Батьківський форум


7 вересня 2013 року в рамках проведення серпневих конференцій для педапрацівників було проведен  "Загальноміський батьківський психологічний форум" для батьків вихова
нців ДНЗ та школярів, методистів РНМЦ з психологічної служби, практичних психологів та соціальних педагогів системи освіти.
Захід відбувався в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка. 
У своїй доповіді Кочерга В.О. (к.п.н.), заступник директора ІППО КУ імені Бориса Грінченка,   висвітлив актуальні питання щодо особливостей адаптації першокласників до школи. 

Кепканова О.І., завідувач НМЦ практичної психології і соціальної роботи,  у своїй доповіді зазначила, що важливим фактором в організації навчально-виховного процесу в закладах освіти  є роль психологічної служби.


                               
Президент асоціації психіатрів України Глузман С.Ф. у своєму виступі "Правда та міф про універсальні можливості психіатрії" наголосив, що практичні психологи навчальних закладів є початковою ланкою допомоги дітям та їх батькам.
Своєчасним та необхідним був виступ Луценко Ю.А., накового співробітника НМЦ практичної психології і соціальної роботи НАПН України, стосовно впровадження протиалкогольної програми "Сімейна розмова", як складової превентивного виховання в закладах освіти.

Найдьонова Л.А.(к.п.н.), заступник директора з наукової роботи Інституту соціальної та політичної психології НАПН України,  зацікавила аудиторію  батьків та працівників психологічної служби можливостями використання медіа-простору в сім'ї та формуванням навиків медіа-культури в суспільстві. 

Яскравою презентацією  майстер-класу "Дитяча сексуальність - що важливо знати дорослому про дитину" запам'ятався виступ Залеської О.В.(к.п.н., член ПАДАП) та Ларіної Ю.А., практичного психолога Кловського ліцею № 77. Практичні знахідки , представлені доповідачами, були схвалено прийняті аудиторією.
Проведені під час форуму майстер-класи, за відгуками батьків, були дуже цікавими та корисними.http://www.guon.kiev.ua/?q=node/4815