B
 

 

 

BABOČAIĆ

BOŠKO

3. pb

3. pč



BABIĆ

ĐURO

Prostorne strukture

2. odred

4. vod

BABIĆ

MILOŠ

26.pbr

Pozadinska četa



BABIĆ

NIKOLA

1.pb

1.pb

Samostalni vod Petrinjci

BABIĆ

SLAVKO

Prostorne strukture

5. odred

Radni vod

BABIĆ

STEVO

1.pb

3.pč



BABIĆ

STOJAN

MAD

2.hab 155 mm



BABIĆ

VLADO

MAD

2.hab 155 mm



BABOČAJIĆ

BOŠKO

3.pb

3.pč



BABOČAJIĆ

BOGDAN

3. pb

4. pč



BABOČAJIĆ

DUŠAN

3. pb

2. pč



BABOČAJIĆ

MILIVOJ

3. pb

4. pč



BABOČAJIĆ

NIKOLA

Prostorne strukture

2. odred

3. vod

BABOČAJIĆ

VASO

Prostorne strukture

2. odred

3. vod

BABOČAJIĆ

VOJIN

26.pbr

26.pbr

Komanda brigade

BAIĆ

DARKO

1.pb

1.pč



BAIĆ

DUŠAN

1.pb

1.pč



BAIĆ

JOVAN

1.pb

1.pč



BAIĆ

LJUBAN

26.pbr

Pozadinska četa



BAIĆ

MILAN

1.pb

1.pč



BAIĆ

MILORAD

1.pb

1.pč



BAIĆ

MILORAD

1.pb

4.pč



BAIĆ

NIKOLA

1.pb

1.pč



BAIĆ

ŽELJKO

1.pb

1.pč



BAIĆ D.

DRAGAN

1.pb

1.pč



BAIĆ D.

STEVAN

1.pb

1.pč



BAIĆ D.

STEVO

1.pb

1.pč



BAIĆ LJ.

DRAGAN

1.pb

1.pč



BAJIĆ

DUŠAN

Prostorne strukture

5. odred

1. vod

BAJIĆ

LJUBAN

1.pb

Baterija B-1



BAJIĆ

MILAN

Prostorne strukture

5. odred

1. vod

BAJIĆ

NENAD

MAD

1.hab 155 mm



BAJIĆ

RADIVOJ

4.pb

1.pč



BAJIĆ

RADMIL

Prostorne strukture

4. odred

2. vod

BAJIĆ

RODIVOJ

4.pb

1.pč



BAJIĆ

SANJA

Prostorne strukture

5. odred

K-da odreda

BAJIĆ

SAVO

2.pb

1.pč



BAJIĆ

STEVO

Prostorne strukture

5. odred

1. vod

BAJIĆ

STEVO

Prostorne strukture

5. odred

K-da odreda

BAJIĆ

VLADO

MAD

1.hab 155 mm



BAJIĆ

VOJO

Prostorne strukture

2. odred

3. vod

BAKIĆ

NEDJELJKO

Prostorne strukture

3. odred

3. vod

BALABAN

DRAGO

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



BALABAN

NIKOLA

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



BALJAK

JAGODA

Prostorne strukture

4. odred

2. vod

BALJAK

LJUBAN

Prostorne strukture

1. odred

3. vod

BALJAK

MILORAD

Prostorne strukture

4. odred

3. vod

BALJAK

MILOŠ

MAD

Bat. VBR



BALJAK

MOMČILO

MAD

2.hab 155 mm



BALJAK

PREDRAG

26.pbr

Tenkovska četa



BALJAK B.

DRAGAN

1.pb

5.pč



BAMBRAĆ

LJUBA

1.pb

1.pb

Samostalni vod Petrinjci

BAMBURAĆ

BRANKO

Prostorne strukture

5. odred

2. vod

BAMBURAĆ

DUJO

Prostorne strukture

5. odred

2. vod

BAMBURAĆ

DUŠAN

Prostorne strukture

5. odred

2. vod

BAMBURAĆ

ĐORĐE

1.pb

5.pč



BAMBURAĆ

ĐURO

1.pb

4.pč



BAMBURAĆ

PERO

1.pb

4.pč



BAMBURAĆ

MIĆO

1.pb

4.pč



BANADINOVIĆ

DRAGAN

1.pb

1.pb



BANJANAC

BRANKO

Prostorne strukture

4. odred

3. vod

BANJANAC

BRANKO

4.pb

1.pč



BANJANAC

BRANKO

3. pb

2. pč



BANJANAC

DUŠAN

3. pb

3. pb

K-da, od.veze, vod vp

BANJANAC

ĐURO

Lad PVO

Bat. 20/3 mm

S-2 M Drljače

BANJANAC

MILAN

26.pbr

Pozadinska četa



BANJANAC

VELJKO

26.pbr

26.pbr

Vod veze

BANJEGLAVA

STANKO

3.pb

4.pč



BANJEGLAVA

VELJKO

Prostorne strukture

1. odred

5. vod

BARBIR

JADRANKO

3.pb

MB-baterija



BARBIR

MILOŠ

Prostorne strukture

3. odred

1. vod

BARBIR

PERO

3.pb

MB-baterija



BARJAKTAREVIĆ

BRANKO

MAD

2.hab 155 mm



BARJAKTAREVIĆ

DRAGAN

Prostorne strukture

2. odred

3. vod

BARJAKTAREVIĆ

MATIJA

2.pb

POČ i MMB odelenje



BARUN

NIKOLA

3.pb

1.pč

Hrvat

BAŠIĆ

BRANKO

3. pb

MB baterija



BAŠIĆ

DRAGOLJUB

Prostorne strukture

4. odred

4. vod

BAŠIĆ

ĐORĐE

3.pb

MB-baterija



BAŠIĆ

MILAN

Lad PVO

Bat. 20/3 mm



BAŠIĆ

RANKA

3. pb

3. pb

Pozadinski vod

BASTA

DUŠAN

Prostorne strukture

5. odred

4. vod

BASTA

LJUBOMIR

4.pb

1.pč



BASTA

VLADO

1.pb

1.pb



BAŽDAR

CVIJO

2.pb

POČ i MMB odelenje



BATNOŽIĆ

ĐURO

2.pb

1.pč



BATNOGA

DUŠAN

Prostorne strukture

2. odred

3. vod

BATNOGA

PETAR

26.pbr

26.pbr

Vod veze

BATNOŽIĆ

BOŠKO

2.pb

1.pč



BATNOŽIĆ

BRANKO

3.pb

1.pč



BATNOŽIĆ

DRAGAN

Prostorne strukture

4. odred

4. vod

BATNOŽIĆ

DUŠAN

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



BATNOŽIĆ

JOVICA

4.pb

3.pč



BATNOŽIĆ

MILAN

Prostorne strukture

4. odred

3. vod

BATNOŽIĆ

MILIVOJ

4.pb

3.pč



BATNOŽIĆ

NIKOLA

2.pb

1.pč



BATNOŽIĆ

PERO

3.pb

1.pč



BATNOŽIĆ

SVETOZAR

Prostorne strukture

4. odred

3. vod

BATNOŽIĆ

SVETOZAR

4.pb

3.pč



BATNOŽIĆ

VLADO

Prostorne strukture

4. odred

3. vod

BATNOŽIĆ

ZDRAVKO

2.pb

POČ i MMB odelenje



BAUSOVAC

LJUBIŠA

26.pbr

26.pbr

Vod veze

BAŽDAR

MILAN

2.pb

POČ i MMB odelenje



BEČ

ĐORĐE

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



BEČ

LJUBAN

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



BEČ

LJUBIŠA

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



BEČ

MILAN

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



BEČ

STEVO

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



BEGOVIĆ

LJUBAN

1.pb

2.pč



BEGOVIĆ

MAKSIM

Prostorne strukture

1. odred

2. vod

BEGOVIĆ

NENO

1.pb

2.pč



BEGOVIĆ

SLAVKO

MAD

MAD

K-da i K-dni vod

BEGOVIĆ

SLOBODAN

MAD

Bat. VBR



BEJIĆ

DRAGAN

Prostorne strukture

4. odred

1. vod

BEKEZ

DUŠAN

3.pb

1.pč



BEKEZ

MILE

3.pb

1.pč



BEKEZ

RANKO

3.pb

1.pč



BEKIĆ

BORISLAV

3.pb

3.pb

Pozadinski vod

BEKIĆ

ĐORĐE

26.pbr

26.pbr

Izviđački vod

BEKIĆ

GOJKO

3.pb

3.pb

K-da,od.veze,vod vp

BEKIĆ

NENAD

3.pb

2.pč



BEKIĆ

NIKOLA

Prostorne strukture

5. odred

3. vod

BEKIĆ

PERO

3.pb

2.pč



BEKIĆ

STEVO

3.pb

2.pč



BEKIĆ

VELJKO

Prostorne strukture

3. odred

2. vod

BEKIĆ

VLADIMIR

3.pb

2.pč



BEKO

RADE

1.pb

Baterija B-1



BERBEROVIĆ

DRAŠKO

3.pb

2.pč



BERBEROVIĆ

MILOŠ

Prostorne strukture

3. odred

2. vod

BERIĆ

GORAN

4.pb

3.pč



BERIĆ

LJUBAN

26.pbr

Pozadinska četa



BERIĆ

MILE

26.pbr

Pozadinska četa



BERIĆ

MLAĐAN

4.pb

2.pč



BERIĆ

MOMČILO

1.pb

Baterija B-1



BERIĆ

NENAD

2.pb

1.pč



BERONJA

MILAN

3.pb

4.pč



BEUKOVIĆ

BOŠKO

1.pb

1.pč



BIBIĆ

GORAN

3.pb

3.pč



BIBIĆ

MILOVOJE

Lad PVO

Bat. 20/3 mm

2. Sam.vod 20/3 mm

BIJELIĆ

MIRKO

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



BIJELIĆ

SIMO

1.pb

Baterija B-1



BIRAČ

ČEDO

2.pb

POČ i MMB odelenje



BIRAČ

DRAGAN

2.pb

POČ i MMB odelenje



BIRAČ

ĐURO

1.pb

5.pč



BIRAČ

MILAN

3.pb

3.pb

Pozadinski vod

BIŠKUPOVIĆ

LJUBAN

Prostorne strukture

5. odred

3. vod

BIŠKUPOVIĆ

ŽIVKO

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



BIUKOVIĆ

SAŠA

26.pbr

Pozadinska četa



BIUKOVIĆ

ZORAN

3. pb

3. pč



BIŽIĆ

DUŠAN

3. pb

Protivoklopna četa



BIŽIĆ

JOVO

3. pb

3. pb

Pozadinski vod

BIŽIĆ

MILIVOJ

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



BIŽIĆ

MIRKO

2.pb

1.pč



BIŽIĆ

MIRKO

3. pb

4. pč



BIŽIĆ

MLADEN

3.pb

4.pč



BIŽIĆ

PERO

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



BIŽIĆ

SAVO

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



BIŽIĆ

SPASOJE

Prostorne strukture

3. odred

5. vod

BIŽIĆ

STAMENKO

Prostorne strukture

3. odred

5. vod

BIŽIĆ

TRIFUN

Prostorne strukture

3. odred

5. vod

BJEGOVIĆ

BRANKO

3.pb

3.pč



BJELAC

ILIJA

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



BJELAC

LJUBAN

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



BJELAC

MILAN

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



BJELAC

MILE

26. pbr

Samostalna četa C. Bok



BJELAJAC

DRAGAN

Prostorne strukture

1. odred

1. vod

BJELAJAC

JANKO

MAD

Bat. Hab 105 mm



BJELAJAC

MILE

26.pbr

26.pbr

Pionirski vod

BJELAJAC

RADIVOJ

4.pb

3.pč



BJELAJAC

STEVO

4.pb

1.pč



BJELAJAC

STOJAN

Prostorne strukture

2. odred

2. vod

BJELAJAC

VELJKO

Lad PVO

KOMANDA



BJELAJAC

ŽELJKO

4.pb

1.pč



BJELANOVIĆ

ČEDOMIR

1.pb

5.pč



BJELIĆ

BOŽO

MAD

Bat. VBR



BJELIĆ

DRAGOMIR

MAD

MAD

K-da i K-dni vod

BJELIĆ

MILAN

2.pb

2.pč



BJELIĆ

NIKOLA

Lad PVO

Bat. 20/3 mm

S-2 M Drljače

BJELIĆ

ZDRAVKO

MAD

Bat. VBR



BLAGOJEVIĆ

DUŠAN

Lad PVO

Bat. 20/3 mm

S-2 M Čapljani

BLAGOJEVIĆ

MILAN

2.pb

POČ i MMB odelenje



BLANUŠA

BOŠKO

MAD

2.hab 155 mm



BLANUŠA

DUŠAN

26.pbr

Pozadinska četa



BLANUŠA

ILIJA

MAD

MAD

Pozadinski vod

BLAŽENOVIĆ

MILAN

3. pb

4. pč



BLAŽENOVIĆ

MIRO

Lad PVO

Bat. 20/3 mm



BLAŽENOVIĆ

ŽELJKO

Lad PVO

KOMANDA



BLAŽEVIĆ

JOSO

Prostorne strukture

5. odred

Radni vod

BLAŽEVIĆ

MATIJA

Prostorne strukture

5. odred

Radni vod

BLAŽEVIĆ

STEVO

Prostorne strukture

5. odred

Radni vod

BOBERIĆ

DRAGAN

MAD

1.hab 155 mm



BOBERIĆ

NIKOLA

2.pb

3.pč



BOBIĆ

ĐURO

Prostorne strukture

4. odred

2. vod

BOBIĆ

VLADO

Prostorne strukture

4. odred

2. vod

BOGDANOVIĆ

DARKA

1.pb

1.pb

Pozadinski vod

BOGDANOVIĆ

MILAN

1.pb

1.pb



BOGDANOVIĆ

MILAN

Prostorne strukture

1. odred

2. vod

BOGDANOVIĆ

NIKOLA

MAD

MAD

K-da i K-dni vod

BOGDANOVIĆ

STEVO

Prostorne strukture

1. odred

2. vod

BOGDANOVIĆ

STEVO

1.pb

3.pč



BOGDANOVIĆ

ŽELJKO

1.pb

Protivoklopna četa



BOGIČEVIĆ

MIRKO

1.pb

5.pč



BOGIČEVIĆ

PETAR

Prostorne strukture

5. odred

3. vod

BOGIČEVIĆ

VELJKO

26.pbr

Pozadinska četa



BOGOJEVIĆ

DUŠAN

Prostorne strukture

3. odred

3. vod

BOGUNOVIĆ

MILOŠ

Prostorne strukture

5. odred

3. vod

BOJČETIĆ

STOJAN

Prostorne strukture

5. odred

3. vod

BOJČIĆ

VELJKO

3.pb

3.pč



BOJČIN

NEBOJŠA

MAD

1.hab 155 mm



BOJČIN

NIKOLA

Prostorne strukture

2. odred

3. vod

BOJČIN

NIKOLA

2.pb

1.pč



BOJČIN

STOJAN

Prostorne strukture

2. odred

3. vod

BOKSIĆ

DRAGO

Prostorne strukture

4. odred

2. vod

BOLJANIĆ

RADE

MAD

MAD

Pozadinski vod

BOLJANIĆ

VOJISLAV

1.pb

1.pb

Pozadinski vod

BORIĆ

MILOŠ

2.pb

2.pb

K-da,K-dni vod,od.veze,od.vp

BORISAVLJEVIĆ

CVIJO

4.pb

3.pč



BORISAVLJEVIĆ

DRAGAN

1.pb

1.pb

samostalni vod Petrinjci

BORISAVLJEVIĆ

MILOŠ

1.pb

2.pč



BOROJEVIĆ

BRANKO

4.pb

3.pč



BOROJEVIĆ

BRANKO

1.pb

Baterija B-1



BOROJEVIĆ

DALIBOR

1.pb

5.pč



BOROJEVIĆ

DRAGAN

Prostorne strukture

3. odred

3. vod

BOROJEVIĆ

DRAGAN

3.pb

2.pč



BOROJEVIĆ

DRAGOLJUB

26.pbr

Pozadinska četa



BOROJEVIĆ

DUŠAN

4.pb

4.pb

K-da, od.veze

BOROJEVIĆ

DUŠKO

Lad PVO

Bat. 20/3 mm



BOROJEVIĆ

ĐURO

Prostorne strukture

1. odred

5. vod

BOROJEVIĆ

GORAN

1.pb

3.pč



BOROJEVIĆ

JOVAN

26.pbr

Pozadinska četa



BOROJEVIĆ

JOVICA

Prostorne strukture

1. odred

5. vod

BOROJEVIĆ

KOSTA

Prostorne strukture

4. odred

3. vod

BOROJEVIĆ

LJUBAN

26.pbr

Pozadinska četa



BOROJEVIĆ

MARINKO

MAD

Bat. VBR



BOROJEVIĆ

MIĆO

Prostorne strukture

1. odred

4. vod

BOROJEVIĆ

MILAN

Prostorne strukture

1. odred

K-da odreda

BOROJEVIĆ

MILAN

MAD

Bat. VBR



BOROJEVIĆ

MILOŠ

1.pb

1.pb



BOROJEVIĆ

MILOVAN

4.pb

2.pč



BOROJEVIĆ

MIRJANA

2.pb

2.pb

Pozadinski vod

BOROJEVIĆ

MIROSLAV

MAD

2.hab 155 mm



BOROJEVIĆ

MLADEN

Prostorne strukture

1. odred

5. vod

BOROJEVIĆ

MOMČILO

4.pb

4.pb

K-da, od.veze

BOROJEVIĆ

NEBOJŠA

1.pb

5.pč



BOROJEVIĆ

NIKOLA

1.pb

5.pč



BOROJEVIĆ

NIKOLA

Prostorne strukture

1. odred

5. vod

BOROJEVIĆ

PERO

3.pb

2.pč



BOROJEVIĆ

PETAR

Prostorne strukture

1. odred

5. vod

BOROJEVIĆ

PREDRAG

Lad PVO

Bat. 20/3 mm



BOROJEVIĆ

RANKO

MAD

Bat. VBR



BOROJEVIĆ

RANKO

26.pbr

26.pbr

Vod vojne policije

BOROJEVIĆ

SAŠA

1.pb

5.pč



BOROJEVIĆ

SLAVKO

1.pb

5.pč



BOROJEVIĆ

STEVO

Prostorne strukture

1. odred

4. vod

BOROJEVIĆ

STEVO

1.pb

5.pč



BOROJEVIĆ

ŽELJKO

26.pbr

Pozadinska četa



BOROJEVIĆ

ŽELJKO

26.pbr

26.pbr

Pionirski vod

BOROJEVIĆ

ŽELJKO

2.pb

2.pb

Pozadinski vod

BOROJEVIĆ Đ.

MILAN

1.pb

5.pč



BOROJEVIĆ N.

JOVAN

1.pb

5.pč



BOROJEVIĆ S.

VELJKO

1.pb

5.pč



BOROMISA

GOJKO

1.pb

1.pb

Samostalni vod Petrinjci

BOROTA

BOŠKO

1.pb

1.pč



BOROTA

DUŠAN

Prostorne strukture

2. odred

4. vod

BOROTA

MIODRAG

26.pbr

26.pbr

Vod vojne policije

BOROTA

MIRA

26.pbr

26.pbr

Komanda brigade

BOROTA

MLADEN

Prostorne strukture

2. odred

4. vod

BOROTA

NIKOLA

MAD

Bat. VBR



BOROTA

ŽELJKO

1.pb

Protivoklopna četa



BOSANAC

DRAGOLJUB

3.pb

4.pč



BOŠČANIN

JOCO

3.pb

4.pč



BOSNIĆ

DRAGAN

Prostorne strukture

3. odred

1. vod

BOSNIĆ

DUJO

3. pb

Protivoklopna četa



BOSNIĆ

MIĆO

Prostorne strukture

3. odred

4. vod

BOSNIĆ

MIROSLAV

3.pb

1.pč



BOSNIĆ

ŽELJKO

3. pb

1. pč



BOSNIĆ

DUŠKO

26.pbr

26.pbr

Vod vojne policije

BOŽIĆ

BRANKO

2.pb

1.pč



BOŽIĆ

BRANKO

2.pb

POČ i MMB odelenje



BOŽIĆ

ĐURO

3. pb

4. pč



BOŽIĆ

JOVO

2.pb

2.pč



BOŽIĆ

LAZO

Prostorne strukture

3. odred

4. vod

BOŽIĆ

MARA

2.pb

2.pb

Pozadinski vod

BOŽIĆ

MILAN

MAD

1.hab 155 mm



BOŽIĆ

MILORAD

2.pb

2.pb

Pozadinski vod

BOŽIĆ

MILOŠ

2.pb

3.pč



BOŽIĆ

NIKOLA

2.pb

POČ i MMB odelenje



BOŽIĆ

ŽIVKO

2.pb

1.pč



BOŽIČIĆ

DUŠAN

3.pb

4.pč



BOŽIČIĆ

JOVO

3. pb

4. pč



BRADARIĆ

BRANKO

3. pb

2. pč



BRADARIĆ

ĐURO

Prostorne strukture

3. odred



BRADARIĆ

LJUBAN

2.pb

2.pb

Pozadinski vod

BRADARIĆ

MIĆO

3. pb

MB baterija



BRADARIĆ

MILE

3.pb

3.pb

Vod PVO

BRADARIĆ

PETAR

Prostorne strukture

3. odred

4. vod

BRADARIĆ

RANKO

3.pb

3.pb

Vod PVO

BRADARIĆ

STEVO

3. pb

MB baterija



BRADARIĆ

ŽIVORAD

4.pb

1.pč



BRAJDIĆ

MILAN

3.pb

1.pč



BRAJDIĆ

ZDRAVKO

2.pb

POČ i MMB odelenje



BRAJENOVIĆ

BOŠKO

1.pb

Baterija B-1



BRAJENOVIĆ

DRAGAN

Prostorne strukture

4. odred

1. vod

BRAJENOVIĆ

LJUBICA

26.pbr

26.pbr

Komanda brigade

BRANKOVIĆ

DRAGAN

26.pbr

Pozadinska četa



BRANKOVIĆ

VLADO

Prostorne strukture

1. odred

2. vod

BRDAR

ĐORĐE

3.pb

4.pč



BREZAK

MIĆO

1.pb

2.pč



BRIŠEVAC

ALEKSANDAR

2.pb

2.pč



BRIŠEVAC

BOŠKO

2.pb

pOČ i MMB odelenje



BRIŠEVAC

DUŠAN

3.pb

2.pč



BRIŠEVAC

DUŠKO

3. pb

2. pč



BRIŠEVAC

ISTOK

26.pbr

26.pbr

Izviđački vod

BRIŠEVAC

LJUBAN

Prostorne strukture

3. odred

2. vod

BRIŠEVAC

MILOŠ

Prostorne strukture

4. odred

1. vod

BRIŠEVAC

VOJISLAV

4.pb

1.pč



BRKIĆ

IVICA

Lad PVO

Bat. 20/3 mm

Hrvat

BRKIĆ

IVO

Prostorne strukture

5. odred

Radni vod

BRKIĆ

MARJAN

Lad PVO

Bat. 20/3 mm

S-2 M Čapljani, Hrvat

BRKIĆ

MILAN

2.pb

1.pč



BRNAD

MARTIN

3.pb

1.pč

Hrvat

BRODIĆ

BRANISLAV

MAD

MAD

Pozadinski vod

BRODIĆ

VASO

MAD

Bat. Hab 105 mm



BUDALIĆ

MILAN

3.pb

4.pč



BUDIĆ

NIKOLA

Lad PVO

Bat. 20/3 mm

S-2 M Čapljani

BUDIĆ

STEVO

2.pb

1.pč



BUINAC

BRANKO

MAD

Bat. VBR



BUINAC

JANKO

Lad PVO

Bat. 20/3 mm

PRAGE

BUINAC

JOVAN

MAD

Bat. VBR



BUINAC

PERO

1.pb

5.pč



BUJINAC

DRAGAN

Prostorne strukture

4. odred

2. vod

BUJINAC

PETAR

2.pb

POČ i MMB odelenje



BUKVA

MIĆO

1.pb

1.pč



BUKVA

PETAR

Prostorne strukture

5. odred

1. vod

BUKVA

ŽIVKO

Lad PVO

Bat. 20/3 mm

2. Sam.vod 20/3 mm

BULAT

GORAN

2.pb

2.pč



BULJEVIĆ

RADOSLAV

2.pb

1.pč



BUNČIĆ

MILOŠ

Prostorne strukture

5. odred

2. vod

BUNČIĆ

MILOŠ

1.pb

1.pb

Samostalni vod Petrinjci

BUNČIĆ

MIRKO

1.pb

4.pč



BUNČIĆ

NIKOLA

Prostorne strukture

5. odred

Radni vod

BUNJČIĆ

ŽELJKO

4.pb

1.pč



BUNJEVAC

BOŠKO

2.pb

1.pč



BUNJEVAC

DUŠAN

2.pb

1.pč



BUNJEVAC

ĐURO

Prostorne strukture

4. odred

4. vod

BUNJEVAC

GOJKO

MAD

Bat. VBR



BUNJEVAC

GOJKO

2.pb

3.pč



BUNJEVAC

MILAN

MAD

1.hab 155 mm



BUNJEVAC

MILAN

3.pb

3.pč



BUNJEVAC

RUDOLF

4.pb

2.pč

Hrvat

BUNJEVAC

SVETOZAR

Prostorne strukture

4. odred

4. vod

BUNJEVAC

SVETOZAR

2.pb

POČ i MMB odelenje



BURNAĆ

BRANKO

1.pb

Baterija B-1



BURNAĆ

DAVOR

4.pb

1.pč



BURNAĆ

LJUBAN

2.pb

2.pč



BURNAĆ

MILAN

2.pb

POČ i MMB odelenje



BURNAĆ

ŽIVKO

Lad PVO

Bat. 20/3 mm



BUZADŽIĆ

NIKOLA

Prostorne strukture

3. odred

3. vod

BUZAKOVIĆ

LJUBO

2.pb

2.pč