קבוצות חרדה חברתית בהנחיה

מים שקטים - קבוצות חרדה חברתית

מים שקטים
הקבוצות של מים שקטים מיועדות לצעירים נוער ומבוגרים (קבוצה לגילאי 18-24, קבוצה לגילאי 24-36 וקבוצה לגילאי 28-45) החשים חרדה חברתית וחוסר ביטחון בסיטואציות חברתיות שונות.
אם אתה מרגיש שאכפת לך יותר מידי מאיך שאתה נשמע, ממה שיחשבו עליך, לפעמים אתה נמנע מלהביע את דעותיך או מרגיש חסום ולא משוחרר כפי שהיית רוצה כשאתה נמצא בחברת אנשים, בקבוצה תוכל להתאמן, להתרגל ולשפר את תגובתך ותחושותך למצבים כאלו.
הקבוצה משלבת תמיכה באווירה בלתי שיפוטית ואפשרות להתנסות במגוון אינטראקציות חברתיות עם אחרים החווים קושי דומה. הקבוצה עושה שימוש בכלים מתחום התאטרון והמשחק המביאים באופן טבעי את המשתתפים לחוויה נעימה ומשחררת בקונטקסט החברתי.
מטרות הקבוצה הן הקניית ספונטניות ונינוחות במצבים חברתיים, שיפור של הערכה עצמית, קבלה עצמית, ופיתוח יכולות תקשורת בין אישית. הקבוצה היא קבוצת "רכבת": היא אינה מוגבלת בזמן, והפרישה וההצטרפות אליה אפשריים לכל משתתף בכל רגע נתון. כך מתאפשר לחברי הקבוצה לפגוש אנשים חדשים כל העת, תוך שמירה על קשרים שכבר נוצרו. 

* הפגישות בתל אביב במרחק עשר דקות הליכה ממרכז עזריאלי ותחנת רכבת מרכז
* קבוצה נוספת מתגבשת בימים אלה בחיפהליצירת קשר, פנו ליואב בטלפון 054-8033301, או רוויטל בטלפון 050-7227677 או מלאו את הטופס