TULOKSET‎ > ‎

HALLI P 31.1.2018

SEURA CUP HALLI P

T U L O K S E T

© Kuoreveden Kärki

Kilpailun sarjat: N4; M4; N6; M6; N8; M8; N10; M10; N12; M12; N14; M14; N16; M16
; N18; M18

N4 Naiset 4 vuotta 0.1 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero


 Poisjääneet   1
  -   1.            Jasmin Nieminen

M4 Miehet 4 vuotta 0.1 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Vertti Jokela            Mänttä-Vilppula               3.09,3
  2. Hiski Kiviranta          Mäntän seudun Eräpirkat       4.13,7       1.04,4

N6 Naiset 6 vuotta 0.4 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Hilja Ruuhinen           Halli                         3.30,6
  2. Alisa Äyrämö             Kuoreveden Kärki              3.35,4       0.04,8
  3. Rei Koskinen             Jämsä                         4.37,7       1.07,1
  4. Maisa Sirkkala           Halli                         5.09,2       1.38,6
  5. Heta Kiviranta           Mäntän seudun Eräpirkat       5.51,1       2.20,5

M6 Miehet 6 vuotta 0.4 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Jonne Palsinajärvi       Kaipolan Vire                 3.33,9
  2. Vili Rajala              Kuoreveden Kärki              4.10,5       0.36,6
  3. JasperNieminen                                         5.12,1       1.38,2
  4. Aapo Aaltonen                                          5.25,7       1.51,8
  5. Santtu Jämsen            Halli                         8.11,5       4.37,6

N8 Naiset 8 vuotta 0.4 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Elli Leppä               Kuoreveden Kärki              1.52,9
  2. Hilla Ruokostenpohja     Jämsänkosken Ilves            2.04,8       0.11,9
  3. Kaisa Seppälä            Kaipolan Vire                 2.27,2       0.34,3
  4. Lara Koskinen            Jämsä                         3.24,2       1.31,3
  5. Amanda Virtanen          Jämsä                         3.50,7       1.57,8

M8 Miehet 8 vuotta 0.4 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Elias Tiisanoja          Keuruun Kisailijat            2.26,6
  2. Olavi Laulainen          Jämsä                         3.21,2       0.54,6
  3. Pyry Huhtala             Mäntän Seudun Eräpirkat       3.34,6       1.08,0
  4. Leevi Hinkkuri           jämsä                         3.55,8       1.29,2

N10 Naiset 10 vuotta 1.6 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Tuuli Huhtala            Mäntän Seudun Eräpirkat      12.39,2
  2. Viivi Hinkkuri           Jämsä                        13.49,1       1.09,9

M10 Miehet 10 vuotta 1.6 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Emil Ruokostenpohja      Jämsänkosken Ilves            7.22,2
  2. Topi Manninen            Jämsä                         7.34,0       0.11,8
  3. Milo Äyrämö              Kuoreveden Kärki              8.04,5       0.42,3
  4. Matias Seppänen          Jämsänkosken ilves            8.38,2       1.16,0
  5. Akseli Virtanen          Jämsä                         9.08,6       1.46,4
  6. Valtteri Kuusi           Halli                         9.10,8       1.48,6

N12 Naiset 12 vuotta 1.6 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Karoliina Hirvelä        Jämsänkosken Ilves            5.49,1
  2. Elli Sipponen            Jämsänkosken Ilves            6.25,0       0.35,9
  3. Minttu Salonen           Kaipolan Vire                 6.29,6       0.40,5
  4. Hetaliina Karkiainen     Keuruun Kisailijat            6.34,0       0.44,9
  5. Kaisa Koivisto           Kaipolan vire                 6.37,9       0.48,8
  6. Minttu Nieminen          Kuoreveden Kärki              7.31,3       1.42,2
  7. Julia Äikiä              Jämsänkosken Ilves            7.37,7       1.48,6
  8. Eerika Peltonen          Jämsänkosken Ilves           10.12,8       4.23,7

M12 Miehet 12 vuotta 1.6 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Aapo Kuronen             Jämsänkosken Ilves            5.36,0
  2. Elias Ruokostenpohja     Jämsänkosken Ilves            6.10,1       0.34,1
  3. Arttu Remes              Jämsänkosken Ilves            6.37,6       1.01,6
  4. Onni Myyry               Jämsänkosken Ilves            8.46,3       3.10,3

N14 Naiset 14 vuotta 3 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Melia Palsinajärvi       Kaipolan Vire                 9.32,2
  2. Lotta Salonen            Kaipolan Vire                 9.38,2       0.06,0
  3. Helmi Karkiainen         Keuruun Kisailijat           11.06,1       1.33,9
  4. Laura Leppä              Kuoreveden Kärki             12.19,1       2.46,9
  5. Minttu Jämsen            Halli                        19.56,6      10.24,4

 Poisjääneet   1
  -  64.            Silja Peltola            Jämsänkosken Ilves

M14 Miehet 14 vuotta 3 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Elmeri Seppänen          Jämsänkosken ilves           11.03,5
  2. Elmeri Konstari          Jämsänkosken Ilves           11.06,2       0.02,7

N16 Naiset 16 vuotta 3 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Peppi Salonen            Kaipolan Vire                 9.36,3
  2. Nea Gråsten              Jämsänkosken Ilves           11.23,9       1.47,6

 Poisjääneet   1
  -  72.            Inka Remes               Jämsänkosken Ilves

M16 Miehet 16 vuotta 3 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Eemil Salonen            Kuoreveden kärki             10.01,6

N18 Naiset 18 vuotta 3 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero


 Poisjääneet   1
  -  80.            Riina Hakala             Kuoreveden kärki

M18 Miehet 18 vuotta 3 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Valtteri Gråsten         Jämsänkosken Ilves           11.13,0