Візитка

Я, Стрижак Сергій Олександрович, народився і живу в м. Путивль, Сумської області. Ще під час навчання в школі хотів стати вчителем математики. Напевно, на вибір професії вплинув мій вчитель, Шпак Олександр Павлович, який з перших уроків прищеплював  любов до математики. Тож в 1999 році  закінчив Сумський державний педагогічний інститут імені А.С. Макаренка і здобув диплом спеціаліста за фахом: «Вчитель математики та основ інформатики». Працюю вчителем математики в КЗСОР "Путивльський мистецький ліцей". Хвилююсь перед кожний уроком,  адже завжди турбуюсь про те, щоб мої вихованці виросли людьми, які поважають  оточуючих та люблять  свою країну.

Вимагаю від своїх учнів міцних знань через постійну активізацію розумової, пізнавальної діяльності учнів, створення проблемних ситуацій. Значну увагу приділяю індивідуальній і диференційованій роботі. Для цього використовую дидактичні картки, тестові завдання різних рівнів, технічні засоби навчання.

Я розумію, що завдання вчителя - не вкласти в дитячі голови математичні формули і терміни, а вкласти в дитяче серце добре, щире, вічне... Неможливо всіх однаково навчити математиці, але можливо виховати Людину. І зовсім неважливо, який предмет викладаєш.