Головна сторінка

Слово директора школи
Василевича Володимира Леонардовича

Величне слово – Школа!
Це скарб найкращий кожного народу,
це ключ золотий, що розмикає пута невідомості,
це шлях до волі, до науки, до добробуту.
Софія Русова

Непростою є шкільна наука. Не кожному вона легко дається.

Хтось швидко  упіймав хвилю учнівства – і отримує задоволення від навчання, дехто відкриває  у себе лідерські якості і бере активну участь у житті школи. А комусь подобаються окремі навчальні предмети та спілкування з однокласниками і вчителями.

Але школа – не тільки дає знання, вона  вчить людським стосункам та моральним чеснотам.

Миргородська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7  –  це твоя школа.

В ній ти  навчаєшся. Тут отримаєш перші знання,  премудрості шкільного життя  та опановуєш найскладнішу науку  – бути людиною. Живим  літописом наполегливої та натхненної праці вчителів стали її учні та випускники.


Школа, як і людина, має свою долю та  історію. Запрошую у віртуальний музей нашої школи, фотоархів музею та відеоархівНаша школа – це живий організм і водночас – частина життя дитини.
Наша школа – це діти, учителі, обслуговуючий персонал, батьки, які разом домовилися про спільну діяльність заради інтенсивного розвитку дитини.
Наша школа – цілий світ, світ мрій та творення самого себе, світ злетів та падінь.
Наша школа – цілісна соціальна система, це храм наук, згусток культури, науки і творчості, який має своєрідну навчально-виховну систему, чіткий режим роботи, в якому не залишається поза увагою жодна дитина. Школа перебуває в постійному русі – розвивається і змінюється. 


Сьогодні школа – соціокультурний центр військового авіамістечка нашого міста, який формує ціннісні орієнтації учнівської молоді, виховує такі якості, як честь, гідність, толерантність, повагу до інших культур.


Миргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – це сучасний навчальний заклад, який функціонує для забезпечення гарантованого права громадян м.Миргорода на доступність і безоплатність повної загальної середньої освіти (ст.53 Конституції України), права батьків вибирати заклад освіти для неповнолітніх дітей (ст.60 Закону України "Про освіту")

Виконуючи Закон «Про мови» в школі з 1991 року розпочався поступовий перехід до викладання навчальних предметів українською мовою. В 2006 року було завершено перехід на українську мову навчання.
Школа здійснює навчання, розвиток, виховання дітей, починаючи з шестирічного віку, забезпечує наступність і безперервність освітнього процесу.

Навчальний заклад має таку структуру:
– початкова школа (1-4 кл);
– основна школа (5-9 кл);
– старша школа (10-11 кл).

В школі створені учнівський комітет, батьківський комітет, Рада школи.

Для навчання та виховання дітей створені хороші умови.

Пріоритетними, визначаються загальнолюдські цінності. Враховуючи ці аспекти концепція школи орієнтує навчально-виховний процес на посилення культуротворчої та компетентнісної функцій освіти, на виховання в учнів природного інтересу до знань, фізичної досконалості, набуття ціннісних громадських орієнтацій.
Сьогодення школи – це функціонування і творення шкільного округу – це система організації роботи, що забезпечує здобуття якісних освітніх послуг дітей.

Колектив школи – це моноліт однодумців, де навчаються учні, працюють вчителі, задіяні батьки, всі разом роблять спільну справу – формують майбутнє держави.