Наш Учитель


 

Сенсей Мікеле Кваранта, 6 дан Айкікай Хомбу Доджо

Мікеле Кваранта народився в Італії 24 грудня 1953 року у маленькому містечку Форлімпополі, яке розташоване між відомими містами Болонья та Ріміні. У віці 6 років переїхав зі своєю родиною до Франції, де закінчив середню технічну школу.

Пізніше переїхав до Швейцарії, де живе та працює у місті Базель дотепер. Займатися айкідо Мікеле Кваранта розпочав у 1972 році у доджо Айкікай Базель під керівництвом свого першого вчителя сенсея Вернера Хінтермана, який його детально ознайомив з філософією Айкідо. У той час Мікеле Кваранта також відвідував стажі інших визнаних майстрів, таких як Сенсей Тамура та Сенсей Тада, які постійно приїздили до Швейцарії викладати Айкідо.

У 1977 році сенсей Мікеле Кваранта вперше зустрівся з сенсеєм Ікеда, а у 1985 році став його учнем. Саме йому він вдячний за розвиток своїх технічних та теоретичних знань в Айкідо. Як його асистент приймав участь у всіх стажах Сенсея Ікеди, які він проводив не лише у Швейцарії, але й в цілому у Європі, Росії, Німеччині, Італії, Іспанії, Франції, Англії і т.д.

На початку 90-х років Сенсей Ікеда доручив Мікеле Кваранті відповідальність за технічний розвиток та розповсюдження своєї системи Айкідо у країнах, куди сам не мав можливості часто виїздити, зокрема, у країнах Центральної та Східної Європи: Чехії, Словаччині, Хорватії, Сербії та Чорногорії, а пізніше Польщі та Македонії.

У даний час Мікеле Кваранта є технічним директором Словенської Асоціації Айкідо та Хорватської Асоціації Айкідо, членом технічної комісії Федерації Айкідо Сербії та Чорногорії, є екзаменатором та керуючим однієї частини Польської Федерації Айкідо. У Швейцарії очолює дві школи Айкідо в Базелі та Невшателі та є членом технічної комісії Швейцарської Асоціації Айкідо (ACSA).

Мікеле Кваранта розмовляє італійською, французькою, німецькою, іспанською та англійською мовами. Сенсей Мікеле Кваранта присвятив тривалий час життя футболу як професійний гравець та тренер. Є любителем музики, у якій не надає переваг певному стилю, а слухає усі напрямки від року до класики.