S
 

 

 

 

ŠAKIĆ

GOJKO

2.pb

3.pč



ŠAKIĆ

JOVO

1.pb

2.pč



ŠAKIĆ

RADOVAN

2.pb

3.pč



ŠALIĆ

SINIŠA

3.pb

4.pč



SAMAC

MIROSLAV

4.pb

1.pč



SAMARDŽIĆ

BOŠKO

Prostorne strukture

5. odred

Radni vod

SAMARDŽIĆ

BRANKO

Prostorne strukture

2. odred

3. vod

SAMARDŽIĆ

DUŠKO

2.pb

POČ i MMB odelenje



SAMARDŽIĆ

ĐORĐE

MAD

2.hab 155 mm



SAMARDŽIĆ

MILAN

4.pb

2.pč



SAMARDŽIĆ

MILAN

2.pb

2.pb

Pozadinski vod

SAMARDŽIĆ

MIROSLAV

26.pbr

26.pbr

Vod vojne policije

SAMARDŽIJA

DEJAN

2.pb

1.pč



SAMARDŽIJA

NIKOLA

26.pbr

Pozadinska četa



SAMARDŽIJA

PAVLE

26.pbr

Tenkovska četa



SAMARDŽIJA

PETAR

Lad PVO

KOMANDA



SAMARDŽIJA

ŽIVKO

2.pb

POČ i MMB odelenje



SAMARDŽIJA

STOJAN

2.pb

1.pč



SANKOVIĆ

ADAM

Lad PVO

Bat. 20/3 mm



SANKOVIĆ

DRAGAN

4.pb

3.pč



SANKOVIĆ

DRAGAN

1.pb

1.pb

K-da i odelenje veze

SANKOVIĆ

DRAGOLJUB

4.pb

4.pb

Pozadinski vod

SANKOVIĆ

MARINKO

4.pb

3.pč



SANKOVIĆ

MIĆO

Prostorne strukture

1. odred

3. vod

SANKOVIĆ

MILAN

Lad PVO

Bat. 20/3 mm



SANKOVIĆ

NEBOJŠA

1.pb

1.pb



SANKOVIĆ

NIKOLA

2.pb

2.pč



SANKOVIĆ

STEVO

Prostorne strukture

1. odred

3. vod

SANKOVIĆ

ŽIVKO

Prostorne strukture

1. odred

3. vod

ŠAPIĆ

DARKO

1.pb

2.pč



ŠAPIĆ

DRAGIŠA

1.pb

2.pč



ŠAPIĆ

ILIJA

1.pb

2.pč



ŠAPIĆ

MILOŠ

Prostorne strukture

5. odred

4. vod

ŠAPIĆ

PETAR

Prostorne strukture

5. odred

1. vod

ŠAPIĆ

STEVO

1.pb

2.pč



ŠAPIĆ P.

MILAN

1.pb

2.pč



ŠAPIĆ P.

MILOŠ

1.pb

2.pč



ŠAPIĆ S.

MILAN

1.pb

2.pč



ŠAPIĆ T.

MILOŠ

1.pb

2.pč



ŠAPONJA

DRAGAN

1.pb

2.pč



ŠAPONJA

DRAGAN

MAD

1.hab 155 mm



ŠAPONJA

DUŠAN

MAD

1.hab 155 mm



ŠAPONJA

LJUBAN

1.pb

2.pč



ŠAPONJA

LJUBIŠA

1.pb

2.pč



ŠAPONJA

MILOVAN

2.pb

3.pč



ŠAPONJA

MIRKO

MAD

1.hab 155 mm



ŠAPONJA

NIKOLA

2.pb

POČ i MMB odelenje



ŠAPONJA

NIKOLA

1.pb

2.pč



ŠAPONJA

STEVO

1.pb

2.pč



ŠAPONJA DR.

BRANKO

1.pb

2.pč



ŠAPONJA DU.

BRANKO

1.pb

2.pč



ŠAPONJA M.

BRANKO

1.pb

2.pč



ŠAPONJA M.

STEVO

1.pb

2.pč



ŠARENGAĆA

LJUBAN

Prostorne strukture

4. odred

4. vod

ŠARENGAĆA

MILE

26.pbr

Pozadinska četa



ŠARENGAĆA

MIRKO

26.pbr

26.pbr

Vod veze

ŠARENGAĆA

NADA

Prostorne strukture

4. odred

K.da odreda

ŠARENGAĆA

RANKO

1.pb

3.pč



SASENOVIĆ

DUŠKO

1.pb

Protivoklopna četa



SAVIĆ

MILAN

4.pb

4.pb

Pozadinski vod

SAVIĆ

MILIVOJ

3. pb

3. pč



SAVURDIĆ

BRANKO

1.pb

1.pb

Samostalni vod Petrinjci

SAVURDIĆ

DRAGOLJUB

2.pb

2.pč



SAVURDIĆ

DUŠKO

Lad PVO

Bat. 20/3 mm



SAVURDIĆ

ĐORĐE

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



SAVURDIĆ

LJUBAN

MAD

Bat. Hab 105 mm



SAVURDIĆ

MILE

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



SAVURDIĆ

MILORAD

Prostorne strukture

2. odred

2. vod

SAVURDIĆ

SLOBODAN

2.pb

2.pč



SAVURDIĆ

VELJKO

26.pbr

Pozadinska četa



SAVURDIĆ

ŽELJKO

26.pbr

26.pbr

Vod vojne policije

ŠEKARAC

STEVO

3. pb

4. pč



SEKULIĆ

DAVOR

MAD

1.hab 155 mm



SEKULIĆ

DUŠAN

Prostorne strukture

3. odred

5. vod

SEKULIĆ

ĐURO

3. pb

4. pč



SEKULIĆ

ILIJA

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



SEKULIĆ

JANKO

2.pb

POČ i MMB odelenje



SEKULIĆ

JOVO

Prostorne strukture

3. odred

2. vod

SEKULIĆ

LJUBAN

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



SEKULIĆ

NIKOLA

4.pb

2.pč



SEKULIĆ

STOJAN

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



SEKULIĆ

VELIMIR

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



SEKULIĆ

ŽIVKO

26.pbr

Tenkovska četa



SELAKOVIĆ

STOJAN

Prostorne strukture

5. odred

3. vod

ŠEPIĆ

MIJO

Prostorne strukture

1. odred

2. vod

ŠERBULA

DALIBOR

1.pb

2.pč



ŠERBULA

ĐURO

1.pb

2.pč



SERTIĆ

MIJO

Prostorne strukture

5. odred

Radni vod

ŠESTIĆ

BOŽO

1.pb

5.pč



ŠESTIĆ

ĐURO

1.pb

5.pč



SESTRIĆ

JADRANKO

4.pb

3.pč



SIBIĆ

MILAN

2.pb

POČ i MMB odelenje



ŠIJUK

MILAN

MAD

MAD

K-da i K-dni vod

ŠIJUK

MIROSLAV

2.pb

POČ i MMB odelenje



ŠIJUK

ZDRAVKO

2.pb

2.pb

Pozadinski vod

SIKIĆ

MAGDALENA

4.pb

4.pb

K-da, od.veze

SILIĆ

ILIJA

Prostorne strukture

5. odred

1. vod

SILIĆ

MARIJA

2.pb

2.pb

Pozadinski vod

SILIĆ

PETAR

1.pb

1.pč



ŠILJAK

JOVO

Prostorne strukture

3. odred

4. vod

ŠILJAK

MILAN

3.pb

MB-baterija



ŠILJAK

STEVO

3. pb

4. pč



SILJANIĆ

SLOBODAN

2.pb

2.pb

K-da,K-dni vod,od.veze,od.vp

SIMANOVIĆ

LJUBAN

Prostorne strukture

1. odred

1. vod

SIMANOVIĆ

MILAN

2.pb

2.pč



SIMIĆ

DRAGAN

2.pb

2.pč



SIMIĆ

DUŠANKA

Prostorne strukture

5. odred

2. vod

SIMIĆ

MILAN

Prostorne strukture

4. odred

2. vod

SIMIĆ

MILE

4.pb

3.pč



SIMIĆ

MIRKO

1.pb

1.pb

Samostalni vod Petrinjci

SIMIĆ

NIKOLA

Prostorne strukture

5. odred

2. vod

ŠIPOV

MILAN

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



ŠIRINIĆ

JOVICA

1.pb

1.pč



ŠIRINIĆ

MARIJAN

1.pb

1.pč

Hrvat

ŠIUK

DUŠAN

2.pb

2.pb

Pozadinski vod

ŠIUK

PETAR

26.pbr

26.pbr

Komanda brigade

SKADARKA

BORIVOJE

MAD

Bat. Hab 105 mm



SKADARKA

BRANKICA

26.pbr

Pozadinska četa



SKADARKA

JANKO

Prostorne strukture

1. odred

1. vod

SKADARKA

NIKOLA

Prostorne strukture

1. odred

1. vod

ŠKORIĆ

MIRKO

3.pb

2.pč



ŠKRBO

GOJKO

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



SKROBIĆ

ČEDO

3. pb

MB baterija



SKROBO

NIKOLA

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



SLADIĆ

BOŽO

Prostorne strukture

1. odred

4. vod

SLADIĆ

VUKAŠIN

1.pb

3.pč



SLAVIĆ

BRANISLAV

1.pb

3.pč



SLAVIĆ

DAVOR

Lad PVO

Bat. 20/3 mm



SLAVIĆ

DUŠKO

2.pb

POČ i MMB odelenje



SLAVIĆ

ĐURO

2.pb

POČ i MMB odelenje



SLAVIĆ

MIĆO

MAD

Bat. VBR



SLAVIĆ

MILE

1.pb

3.pč



SLAVIĆ

MILKA

1.pb

1.pb

Pozadinski vod

SLAVIĆ

MILORAD

Prostorne strukture

2. odred

4. vod

SLAVIĆ

MIROSLAV

26.pbr

Tenkovska četa



SLAVIĆ

NIKOLA

Prostorne strukture

2. odred

4. vod

SLAVIĆ

NIKOLA

1.pb

1.pb

Pozadinski vod

SLAVIĆ

PERO

1.pb

1.pb



SLAVIĆ

ŽIVKO

Prostorne strukture

2. odred

4. vod

SLAVNIĆ

PETAR

2.pb

POČ i MMB odelenje



SLAVUJ

ĐOKO

1.pb

5.pč



SLEPČEVIĆ

MITAR

3. pb

MB baterija



SLIJEPAC

RADOSLAV

1.pb

Protivoklopna četa



SLIJEPČEVIĆ

MILORAD

MAD

2.hab 155 mm



SLJEPAC

RAJKO

Prostorne strukture

4. odred

2. vod

ŠLKRBO

MILAN

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



SMILJANIĆ

BOŽO

26.pbr

26.pbr

Komanda brigade

SMILJANIĆ

DRAGAN

2.pb

3.pč



SMILJANIĆ

DUŠAN

Prostorne strukture

4. odred

4. vod

SMILJANIĆ

MIĆO

3.pb

2.pč



SMILJANIĆ

MILAN

3. pb

MB baterija



SMILJANIĆ

MIRKO

4.pb

2.pč



SMILJANIĆ

MLADEN

Prostorne strukture

2. odred

2. vod

SMILJANIĆ

ZORAN

2.pb

2.pč



ŠOBOTA

DRAGAN

2.pb

2.pč



ŠOBOTA

ĐORĐE

2.pb

2.pč



ŠOBOTA

ZDRAVKO

3. pb

1. pč



ŠOBOTA

ŽELJKO

2.pb

2.pč



SOKOLOVIĆ

DUŠKO

2.pb

2.pč



SOKOLOVIĆ

MIROSLAV

3. pb

4. pč



ŠOLIĆ

DRAGAN

1.pb

2.pč



ŠOLIĆ

DRAGAN

1.pb

3.pč



ŠORAK

ČEDO

MAD

2.hab 155 mm



ŠORAK

DUŠAN

Prostorne strukture

1. odred

3. vod

ŠORAK

ĐURO

1.pb

5.pč



ŠORAK

LJUBIŠA

Prostorne strukture

1. odred

3. vod

ŠORAK

NIKOLA

Prostorne strukture

1. odred

3. vod

ŠORAK

PREDRAG

1.pb

5.pč



SOŠALJSKI

ĐORĐE

26.pbr

26.pbr

Izviđački vod

ŠOŠTARIĆ

NIKOLA

3. pb

MB baterija



SOVIĆ

FRANJO

Prostorne strukture

5. odred

Radni vod

SOVIĆ

MILOŠ

Prostorne strukture

4. odred

4. vod

ŠPANOVIĆ

ŽELJKO

1.pb

Baterija B-1



ŠPICA

DRAGAN

2.pb

POČ i MMB odelenje



ŠPOLJARIĆ

MARINKO

4.pb

3.pč



SRBLJANIN

BRANKO

Lad PVO

Bat. 20/3 mm

1. Sam.vod 20/3 mm

SRBLJANIN

DANICA

2.pb

2.pč



SRBLJANIN

DRAGAN

1.pb

5.pč



SRBLJANIN

DUŠKO

Lad PVO

Bat. 20/3 mm

1. Sam.vod 20/3 mm

SRBLJANIN

ILIJA

1.pb

5.pč



SRBLJANIN

MILAN

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



SRBLJANIN

NENAD

26.pbr

26.pbr

Vod veze

SRBLJANIN

RANKO

1.pb

5.pč



SRBLJANIN

STANKO

1.pb

5.pč



SREDIĆ

RATKO

2.pb

2.pč



SREDNIK

ĐURO

1.pb

2.pč



SREDNIK

ŽELJKO

1.pb

1.pč



STAMBOLIJA

LJUBAN

3. pb

2. pč



STAMBOLIJA

RADE

3. pb

MB baterija



STAMBOLIJA

RADE

2.pb

2.pč



STANBOLIJA

MIĆO

3. pb

3. pb

K-da, od.veze, vod vp

STANČEVIĆ

MOMČILO

Lad PVO

Bat. 20/3 mm

2. Sam.vod 20/3 mm

STANČEVIĆ

NIKOLA

3.pb

2.pč



STANČEVIĆ

RAJKO

3. pb

2. pč



STANIĆ

ĐURO

Prostorne strukture

2. odred

2. vod

STANIĆ

ĐURO

Prostorne strukture

3. odred

4. vod

STANIĆ

JOVAN

3.pb

4.pč



STANIĆ

MILE

3.pb

3.pč



STANIĆ

PERICA

1.pb

4.pč



STANIĆ

STEVO

Prostorne strukture

5. odred

2. vod

STANIĆ S.

MIĆO

1.pb

4.pč



STANKOVIĆ

PETAR

3.pb

4.pč



STANOJČIĆ

ĐORĐE

2.pb

3.pč



STANOJČIĆ

MILAN

2.pb

3.pč



STARČEVIĆ

DRAGOSLAV

3.pb

4.pč



STEGIĆ

BOŽIDAR

Prostorne strukture

5. odred

1. vod

STEGIĆ

ČEDO

1.pb

2.pč



STEGIĆ

DARKO

Prostorne strukture

5. odred

1. vod

STEGIĆ

DRAGAN

1.pb

2.pč



STEGIĆ

ĐURO

Lad PVO

Bat. 20/3 mm

S-2 M Drljače

STEGIĆ

LJUBAN

Prostorne strukture

5. odred

1. vod

STEGIĆ M.

MILOŠ

1.pb

2.pč



STEGIĆ P.

MILAN

1.pb

2.pč



ŠTEKOVIĆ

BOŽO

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



STIJAK

DRAGAN

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



STIJAK

MILOŠ

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



STIJAK

MILOŠ

2.pb

2.pb

K-da,K-dni vod,od.veze,od.vp

STIJAK

PREDRAG

26.pbr

Pozadinska četa



STIŽAK

RANKO

Prostorne strukture

1. odred

5. vod

STJEPANOVIĆ

PERO

26.pbr

Tenkovska četa



STJEPANOVIĆ

RADE

1.pb

5.pč



STOIĆ

CVIJO

Prostorne strukture

4. odred

3. vod

STOJAKOVIĆ

BRANKO

26.pbr

26.pbr

Vod vojne policije

STOJAKOVIĆ

ČEDO

2.pb

1.pč



STOJAKOVIĆ

ČEDOMIR

Prostorne strukture

2. odred

3. vod

STOJAKOVIĆ

DANICA

2.pb

2.pb

Pozadinski vod

STOJAKOVIĆ

GORDANA

4.pb

4.pb

Pozadinski vod

STOJAKOVIĆ

LJUBAN

Prostorne strukture

2. odred

3. vod

STOJAKOVIĆ

MILOŠ

1.pb

1.pč



STOJAKOVIĆ

NIKOLA

MAD

Bat. Hab 105 mm



STOJAKOVIĆ

SLAVKO

4.pb

1.pč



STOJAKOVIĆ

SLOBODAN

Prostorne strukture

2. odred

3. vod

STOJAKOVIĆ

STEVO

MAD

Bat. VBR



STOJAKOVIĆ

ŽARKO

2.pb

2.pb

K-da,K-dni vod,od.veze,od.vp

STOJAKOVIĆ

ZDRAVKO

2.pb

POČ i MMB odelenje



STOJANOVIĆ

NEDELJKO

4.pb

3.pč



STOJANOVIĆ

ZORAN

MAD

MAD

K-da i K-dni vod

STOJIĆ

LJUBIŠA

1.pb

5.pč



STOJIĆ

MILAN

MAD

Bat. VBR



STOJIĆ

MILOŠ

Prostorne strukture

1. odred

5. vod

STOJIĆ

STOJAN

MAD

1.hab 155 mm



STOJKOVIĆ

NIKOLA

Prostorne strukture

2. odred

3. vod

STOJNIĆ

VELIMIR

MAD

MAD

K-da i K-dni vod

STRAHINIĆ

SAVO

MAD

2.hab 155 mm



STRAIĆ

MILIVOJ

3. pb

3. pč



ŠTRBAC

ČEDO

1.pb

1.pč



ŠTRBAC

DUŠAN

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



ŠTRBAC

GEORGIJE

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



ŠTRBAC

NIKO

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



ŠTRBAC

SVETOZAR

Lad PVO

Bat. 20/3 mm

S-2 M Drljače

STRIKA

PERO

3. pb

4. pč



ŠTRKALJ

BRANKO

MAD

Bat. Hab 105 mm



ŠTRKALJ

MILAN

2.pb

3.pč



ŠTRKALJ

NIKOLA

2.pb

3.pč



STUDEN

NIKOLA

Prostorne strukture

1. odred

3. vod

STUPAR

DRAGOLJUB

MAD

1.hab 155 mm



STUPAR

DRAGOLJUB

3. pb

4. pč



STUPAR

DUŠKO

2.pb

2.pč



STUPAR

RADOVAN

3. pb

4. pč



STUPAR

STEVO

2.pb

3.pč



STUPAR

ŽELJKO

MAD

1.hab 155 mm



STUPAR

DRAGOLJUB

3.pb

4.pč



STUPAR

RADOVAN

3.pb

4.pč



SUBANOVIĆ

BRANKO

3. pb

4. pč



SUBANOVIĆ

LJUBAN

MAD

Bat. Hab 105 mm



SUBANOVIĆ

NIKO

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



SUBANOVIĆ

RANKO

1.pb

1.pb



SUBANOVIĆ

STEVO

26.pbr

3.pb

Protivoklopna četa

SUBOTIĆ

BRANKO

1.pb

1.pb



SUBOTIĆ

DEJAN

Prostorne strukture

3. odred

3. vod

SUBOTIĆ

JOVICA

3.pb

4.pč



SUBOTIĆ

MILIVOJ

3. pb

3. pb

K-da, od.veze, vod vp

SUBOTIĆ

MIROSLAV

Prostorne strukture

3. odred

4. vod

SUBOTIĆ

NIKOLA

3.pb

4.pč



SUBOTIĆ

PETAR

3.pb

4.pč



SUBOTIĆ

STEVO

Prostorne strukture

3. odred

3. vod

SUBOTIĆ

SVETOZAR

Lad PVO

Bat. 20/3 mm

1. Sam.vod 20/3 mm

SUBOTIĆ

VASILIJE

3. pb

3. pb

K-da, od.veze, vod vp

SUMENIĆ

GLIGO

Prostorne strukture

1. odred

1. vod

ŠURLAN

MILAN

2.pb

1.pč



SURUČIĆ

MILIVOJ

Prostorne strukture

4. odred

2. vod

ŠUŠNJAR

NIKOLA

Prostorne strukture

3. odred

3. vod

ŠUŠNJARA

ĐORĐE

3. pb

3. pč



SUTARA

MILE

26.pbr

Pozadinska četa



SUZIĆ

MILAN

Prostorne strukture

4. odred

2. vod

SUZIĆ

NENAD

Lad PVO

Bat. 20/3 mm



SUZIĆ

VELJKO

MAD

MAD

K-da i K-dni vod

SUŽNJEVIĆ

NIKOLA

Prostorne strukture

2. odred

3. vod

SVILOKOS

JOVO

Lad PVO

Bat. 20/3 mm

2. Sam.vod 20/3 mm

SVILOKOS

MOMČILO

1.pb

3.pč



SVILOKOS

NIKOLA

2.pb

POČ i MMB odelenje



SVILOKOS

SINIŠA

Lad PVO

Bat. 20/3 mm

2. Sam.vod 20/3 mm

SVILOKOS

ŽELJKO

Lad PVO

Bat. 20/3 mm

1. Sam.vod 20/3 mm

SVRABIĆ

ĐURO

1.pb

1.pč



SVRABIĆ

MILAN

1.pb

1.pč



SVRABIĆ

NADA

1.pb

1.pb

Pozadinski vod

SVRABIĆ

ŽIVKO

1.pb

1.pč