G
 

 

 

 

 

GAĆEŠA

MILAN

26.pbr

26.pbr

Vod vojne policije

GAĆEŠA

MILAN

4.pb

2.pč



GAČEVSKI

MILAN

Prostorne strukture

4. odred

3. vod

GAČIĆ

DARKO

26.pbr

Tenkovska četa



GAČIĆ

DUŠAN

3.pb

2.pč



GAČIĆ

JOVICA

3.pb

2.pč



GAČIĆ

JOVO

Prostorne strukture

3. odred

4. vod

GAČIĆ

MIĆO

Prostorne strukture

3. odred

2. vod

GAČIĆ

MILAN

1.pb

5.pč



GAČIĆ

MLADEN

1.pb

5.pč



GALETOVIĆ

IVICA

4.pb

1.pč

Hrvat

GALIJAŠ

NIKOLA

Prostorne strukture

4. odred

3. vod

GARAČA

LJUBIŠA

Prostorne strukture

3. odred

3. vod

GARIĆ

DUŠAN

Prostorne strukture

2. odred

4. vod

GARIĆ

DUŠAN

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



GARIĆ

FRANJO

2.pb

2.pb

Pozadinski vod, Hrvat

GARIĆ

NEDELJKO

1.pb

3.pč



GARIĆ

PERICA

1.pb

1.pb



GARIĆ

PETAR

4.pb

3.pč



GATAR

PREDRAG

4.pb

1.pč



GEMOVIĆ

MILAN

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



GIDAKOVIĆ

BOŠKO

1.pb

1.pb

Pozadinski vod

GIDAKOVIĆ

MILAN

26.pbr

Pozadinska četa



GLAVAŠ

BOŠKO

2.pb

3.pč



GLAVAŠ

DALIBOR

Prostorne strukture

3. odred



GLAVAŠ

DAMJAN

3. pb

1. pč



GLAVAŠ

DRAGAN

3. pb

1. pč



GLAVAŠ

GOJKO

Prostorne strukture

3. odred



GLAVAŠ

MILAN

3. pb

1. pč



GLAVAŠ

PERO

Prostorne strukture

3. odred

2. vod

GLAVAŠ

PERO

3. pb

1. pč



GLAVAŠ

RADE

2.pb

2.pb

K-da,K-dni vod,od.veze,od.vp

GLAVAŠ

RANKO

3. pb

1. pč



GLAVAŠ

STEVO

3. pb

1. pč



GLAVAŠ

VELJKO

Prostorne strukture

2. odred

3. vod

GLIGIĆ

DRAGICA

3. pb

1. pč



GLIGIĆ

VELJKO

Lad PVO

Bat. 20/3 mm

1. Sam.vod 20/3 mm

GLIGORIĆ

PERO

3. pb

2. pč



GLIGORIĆ

STEVO

3. pb

2. pč



GLODE

STOJAN

Prostorne strukture

5. odred

3. vod

GLUMAC

DAMIR

1.pb

Protivoklopna četa



GLUMAC

JANKO

1.pb

3.pč



GLUMAC

LJUBIŠA

Lad PVO

KOMANDA



GLUMAC

PERO

3.pb

2.pč



GLUMAC

SLOBODAN

3. pb

2. pč



GLUMAC

ĐURO

2.pb

2.pb

Pozadinski vod

GLUMAC

GORAN

26.pbr

26.pbr

Vod vojne policije

GLUMAC

ZORAN

26.pbr

26.pbr

Vod vojne policije

GODIĆ

ĐURO

Prostorne strukture

4. odred

1. vod

GODIĆ

MILAN

1.pb

1.pb



GODIĆ

MIRKO

Prostorne strukture

4. odred

1. vod

GODIĆ

PERO

4.pb

3.pč



GOGA

ĐURO

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



GOGA

NEDJELJKO

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



GOJIĆ

BORO

3.pb

MB-baterija



GOJIĆ

GORAN

3.pb

3.pb

Pozadinski vod

GOJSEVIĆ

GRUJO

1.pb

Baterija B-1



GOLIĆ

NENO

1.pb

1.pč



GOLUBOVAC

MIRKO

Prostorne strukture

4. odred

1. vod

GOLUBOVAC

SVETOZAR

Prostorne strukture

4. odred

1. vod

GOLUBOVAC

SVETOZAR

Prostorne strukture

4. odred

2. vod

GOLUBOVIĆ

MILAN

1.pb

1.pb

Samostalni vod Petrinjci

GOVORČINOVIĆ

MILAN

Prostorne strukture

5. odred

Radni vod

GRAB

MILAN

1.pb

2.pč



GRABIĆ

DRAGOLJUB

2.pb

3.pč



GRABIĆ

STEVO

2.pb

3.pč



GRABUNDŽIJA

LJUBAN

2.pb

POČ i MMB odelenje



GRABUNDŽIJA

MILAN

2.pb

2.pč



GRABUNDŽIJA

MILORAD

26.pbr

Pozadinska četa



GRABUNDŽIJA

VASO

2.pb

2.pč



GRABUNĐIJA

MILE

4.pb

1.pč



GRABUNĐIJA

ŽELJKO

4.pb

2.pč



GRAHONJA

JOVO

3.pb

MB-baterija



GRAIĆ

STEVO

1.pb

1.pb

Pozadinski vod

GRANULIĆ

ŽARKO

1.pb

4.pč



GRAORAC

DRAGAN

Prostorne strukture

1. odred

3. vod

GRAORAC

LJUBOMIR

MAD

MAD

K-da i K-dni vod

GRAORAC

MILOŠ

3.pb

1.pč



GRAORAC

ŽELJKO

1.pb

5.pč



GRAORAC

ŽELJKO

2.pb

3.pč



GRBIĆ

DANKO

Prostorne strukture

4. odred

1. vod

GRBIĆ

DRAGAN

2.pb

POČ i MMB odelenje



GRBIĆ

DRAGOMIR

4.pb

3.pč



GRBIĆ

MILORAD

4.pb

3.pč



GRBUNĐIJA

MILE

4.pb

1.pč



GRČIĆ

DRAGAN

3.pb

1.pč



GRČIĆ

RADE

2.pb

2.pb

Pozadinski vod

GRMUŠA

STEVO

Prostorne strukture

4. odred

3. vod

GRNOVIĆ

DUŠAN

Prostorne strukture

1. odred

3. vod

GRNOVIĆ

DUŠAN

26.pbr

26.pbr

Pionirski vod

GRNOVIĆ

ĐORĐE

1.pb

5.pč



GRNOVIĆ

LJUBAN

1.pb

5.pč



GRUBIĆ

DUŠAN

4.pb

3.pč



GRUBIĆ

ILIJA

Prostorne strukture

4. odred

2. vod

GRUBIĆ

MILORAD

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



GRUBIĆ

MILOŠ

1.pb

1.pb

Samostalni vod Petrinjci

GRUBIĆ

NIKOLA

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



GRUBIĆ

PETAR

Prostorne strukture

4. odred

1. vod

GRUBIĆ

STANKO

Prostorne strukture

4. odred

2. vod

GRUBIŠIĆ

MLADEN

4.pb

3.pč



GRUBLJEŠIĆ

BORO

26.pbr

Pozadinska četa



GRUBLJEŠIĆ

NIKOLA

2.pb

2.pč



GRUBNIĆ

GORAN

3.pb

1.pč



GRUBOR

BOŽO

MAD

2.hab 155 mm



GVOZDEN

BORO

Prostorne strukture

4. odred

3. vod

GVOZDEN

DUŠKO

3. pb

2. pč



GVOZDEN

PREDRAG

4.pb

1.pč



GVOZDEN

DUŠKO

3.pb

2.pč



GVOZDEN

MILAN

1.pb

2.pč



GVOZDEN

MILKA

1.pb

2.pč



GVOZDEN

STEVO

26.pbr

3.pb

Protivoklopna četa

GVOZDEN

ŽELJKO

1.pb

2.pč



GVOZDENIĆ

ĐURO

1.pb

1.pč



GVOZDIĆ

DRAGICA

1.pb

1.pb

Pozadinski vod

GVOZDIĆ

DUŠAN

1.pb

1.pč



GVOZDIĆ

JOVAN

1.pb

1.pč



GVOZDIĆ

MILENKO

1.pb

1.pč



GVOZDIĆ

MIRJANA

1.pb

1.pb

K-da i odelenje veze

GVOZDIĆ

NIKOLA

1.pb

1.pb

k-da i odelenje veze

GVOZDIĆ

NIKOLA

1.pb

1.pč



GVOZDIĆ

PREDRAG

1.pb

1.pč