Шкільне життя вирує

Звернення до депутата Олійника С.В.

опубліковано 3 лип. 2018 р., 11:34 Елена Евтухова   [ оновлено 3 лип. 2018 р., 11:36 ]


Про переведення учнів 5-8, 10 класів. Про випуск учнів 9 класів

опубліковано 11 черв. 2018 р., 02:42 Елена Евтухова

В И Т Я Г

з протоколу №10 рішення педагогічної ради ЗОШ№2 м. Синельникового

від 06.07.2018р.

Присутні: 54 чоловіки

І. Слухали класних керівників 5-8, 10 класів про переведення учнів 5-8, 10 кл. класів до наступного класу.

Ухвалили:

1.1. Відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього закладу до наступного класу, затвердженого наказом МОН України №762 від 14.07.2015року, перевести до наступного класу:


Із 32 учнів 5А класу – 32,
Із 32 учнів 5Б класу – 32,
Із 36 учнів 5В класу – 36,
Із 23 учнів 6А класу – 23,
Із 25 учнів 6Б класу – 25,
Із 24 учнів 6В класу – 24,
Із 22 учнів 6Г класу – 22,
Із 26 учнів 7А класу – 26,
Із 26 учнів 7Б класу – 26,
Із 27 учнів 7В класу – 27,
Із 23 учнів 7Г класу – 23,
Із 29 учнів 8А класу – 29,
Із 21 учнів 8Б класу – 21,
Із 25 учнів 8В класу – 25,
Із 17 учнів 8Г класу – 17,
Із 22 учнів 10А класу – 22,
Із 21 учнів 10Б класу – 21.

 1.2.  Відповідно до Положення про похвальний лист "За високі досягнення у навчанні" та похвальну грамоту "За особливі досягнення у вивченні окремих предметів", затвердженого наказом МОН України №№115 від 07 лютого 2012 року, нагородити Похвальними листами таких учнів 5-8,10 класів:





Агапітова Іллю
Васько Поліну
Мороза Максима
Петрищук Софію
Сулиман Дар’ю
Кравченко Катерина
Орел Анастасію
Чуєву Діану



Асташонка Івана
Дядюру Камілу



Гелетей Катерину
Фінка Іллю



Пальчикова Михайла
Кошулько Катерину
Соломенкчук Катерину
Федюкову Єлизавету
Хижняк Марію



Самокиш Аріну
Уста Єву



Мартиненка Івана
Миронову Марію
Горячеву Вікторію



Волока Єгора
Кутову Анастасію



Попову Катерину
Приходька Микиту
Рогову Марину
Шинкаренка Віталія



Діріну Єлизавету



Зимогляд Владиславу
Григоренко Поліну
Кравченко Алісу
Фєдяєву Ірину
Ященко Тетяну

10А

Масюк Аліну

10Б

Лобзу Дмитра
Короткого Антона
Осадчого Олександра

ІІ. Слухали класних керівників 9-х класів про випуск із основної школи учнів 9 класів на підставі результатів підсумкового оцінювання знань учнів 9 класів та результатів  ДПА.

Ухвалили:

2.2.  Відповідно  до Порядку переведення учнів (вихованців)загальноосвітнього закладу до наступного класу, затвердженого наказом МОН України №762 від 14.07.2015року,  випустити з основної школи:


Із 28 учнів 9А класу – 28,
Із 24 учнів 9Б класу – 24,
Із 27 учнів 9В класу – 27,
Із 21 учня 9Г класу – 21.

 

2.3. Відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього закладу до наступного класу, затвердженого наказом МОН України №762 від 14.07.2015 року, вручити  свідоцтва про базову загальну середню освіту з відзнакою:

Савченко Софії Костянтинівні

Черних Софї Олегівні

           9Б

           Щербині Валерії  Миколаївні

           9Г

           Бойченку Олександру Олександровичу

 

2.4.  Відповідно до  Положення про похвальний лист "За високі досягнення у навчанні" та похвальну грамоту "За особливі досягнення у вивченні окремих предметів", затвердженого наказом МОН України №№115 від 07 лютого 2012 року, нагородити грамотою за особливі успіхи у вивченні окремих предметів таких учнів:

Василенко Юлію Олександрівну (ОТМ, основи здоров’я)

Корольову Марію Ігорівну (ОТМ)

Ляшенка Владислава Ігоровича (ОТМ)

Скрипченко Валерію Валеріївну (ОТМ)

Фомичову Анну Романівну (ОТМ)

Кідінкіну Олександру Максимівну (ОТМ)

Коваль Вікторію Віталіївну(ОТМ)

Лазову Діану Сергіївну(музичне мистецтво)

Осіпову  Ганну Олексіївну (ОТМ)

Владімірову Софію Сергіївну (ОТМ)

Літау Поліну Володимирівну (трудове навчання)

Логвіненка Давида Станіславовича (музичне мистецтво, ОТМ)

Наконечну Кароліну Віталіївну (ОТМ)

Паламарчука Олександра Ігоровича (ОТМ)

Паламарчук Поліну Ігорівну (ОТМ)

Рашитову Юлію Ігорівну (ОТМ)

Саркісян Софію Левонівну (ОТМ)

Петровську Анастасію Олегівну (французька мова, ОТМ)

Подтягіна Вадима Дмитровича (трудове навчання)

Холод Марію Олексіївну (ОТМ)

Черкашину Марію Олександрівну (ОТМ)

 

 

Голова педагогічної ради                                     Л.П.Владімірова

         Секретар                                                                В.І. Алєксєєнко

Про переведення учнів 1-4 класів

опубліковано 1 черв. 2018 р., 01:25 Елена Евтухова   [ оновлено 1 черв. 2018 р., 01:26 ]

В И Т Я Г з протоколу №9 рішення педагогічної ради ЗОШ№2 м. Синельникового від 21.05.2018р.

Присутні: 56 чоловік
І. Слухали класних керівників 1-4 класів про переведення учнів початкових класів до наступного класу.

Ухвалили:
1.1. Відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього закладу до наступного класу, затвердженого наказом МОН України №762 від 14.07.2015року, перевести до наступного класу:
Із 29 учнів 1А класу – 29,
Із 25 учнів 1Б класу – 25
Із 26 учнів 1В класу – 26,
Із 29 учнів 1Г класу – 29,
Із 32 учнів 2А класу – 32,
Із 32 учнів 2Б класу – 32,
Із 27 учнів 2В класу – 27,
Із 25 учнів 2Г класу – 25,
Із 34 учнів 3А класу – 34,
Із 32 учнів 3Б класу – 32,
Із 34 учнів 3В класу – 34,
Із 30 учнів 3Г класу – 30,
Із 29 учнів 4А класу – 29,
Із 29 учнів 4Б класу – 29,
Із 26 учнів 4В класу – 26,
Із 24 учнів 4Г класу – 23.

1.2. Відповідно до пункту 6 Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього закладу до наступного класу, затвердженого наказом МОН України №762 від 14.07.2015року, та на підставі заяви батьків залишити на повторний курс учня 4Г класу Байбика Олексія.

1.3. Відповідно до Положення про похвальний лист "За високі досягнення у навчанні" та похвальну грамоту "За особливі досягнення у вивченні окремих предметів", затвердженого наказом МОН України №№115 від 07 лютого 2012 року, нагородити Похвальними листами таких учнів 2-4 класів:


Абарьонову Анастасію
Каліберду Єгора
Красносельську Ангеліну
Чернявського Дмитра
Черевкову Поліну
Семеліт Олександру
Романову Софію
Маковецького Марка


Денисову Ангеліну
Кошулько Анну
Гусак Катерину
Шевченко Міладу
Кравцову Яну
Рой Софію
Солом’яну Віру
Гречану Анастасію


Мішкову Софію


Максименко Тетяну
Рогозу Софію
Штишенко Іванну


Бєлову Катерину
Жеревну Кіру
Василенка Дмитра
Мудревську Вікторію
Чернишенко Ліну


Андрієвську Дар’ю
Мішутіну Єлизавету
Полякова Дмитра
Прядка Андрія
Фалько Марію
Шовкопляс Софію


Каспірович Варвару
Кольбу Каріну
Курілову Катерину
Парафійника Івана
Булата Максима
Боруту Кирила
Кавун Катерину
Савіну Аріну
Ющик Анастасію


Литвин Марію
Андрєєва Артема
Коротку Аміну


Потилєву Софію
Меренчук Кіру
Неживу Уляну
Лебідь Валерію
Завгородню Дар’ю


Мисик Ілону
Тумакова Івана


Гусак Поліну
Іванова Гліба
Золотаренка Артема
Панченко Софію
Пірогова Іллю
Базікова Рустама


Ахмедханову Камілу
Казанцева Олега
Місюренко Єлизавету
Карвйван Софію
Шевченко Алевтину

Голова педагогічної ради Л.П.Владімірова

Секретар В.І. Алєксєєнко

Що до набору у перші класи

опубліковано 31 трав. 2018 р., 02:18 Елена Евтухова   [ оновлено 6 черв. 2018 р., 01:24 ]


УВАГА! Станом на 31.05.2018 р. школа задовольнила всі заяви батьків, що проживають в мікрорайоні закладу.

При ліцензованому обсязі набору в перший клас - 120 чоловік, заклад, задовольняючи заяви батьків дітей, які проживають на території обслуговування, змушений був зарахувати до складу учнів 1 класів замість 120 дітей – 131 учня, що не сприятиме покращенню умов навчання учнів 1 класів.

Станом на 01.06.2018 року наказом по школі в перший клас зарахований 131 учень.


Вільних місць в перші класи 2018-2019 н.р. немає. Набір завершено.
                                                                                                                                      Адміністрація школи

Список учнів, яких зараховано до 1 класів у 2018-2019 н.р. Синельниківської 
ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

№, п.п.

П.І.Б. учня

1

Середа Дарина Ігоревна

2

Булмага Тетяна Іванівна

3

Пономаренко Вероніка Романівна

4

Стенько Ангеліна Олександрівна

5

Федоренко Максим Олександрович

6

Голік Артем Дмитрович

7

Щербина Олександр Романович

8

Литвин Артем Сергійович

9

Пономаренко Філіп Володимирович

10

Сонора Єва Павлівна

11

Лобза Поліна Юріївна

12

Чеботарьов Іван Олександрович

13

Холопова Ксенія Костянтинівна

14

Кравець Олександр Олександрович

15

Джужа Олександр Романович

16

Доленко Владислав Олексійович

17

Саєнко Таміла Олександрівна

18

Зоголь Захар Едуардович

19

Юрченко Кіра Вікторівна

20

Вашерук Іван Романович

21

Паливода Поліна Сергіївна

22

Морозов Кирило Євгенійович

23

Лавров Антон Дмитрович

24

Пех Марія Сергійвна

25

Вакуліч Андрій Олександрович

26

Нікуліна Поліна Сергіївна

27

Астапкович Вероніка Валеріївна

28

Атапкович Єгенія Валеріївна

29

Сторчай Аліна Олександрівна

30

Мокра Вероніка Романівна

31

Коновалов Костянтин Сергіїович

32

Шандрук Захар Олександрович

33

Рижикова Ангеліна Ігорівна

34

Сафронова Юлія Олександрівна

35

Струк Максим Олегович

36

Будня Софія Володимирівна

37

Черніков Іван Сергіїович

38

Савчук Поліна Романівна

39

Жулай Злата Юріївна

40

Горовий Олександр Геннадійович

41

Діріна Катерина Максимівна

42

Конуп Ельвіра Миколаївна

43

Педан Вероніка Андріївна

44

Філоненко Кіра Миколаївна

45

Матіїва Ярослава Юріївна

46

Осіпова Катерина Дмитрівна

47

Сукачевський Іван Олександрович

48

Спесивець Олександр Андріїович

49

Безсмертний Артемій Андрійович

50

Чепухін Владислав Кирилович

51

Євгеньєв Михайло Олександрович

52

Сичевський Денис Олександрович

53

Котов Денис Евгенович

54

Мосієнко Софія Олександрівна

55

Савченко Єгор Віталійович

56

Гиричев Роман Олександрович

57

Зейналова Аліса Русланівна

58

Ляпіна Ілона Валеріївна

59

Самойленко Марія Дмитрівна

60

Шестакова Поліна Олександрівна

61

Миронов Віктор Михайлович

62

Ольшанський Данило Олександрович

63

Самофал Марина Миколаївна

64

Поповський Артем Юріїович

65

Рожкова Злата Олександрівна

66

Велікжанов Михайло Леонідович

67

Золотаренко Дмитро Андрійович

68

Сірик Дарія Михайлівна

69

Хижняк Владислав Олександрович

70

Понятовська Вікторія Євгеніївна

71

Попов Владислав Дмитрович

72

Плотник Поліна Сергіївна

73

Алєйніков Артем Серійович

74

Шум Денис Сергійович

75

Патока Гліб Олегович

76

Москаленко Гнат Андрійович

77

Тищенко Владислава Володимирівна

78

Лучка Кирило Сергійович

79

Монах Софія Олександрівна

80

Ільченко Артур Романович

81

Молокова Валерія Артемівна

82

Костенко Вікторія Сергіївна

83

Кабишев В'ячеслав Юрійович

84

Стеценко Марія Юріївна

85

Єрмошкіна Євангеліна Петрівна

86

Кононенко Вероніка Олександрівна

87

Іваниця Владислав Олександрович

88

Котвіцька Кароліна Віталіївна

89

Малуєв Тимофій Антоновіч

90

Манухіна Софія Олексіївна

91

Іванченко Марія Олександрівна

92

Данилевська Поліна Віталіївна

93

Соколов Максим Владиславович

94

Шинкаренко Марія Дмитрівна

95

Плотницька Мілана Андріївна

96

Векличев Аким Вадимович

97

Хоменко Владислава Павлівна

98

Іщенко Юлія Андріївна

99

Кондренко Артем Костянтинович

100

Божко Ілля Андрійович

101

Шмагай Михайло Антонович

102

Густімінський Андрій Богданович

103

Кушнарьова Дарина Віталіївна

104

Климов Андрій Олександрович

105

Седляр Назар Андрійович

106

Шевельова Вероніка Олексіївна

107

Нікіфоров Ілля В'ячеславович

108

Дюк Олександр Леонідович

109

Бондаренко Максим Олександрович

110

Грудницький Денис Володимирович

111

Полянська Валерія Володимирівна

112

Полторацька Єлизавета Олегівна

113

Власенко Михайло Сергійович

114

Гуржій Кіирило Віталійович

115

Москаленко Вікторія Денисівна

116

Новіков Арсеній Олегович

117

Чернишов Давид Романович

118

Черабай Даніїл Дмитрович

119

Кушнір Арсеній Сергійович

120

Асташкіна Марія Володимирівна

121

Офоні Моніка Глоріївна

122

Ковтун Давид Андрійович

123

Андрієнко Кіріл Віталійович

124

Ващенко Катерина Олександівна

125

Дмитрієв Ілля Денисович

126

Короленко Софія Віталіївна

127

Макушок Іван Іванович

128

Петренко Діана Вікторівна

129

Курінний Олександр Вадимович

130

Бабич Богдан Валентинович

131

Зинович Тимур Артемович



Вибір підручників для 1 класу на 2018-2019 навчальний рік

опубліковано 17 трав. 2018 р., 11:37 Елена Евтухова


Захист дослідницьких робіт учасників НТУ "Еврика"

опубліковано 6 трав. 2018 р., 23:24 Елена Евтухова

ВІТАЄМО переможців конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт членів шкільного наукового товариства «ЕВРИКА» та їх керівників!

І місце:
  • Ященко Тетяна (8В) - «Біогеометеорологічне вивчення антропогенного впливу на потепління клімату планети», керівник Гавриленко С.М.; 
  • Демиденко Інеса (11А) - «Лінь. Соціальні лінощі», керівник Шибко С.Ю.; 
  • Гук Олеся (11Б) – «Вплив ацетилсаліцилової кислоти та парацетамолу на здоров’я людини», керівник Шибко С.Ю.; 
ІІ місце:
  • Шинкаренко Владислав (11Б) - «Екологічна небезпека пестицидів», керівник Данчук О.О.; 
  • Логвіненко Давид (9В) – «Голодомор 1932-1933років: вплив голоду та страху на дитячу психіку», керівник Ткач О.І.;

ІІІ місце: 

  • Стенько Катерина (11А) – «Синдром хронічної втоми. Причини. Наслідки», керівник Шибко С.Ю.; 
  • Гончар Анастасія (11А) – «Енергетичний вампіризм. Міфи та факти», керівник Шибко С.Ю.; 
  • Каракаш Катерина (11А) – «Вплив постави на здоров’я людини», керівник Шибко С.Ю.; 
  • Прядко Владислав (9Б) – «Гідрологічні дослідження у м.Синельникове, їх вплив на оточення з позитивних та негативних сторін», керівник Гавриленко С.М. 
  • Мірошниченко Аліна (11А) – «Взаємодія ліків з продуктами харчування», керівник Шибко С.Ю.

Про проведення суботника

опубліковано 20 квіт. 2018 р., 04:47 Елена Евтухова   [ оновлено 20 квіт. 2018 р., 04:49 ]

Субботник 13.04.2018.pptx






13 квітня в школі  був проведений суботник з благоустрою шкільного подвір’я та пришкільної території.

До цієї доброї справи активно долучилися всі учні 5-10 класів.

Діти мали змогу не лише прибрати територію, а й поспілкуватися один з одним не в школі на перерві, а за працею.Такі заходи об’єднують колективи, дають змогу краще пізнати одне одного.

 

Акція милосердя

опубліковано 17 квіт. 2018 р., 01:45 Елена Евтухова   [ оновлено 17 квіт. 2018 р., 02:08 ]

Дякуємо всім, хто взяв активну участь в акції «Милосердя».
В нашому закладі в квітні 2018 року тривала робота волонтерських груп дитячого об’єднання ШР «ДЗВІН».
Члени нашої шкільної республіки «Дзвін», вчителі, батьки прийняли участь у зборі коштів на лікування онкохворого учня 3-В класу Бухаліна Станіслава, та Павлішиній Софії - для операції на серці.
Зусиллями волонтерських груп, дитячих об’єднань були зібрані та передані батькам Станіслава кошти
в сумі 6655 грн, батькам Софії - 5405 гривень.
Деякі з цих коштів було перераховано на рахунок батьків, безпосередньо передано батькам Станіслава та Софії а також передавались класним  керівником 3-В класу Єрмошкіною Л.М.
Дякуємо всім, хто не залишився в стороні та підтримав дітей, яким дуже потрібна наша допомога!

Обласний дитячо-юнацький конкурс ZЕФІР

опубліковано 10 квіт. 2018 р., 00:49 Елена Евтухова   [ оновлено 10 квіт. 2018 р., 00:52 ]

ВІТАЄМО!
Учнів нашої школи що взяли участь в обласному дитячо-юнацькому фестивалі Z_ефір, який відбувся у м.Павлоград. Було проведено телевізійна зйомка Дніпропетровським 34 телеканалом. 

ВІТАЄМО! З проходженням I туру і отриманням призових місць таких талановитих артистів: 
Лобзу Іванну 4-А - I місце у складі вокальної групи «Мікс». 
Гуменнік Емілію 6-А - II місце в номінації соло. 
Меренчук Кіру 4-А - II місце в номінації театральна майстерність.

1-10 of 32