תוכנית הלימודים
  לימודי שיננות נמשכים שנתיים ומורכבים מ - 2000 שעות לימוד הכוללות לימודים עיוניים, קליניים,  סמינרים ויציאה לקהילה. הנושאים העיוניים כוללים יסודות של מקצועות הכימיה, ביוכימיה, ביולוגיה של התא, אנטומיה, היסטולוגיה, פיזיולוגיה, פרמקולוגיה, פסיכולוגיה, הכרת המחשב, אנגלית וכו'. דגש ניתן גם ללימוד חיפוש מידע דרך אתרים נבחרים באינטרנט, ובאתר האינטרנט הייחודי בו מרוכזות מאות הרצאות לנוחיות התלמידה.

 

במהלך תקופת הלימודים כל תלמידה עוברת בין המחלקות השונות שקיימות בבית-הספר לרפואת שיניים, על מנת להכיר את האספקטים השונים של תחומי רפואת השיניים, וכיצד הם משתלבים זה בזה. כמו כן התלמידות משתלבות בקהילה כחלק מתוכנית הלימודים ע"י הדרכת אוכלוסיות שונות בהיגיינה אוראלית ובבריאות הפה. 

 

הלימודים הקליניים כוללים: הכרת הנושאים ברפואת שיניים – כגון רפואת שיניים משחזרת, משקמת, אנדודונטיה, פריודונטיה, רפואת שיניים לילדים, כירורגיה, אורתודונטיה וכו'. כמו כן נלמדים מקצועות של גהות הפה (שימוש בתכשירים ואביזרים להיגיינה אורלית) וטיפול במתרפאים (בובות פנטום ומתרפאים אמיתיים). תשומת לב מיוחדת ניתנת בלימודים על הטיפול הדנטלי הנכון במתרפאים הסובלים ממחלות סיסטמיות ומקבלים טיפול תרופתי. מספר רב של שעות מוקדש להדרכה לקראת יציאה לקהילה  (הכנת מצגות, הרצאות וכו'), הכוללת גם בתי-ספר וגני ילדים, מוסדות לחינוך מיוחד ובתי אבות. כמו כן התלמידות מכינות סמינרים בנושאים הקשורים לשטחים רבים ברפואת שיניים.

 

הלימודים הקליניים מתקיימים בהדרכה צמודה של צוות מדריכי הקורס הכוללים מדריכות שהן שינניות וכן רופא שיניים אחראי.