Links

Kontakt

26.03.2007

NK DRAGA - NK SAMOBOR 4 - 0

Samoborci su na gostovanju u Mošćeničkoj Dragi poraženi sa čak 4 - 0. Samoborci su u prvih 45. minuta izgledali izgubljeno na terenu i zbog toga su ''popili'' čak 3 gola. U drugom djelu su krenuli malo ozbiljnije ali nisu uspjeli smanjiti vodstvo već ga je Draga uspjela povećati i postaviti konačni rezultat 4 - 0.

19.03.2007

NK SAMOBOR - NK ŽMINJ 2 - 1

Samoborci su konačno stigli do sva tri boda protiv NK Žminj. Samoborci su poveli već u 2. minuti nakon početne zbunjenosti gostujuće ekipe. Strijelac je bio Raić. Nakon toga Samobor i dalje vrši pritisak na goste ali gostujući vratar odlično radi svoj posao. Samoborcima je u nastavku trebalo opet 2. minute da povećaju vodstvo. Strijelac je bio Bencalić koji se odličnim driblingom oslobodio dva igrača i zatresao mrežu. Gosti su tada krenuli agresivnije i u 64. minuti su uspjeli smanjiti vodstvo ali Samobor je do kraja igrao smireno i uspješno priveo utakmicu kraju.

12.03.2007

NK RUDEŠ - NK SAMOBOR 3 - 0

Samoborci su na gostovanju kod NK Rudeš doživjeli poraz od 3-0. Samoborci su prvo poluvrijeme igrali dobro i na odmor su otišli s realnih 0-0. Domaćini su u vodstvo došli preko Radetića u 53. minuti. Nakon toga ozlijedio se gostujući vratar Mičić a da stvar bude još gora nova ozlijeda dogodila se u 70. minuti kada je trener Samobora već obavio sve tri izmjene tako da su samoborci ostatak utakmice igrali s igračem manje. Rudešani su to iskoristili s dva pogotka u zadnjim minutama i tako osigurali uvjerljivu pobjedu.

05.03.2007

NK SAMOBOR - NK LUČKO 0 - 0

Nogometaši Samobora su u subotu ( 03.03.07 ) u nastavak sezone ušli spremniji nego uprava. Naime Samoborci su na domaćem terenu odigrali neodlučeno s drugoplasiranom momčadi prvanstva NK Lučko. Samobor je mogao goste ispratiti s nekoliko golova razlike, ali samoborci nisu imali koncentracije u završnici. Nadamo se da će samoborci nastaviti tako i u slijedećim utakmicama i tako osigurati opstanak u ligi. Nadamo se i skorom rješenju problema u svezi uprave ( koje skoro da i nema ).

27.02.2007

NASTAVAK AGONIJE

Odgođena sjednica trebala se održati danas međutim i ona je odgođena zbog toga što je novi kandidat za predsjednika odustao od kandidature zbog (kako navodi u pismu pristiglom u klub) pojačanih poslovnih obveza. Inače radilo se o vlasniku Samoborčeka Boži Grguriću. I tako agonija se nastavlja, predsjednik i dalje (na papiru) ostaje Dodder. Potpredsjednik kluba Juro Milečki koji je sazvao današnju sjednicu frustriran događajima u klubu i sam razmišlja o ostavci. Kako navodi o novom kandidatu nezna ništa jer je njegov angažman dogovarao Marijan Kižlin (podsjetimo: on je dogovorio i aganžman Doddera i on se jedini u klubu telefonski čuo sa njim). Kako se čini samoborce čeka teško proljeće i teška borba za ostanak u 3. ligi.

26.02.2007

NOVI BLOG

Otvoren je još jedan blog na temu našeg nam voljenog kluba stoga kliknite ovdje i pogledajte.

26.02.2007

OTKAZANA SJEDNICA

Nakon ostavke Kodrića na mjesto predsjednika kluba i dolaska Ž.Doddera na isto nadali smo se boljoj budućnosti kluba, ali nažalost nastavilo se po starom. Dana 23.02.07 trebala je biti održana 3. izvanredna sjednica na kojoj je službeno predsjednik Dodder trebao biti razriješen te dužnosti nakon samo 2 mjeseca rada (razlog: od postavljanja na tu dužnost on se niti jedamput nije pojavio u prostorijama kluba niti ga je itko uspio kontaktirati telefonom). Također je službeno trebao biti razriješen svoje dužnosti i član izvršnog odbora Marinko Boban (sada predsjednik NK Imotskog), međutim sjednica je otkazana isti dan zbog toga što još nisu našli kandidata za novog predsjednika.