O
 

 

 

 

 

OBRADOVIĆ

DAVOR

3.pb

4.pč



OBRADOVIĆ

ILIJA

3. pb

4. pč



OBRADOVIĆ

MIRKO

1.pb

2.pč



OBRADOVIĆ

PERO

Prostorne strukture

1. odred

3. vod

OBRADOVIĆ

PETAR

Prostorne strukture

3. odred

5. vod

OBRENOVIĆ

DRAGAN

2.pb

2.pč



OBRENOVIĆ

GLIGO

26.pbr

3.pb

Protivoklopna četa

OBRENOVIĆ

MILAN

3.pb

1.pč



OBRENOVIĆ

ŽIVKO

MAD

1.hab 155 mm



OBUĆINA

MILOŠ

Prostorne strukture

3. odred

4. vod

OBUĆINA

NIKOLA

3.pb

MB-baterija



OBVRLINIĆ

ĐURO

2.pb

POČ i MMB odelenje



ODOBAŠIĆ

ZIJAD

3.pb

MB-baterija



ODRIBOŽIĆ

JOVO

Prostorne strukture

2. odred

3. vod

OGNJENOVIĆ

MIRKO

Prostorne strukture

4. odred

4. vod

OGNJENOVIĆ

MOMČILO

MAD

Bat. VBR



OGNJENOVIĆ

NIKOLA

Prostorne strukture

1. odred

3. vod

OGNJENOVIĆ

NIKOLA

1.pb

5.pč



OGNJENOVIĆ

PERO

2.pb

1.pč



OGNJENOVIĆ

SLAVKO

Prostorne strukture

1. odred

2. vod

OGNJENOVIĆ

SLAVKO

1.pb

3.pč



OGNJENOVIĆ

STANKO

Prostorne strukture

1. odred

3. vod

OKLOBDŽIJA

ILIJA

Prostorne strukture

4. odred

3. vod

OKLOPČIJA

SLAVKO

26.pbr

26.pbr

Pionirski vod

OMAZIĆ

BOGDAN

Prostorne strukture

4. odred

2. vod

OMAZIĆ

DUŠAN

26.pbr

26.pbr

Pionirski vod

OMAZIĆ

JOCO

Prostorne strukture

2. odred

3. vod

OMAZIĆ

MILUTIN

2.pb

POČ i MMB odelenje



OMAZIĆ

MIRA

26.pbr

26.pbr

Komanda brigade

OMERINOVIĆ

SENAD

1.pb

3.pč



OPAČIĆ

DRAGAN

4.pb

2.pč



OPAČIĆ

ZORAN

Lad PVO

Bat. 20/3 mm

PRAGE

ORELJ

DUŠKO

26.pbr

3.pb

Protivoklopna četa

ORELJ

ĐORĐE

MAD

Bat. Hab 105 mm



ORELJ

MILAN

26.pbr

3.pb

Protivoklopna četa

ORELJ

PERICA

4.pb

4.pb

K-da, od.veze

ORELJ

RAJKO

3. pb

1. pč



ORELJ

STEVAN

26.pbr

3.pb

Protivoklopna četa

OSTIĆ

NIKOLA

Prostorne strukture

5. odred

Radni vod

OSTOJIĆ

BORO

3. pb

3. pb

Pozadinski vod

OSTOJIĆ

BOŽIDAR

1.pb

1.pb

Pozadinski vod

OSTOJIĆ

BRANKO

4.pb

2.pč



OSTOJIĆ

DUŠAN

Prostorne strukture

4. odred

3. vod

OSTOJIĆ

LJUBAN

26.pbr

Pozadinska četa



OSTOJIĆ

MILAN

MAD

2.hab 155 mm



OSTOJIĆ

MIROSLAV

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



OSTOJIĆ

MIROSLAV

Lad PVO

Bat. 20/3 mm



OSTOJIĆ

NENAD

4.pb

1.pč



OSTOJIĆ

SVETOZAR

Prostorne strukture

4. odred

3. vod

OSTOJIĆ

VLADO

26.pbr

Pozadinska četa



OVRLINIĆ

VALTER

2.pb

POČ i MMB odelenje



OŽEGOVIĆ

NIKOLA

Prostorne strukture

3. odred

3. vod