seminar

Молітеся богові одному - молітеся правді на землі


    "Практична журналістика від

                   шеф-редактора"

 

       Шеф- редактор газети "Селянська правда від Івана Бокого" Іван Бокий подає своє бачення , як діючого керівника видання, починаючим журналістам про основи професії. Головний редактор  - Михайло Шевченко (головний редактор, поет)  розкриває секрети майстерності.

      Цільова аудирорія:  молодь яка цікавиться журналістикою, хоче дізнатись як працює редакція, спробувати свою сили в цій галузі, перевірити себе, отримати шанс поспілкуватись з керівництвом газети без посередників.

        Мета: дати навички журналістської діяльності тим кого це цікавить на базовому рівні,  донести до  аудиторії реальне розуміння проблем, інструментів і засад сучасної журналістики.

       Адміністратор проекту : Натока Василь


 

   Метеріали семінару складаються з комплекту аудиозаписів виступів ведучих семінару , книжки, електронного архіву.

 

Умови участі після початку роботи семінара

           Ви можете приєднатися до аудиторії та отримати доступ до всіх попередніх записів, сплативши сто гривень до закінчення роботи семінара. 


        Після закінчення семінара, доступ до записів на умовах as is надається за попередньою оплатою 200 гривень. 

        Через тиждень після закінчення семінара, та обробки аудиофайлів попередня оплата за доступ до скачування всіх матеріалів складатиме 400 гривень.

        Готовий продукт , що складатиметься з комплекту дисків з записами у форматах wav та  mp3  та книжки з матеріалами семінару ,  буде реалізовуватись за попередньою оплатою 800 гривень.

 

      

 

 Участникам ФМ3 надається знижка 50% на кожен продукт, участникам будь-якого семінара або тренінга , що проводився чи буде проводитись Soothsaeyer надається знижка у 30 %.

       Автор проекту надає різноманітні бонуси та додаткові матеріали учасникам семінару, що стають його невід'ємними частинами.

        Гарантія  Адміністратор семінару гарантує вам повернення  коштів,  сплачених вами за куплений продукт, якщо на протязі 30 днів після його отримання  ви захочете його позбутися на будь-якій підставі. Разом з тим я вважатимуму , що мій матеріал, його зміст, форма і подача вас не влаштовують і таким чином відмовляюся від подальшої співпраці з вами та продажу вам моїх попередніх та майбутніх продуктів.