصلا لازم نیست به جراحی های گرانقیمت و خطرناک متوسل شوید. کافی است از یوگای صورت کمک بگیرید و با انجام فقط نیم ساعت ورزش صورت در هر شبانه روز در کمترین زمان ممکن چهره ایام جوانی خود را بازگردانید وتا آخر عمر همیشه حداقل ده سال از سن تان جوان تر و زیباتر به نظر برسید. یوگای صورت فقط مخصوص افراد پیر و مسن نیست. تمام اشخاص چه مرد و چه زن ، حتی دختران و پسران جوان می توانند از یوگای صورت برای تقویت عضلات چهره و حفظ طراوت و زیبایی جوانی خود بهره جویند. این تصور که ماهیچه ها و عضلات بدن ما زیر گردن تمام می شوند و دیگر سر و صورت و گردن عضله مهمی ندارند تصوری کاملا باطل است. سر و گردن برای خود بیش از ده گروه عضلانی دارد که این ده گروه اگر خوب ورزیده نشوند ضمن اینکه در انجام وظایف مربوط به خود دچار مشکل می شوند ، تاثیر مستقیم خود روی دور کردن زیبایی و جذابیت از چهره را نیز سریعا نشان می دهند. با یوگای صورت شما در واقع این فرصت را برای ماهیچه های صورت و گردن خود فراهم می سازید تا شکل و فرم و حجم واقعی و درست خود را پیدا کنند. وقتی همه عضلات درست تقویت شدند و به اندازه صحیح پرورش یافتند چهره ای که نمایان می شود آنقدر نرم و یکدست و شفاف و زیبا خواهد بود که توجه همه را به سمت خود جلب خواهد کرد و نکته اینجاست که رساندن این چهره به حالت جوانی نیازی به هیچ دارو و هزینه جراحی هنگفتی ندارد. این تکنیک زیبا سازی به یک اندازه در اختیار همه پسران و دختران و زنان و مردان جامعه ، صرف نظر از درآمد و وضعیت اجتماعی آنهاست. کسی که فقیر است می تواند به کمک یوگای صورت به چهره جذاب و گیرایی دست یابد که فرد ثروتمند با ده ها جراحی و کرم و پماد و آمپول هم نتواند به آن برسد. یوگای صورت را در هر زمانی از روز می توان انجام داد. اجرای تکنیک های آن به مکان خاصی نیاز ندارد و می توانید آن ها را در همه جا ، پشت میز خود در اداره ، در اتاق استراحت ، در داخل اتومبیل ، و حتی در گوشه ای از پارک انجام دهید. 


شرکت کوثرپردازان راز موفقیت برای اولین بار در ایران اولین مجموعه ویدئویی کامل وبی نظیر یوگای صورت را روی دو عدد دی وی دی به قیمت ده هزارتومان به زبان فارسی روانه بازار نموده است. این محصول برای کسانی که علاقه مند هستند روی چهار عدد وی سی دی نیز به همان قیمت ده هزارتومان عرضه می شود. علاقه مندان تهرانی فقط کافی است با تلفن درخواست خود را اعلام نمایند. محصول بدون هیچ هزینه اضافی درب منزل تحویل ایشان خواهد شد و کافی است همانجا میلغ را تحویل پیک دهند. عزیزان شهرستانی نیز می توانند از طریق واریز مبلغ به حساب های شرکت که در زیر می آید اقدام کنند. اگر طالب نسخه روی وی سی دی هستید حتما در درخواست خود آن را قید کنید قیمت نسخه وی سی دی(چهارسی دی) و نسخه دی وی دی (دو دی وی دی) یکی است و معادل ده هزارتومان می باشد.


نحوه تهیه محصولات شرکت کوثرپرداز
 
 
 
 تلفن های تماس با روابط عمومی شرکت :
 77054279-021
 77337784-021
 77964741-021
 شماره های همراه
 09365839384
 09193137110
 
 در تهران :
 عزیران تهرانی جهت دریافت محصول درب منزل بدون هزینه اضافی می توانند به صورت سفارش تلفنی اقدام کنند. به این صورت که در تمام ایام هفته (حتی روزهای تعطیل ) با تلفن های دفتر توزیع 77337784 یا 77054279 یا 77964741 تماس بگیرند و محصول را درب منزل تحویل بگیرند و همانجا مبلغ را به پیک شرکت تحویل دهند .هزینه پیک در بیشتر مناطق تهران به عهده شرکت است.
 همچنین متقاضیان تهرانی می توانند مستقیما به مراکز انحصاری فروش محصولات موفقیت به نشانی های زیر مراجعه کنند و همانجا محصول را تهیه نمایند:
 
 فروشگاه مرکزی 1 : تهران - میدان انقلاب - روبروی سینما بهمن - بازارچه کتاب -پلاک 3 و 4 - انتشارات کتابکده
 فروشگاه مرکزی 2 : تهران - میدان انقلاب - روبروی سینما بهمن - تالار بزرگ کتاب - انتشارات کتابکده زبان نوین
 
 در شهرستانها :
 
 متقاضیان شهرستانی نیز می توانند مبلغ مربوط به هر محصول را به یکی از حساب های زیر واریز کنند و رسید بانک یا رسید دستگاه خودپرداز را همراه با نام محصول درخواستی و نشانی دقیق خود به تلفکس شرکت به شماره 77054279-021 فکس کنند یا به نشانی تهران ـ صندوق پستی 478-19585 شرکت راز موفقیت پست نمایند. بلافاصله محصول درخواستی برایشان ارسال خواهد شد.
 
 شماره حساب واریز مبلغ هر محصول:
 
 حساب سیبای بانک ملی به شماره 0102635190005 در وجه غلامعلی کوثری یا انتقال کارت به کارت از طریق دستگاه های خودپرداز های بانک ملی به شماره کارت 6037991014797348
 
 حساب سپهر بانک صادرات به شماره 0309755388007 در وجه غلامعلی کوثری یا انتقال کارت به کارت از طریق دستگاه های خودپرداز های بانک ملی به شماره کارت 6037691050622893
 
 *********
 
 راهنمایی بیشتر جهت پرداخت از طریق دستگاه خودپرداز (ATM)
 با در اختیار داشتن یکی از کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب، مانند: سپهر(صادرات) - سیبا(ملی) - پارسیان (کارت نقدی - هدیه - اینترنت) - اقتصاد نوین - کارآفرین - ملت - کشاورزی(مهرکارت) - تجارت ...، بدون مراجعه به بانک و حتی در ساعات و روزهای تعطیل قادر به پرداخت وجه آگهی خود خواهید بود.
 با مراجعه به نزدیکترین دستگاه خودپرداز بانک مرتبط با کارت خود، بدون داخل شدن در بانک، وجه خود را به صورت زیر پرداخت و شماره ارجاع را که در رسید چاپی خود دریافت می کنید، به هنگام درج آگهی وارد کنید.
 پس از ورود کارت به دستگاه خودپرداز و زدن رمز عبور خود، از منوهای موجود ابتدا "انتقال وجه" و سپس "به کارت دیگر" را انتخاب کنید. در صفحه‌ای که ظاهر می شود، مبلغ را به ریال وارد کنید. بطور مثال 150000 یا 200000 و کلید ورود را بزیند.
 سپس شماره کارت مورد نظر از شما خواسته می‌شود که در این مرحله شماره زیر را وارد می‌کنید: (عدد 16 رقمی)
 6037991014797348
 وکلید ورود را می‌زنید. در مرحله آخر خودپرداز از شما می‌پرسد آیا مطمئن به انتقال وجه به حساب "غلامعلی کوثری" می‌باشید، که با انتخاب کلید "بلی" با انتقال وجه موافقت می‌کنید.
 خودپرداز با چاپ رسید شما را از انتقال وجه مطمئن می‌کند. این رسید شامل شماره ارجاع، مبلغ انتقالی و شماره حساب و کارت دریافت کننده می‌باشد. درخط دوم رسید چاپی، "شماره ارجاع" درج شده است، این همان رسیدی است که باید به فکس شرکت به شماره 77337784-021 به همراه نام محصول و نشانی کامل خود فکس کنید .