V kapse máte přijetí na PedF UK k oboru DĚJEPIS? Vybíráte si seznamovací kurz, kde se chcete co nejlépe seznámit se spolužáky, chodem fakulty a katedry a zároveň si udělat kontakty na starší spolužáky? Pojeďte s námi! 

Jsme První Pražská Pedagogická Pivní Peruť a pořádáme seznamovací kurzy pro budoucí prváky již řadu let! A co si od našeho seznamovacího kurzu můžeš slibovat? A proč jet vlastně s námi? 

Letošní rok jsme pojali "seznamovák" poněkud odlišně a nazvali jej EXKURZE lvl BEGINNER
Proč? 
Protože pokud začnete studovat na KDDD obor dějepis, čekají Vás povinné historické exkurze. A my jsme se rozhodli koncipovat seznamovací kurz jako takovou malou exkurzi. A co je na tom to nejvíc boží? Místo konání je fakultní objekt Bečov nad Teplou! Ano, slyšíš dobře! 
Kromě toho, že tě seznámíme s chodem fakulty, poradíme ti jak vyzrát nad zkoušky, řekneme ti, kde točí nejlepší pivo a kde se nejlépe najíš, poradíme za kým jít, když jsi ve srabu, tě samozřejmě zasvětíme do všech tajů studentského života na PedF UK, který se před tebou otevírá.

A letos jsme pro Vás připravili i VIDEOPOZVÁNKU!! 

Seznamovák


 

Podrobnější informace budou v průběhu času ještě doplněny - upřesňujeme totiž detaily, kalkulujeme a sháníme zastoupení katedry, aby také přišli!  STAY TUNED!
A přidej se k nám do události na FACEBOOKU!

Na tomto webu najdete důležité organizační informace a přihlášku. Pokud byste se chtěli na cokoli zeptat, nebo si jen tak popovídat neváhejte nás kontaktovat.

Přihlášky jsou otevřené do 17. 9. 2017
Platba nejpozději do 17. 9. 2017
Pozdější platba pouze v hotovosti 
!!! Přihlašování je otevřeno i pro  1. ročník NMgr -  obory s kombinací D!!!

Takže si to shrňme - co musíš vědět?
KDY:               22. 9. - 24. 9. 2017
KDE:               Bečov nad Teplou
PRO KOHO:     budoucí a současné studenty oboru DĚJEPIS v libovolných kombinacích
CENA:             1500 Kč (předběžná kalkulace) 
PLATBA:         platbu budete posílat přímo na fakultní účet pod variabilní symbol! 
                        DŮLEŽITÉ!!! Nezapomínejte uvádět celý variabilní symbol + VAŠE JMÉNO do zpráv pro příjemce
                                            Jelikož se jedná o fakultní účet, bude po Vás vyžadováno potvrzení o odchozí platbě (stejně jako, když pojedete na standardní exkurzi s katedrou!) 
číslo účtu: 85236011/0100 
variabilní symbol: 335 138 016

O bližších informacích (platební informace, přesný čas odjezdu, způsob dopravy, atd.) budete v průběhu září kontaktováni emailem.