SEURA CUP RUNTTIMÄKI P

T U L O K S E T

© Kuoreveden Kärki

Kilpailun sarjat: M4; N6; M6; N8; M8; N10; M10; N12; M12; N14; M16; N18; M18; NYL
; MYL

M4 Miehet 4 vuotta 0.2 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Vili Rajala              Kuoreveden Kärki              4.05,5

N6 Naiset 6 vuotta 0.5 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Elli Leppä               Kuoreveden kärki              2.33,4

 Poisjääneet   1
  -   6.            Hilla Ruokostenpohja     Jämsänkosken Ilves

M6 Miehet 6 vuotta 0.5 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Elias Tiisanoja          Keuruun Kisailijat            2.36,7
  2. Jonne Palsinajärvi       Kaipolan Vire                 4.41,7       2.05,0

N8 Naiset 8 vuotta 0.5 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Helmi Myyry              Jämsänkosken Ilves            3.13,0

M8 Miehet 8 vuotta 0.5 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Emil Ruokostenpohja      Jämsänkosken Ilves            1.31,6
  2. Milo Äyrämö                                            1.53,9       0.22,3
  3. Konsta Hämelehto         Kaipolan Vire                 1.58,0       0.26,4

N10 Naiset 10 vuotta 1 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Hetaliina Karkiainen     Keuruun Kisailijat            4.02,7
  2. Elli Sipponen            Jämsänkosken Ilves            4.04,4       0.01,7
  3. Viivi Jermoranta         Ski Jyväskylä                 4.22,6       0.19,9
  4. Eerika Peltonen          Jämsänkosken Ilves            5.12,0       1.09,3

M10 Miehet 10 vuotta 1 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Elias Ruokostenpohja     Jämsänkosken Ilves            3.56,0
  2. Topi Manninen            Kaipolan Vire                 4.51,2       0.55,2
  3. Arttu Remes              Jämsänkosken ilves            4.57,1       1.01,1
  4. Onni Myyry               Jämsänkosken Ilves            5.08,0       1.12,0
  5. Santeri Louna            Keuruun Kisailijat            5.09,1       1.13,1

N12 Naiset 12 vuotta 2 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Melia Palsinajärvi       Kaipolan Vire                 8.24,8
  2. Helmi Karkiainen         Keuruun Kisailijat            8.53,5       0.28,7
  3. Karoliina Hirvelä        Jämsänkosken Ilves            9.14,9       0.50,1
  4. Mette Jermoranta         Ski Jyväskylä                 9.19,5       0.54,7
  5. Silja Peltola            Jämsänkosken ilves           10.22,3       1.57,5
  6. Kaisa Koivisto           Kaipolan Vire                10.29,5       2.04,7

M12 Miehet 12 vuotta 2 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero


 Poisjääneet   1
  -  44.            Jonne Berg               Jämsänkosken ilves

N14 Naiset 14 vuotta 3 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Hanna Koivisto           Kaipolan Vire                12.38,7
  2. Inka Remes               Jämsänkosken ilves           14.28,4       1.49,7
  3. Elviira Peltonen         Jämsänkosken Ilves           15.10,9       2.32,2
  4. Laura Leppä              Kuoreveden kärki             15.57,8       3.19,1
  5. Nea Gråsten              Jämsänkosken Ilves           16.34,3       3.55,6

M14 Miehet 14 vuotta 3 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Elmeri Seppänen          Jämsänkosken Ilves           12.25,4

M16 Miehet 16 vuotta 3 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Valtteri Gråsten         Jämsänkosken Ilves           10.51,5
  2. Eemil Salonen            Kuoreveden Kärki             11.23,7       0.32,2

N18 Naiset 18 vuotta 3 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Riina Hakala             Kuoreveden Kärki             10.29,4

M18 Miehet 18 vuotta 5 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Joonas Leppä             Kuoreveden Kärki             14.27,7

NYL Naiset 5 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Johanna Heinänen         Kuoreveden kärki             15.04,9

MYL Miehet 5 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Henri Kaukanen           Kuoreveden kärki             14.26,6