Ekipno OŠ PC Domžale 2017

BILTEN

Domžale – OŠ Rodica - 23.2.2017

 

 

OŠ ekipno - fantje do 12 let – F12

 

Lista ekip:

 

  1. OŠ Rodica 12             1000  1570.5

     1. Kosanovič, Aleksander       BK      1579           1016131

     2. Grošelj, Jerneja            IV      1604           1015929

     3. Volčanšek, Maks             BK      1599 73007846  1016354

     4. Pohlen, Arian               BK      1500           1016472

     5. Jeraj, Rok                  BK      1500                  

 

  2. OŠ Medvode 12            1000  1500.0

     1. MilivojeviŠ, Nemanja        BK      1500                 

     2. Danijel, Marsel             BK      1500                 

     3. Jelovčan, Maks              BK      1500                 

     4. Kasper, Danijel             BK      1500                 

 

  3. OŠ F. Albrehta 12        1000  1500.0

     1. Štupar, Patrik              BK      1500                 

     2. Sitar, Oskar                BK      1500                 

     3. Zupanc, Gaj                 BK      1500                 

     4. Krumpestar David            BK      1500                 

 

  4. OŠ Vodice 12             1064  1574.0

     1. Klemenčič, Gašper           BK 1255 1773 14631075  1015924

     2. Drašler, Tim                BK      1500 14631040  1015942

     3. Palmer, Luka                BK      1500           1016445

     4. Bahar, Stane                BK      1523           1016444

     5. Lomovšek-Kalar, An          BK      1500           1016446

 

Arbiter: Boštjan Grošelj, Bor Lucijan Turek     

WinEkipni  3.00.04, Owner: SD Vele Domzale

 

 

  Pari 1. kola

 

 1.    0/0         OŠ Rodica 12  (1) 2.5:1.5 (4)  OŠ Vodice 12            0/0

-----------------------------------------------------------------------------

       0/0      Kosanovič, Aleksande 0.5:0.5 Klemenčič, Gašper            0/0

       0/0          Grošelj, Jerneja   0:1   Drašler, Tim                 0/0

       0/0           Volčanšek, Maks   1:0   Palmer, Luka                 0/0

       0/0             Pohlen, Arian   1:0   Bahar, Stane                 0/0

 

 2.    0/0        OŠ Medvode 12  (2)   1:3   (3)  OŠ F. Albrehta 12       0/0

-----------------------------------------------------------------------------

       0/0      MilivojeviŠ, Nemanja   0:1   Štupar, Patrik               0/0

       0/0           Danijel, Marsel   0:1   Sitar, Oskar                 0/0

       0/0            Jelovčan, Maks   1:0   Zupanc, Gaj                  0/0

       0/0           Kasper, Danijel   0:1   Krumpestar David             0/0

 

 

 

  Pari 2. kola

 

 1.  1.5/0         OŠ Vodice 12  (4)   4:0   (3)  OŠ F. Albrehta 12       3/2

-----------------------------------------------------------------------------

    0.5/1         Klemenčič, Gašper   1:0   Štupar, Patrik               1/1

      1/1              Drašler, Tim   1:0   Sitar, Oskar                 1/1

      0/1              Palmer, Luka   1:0   Zupanc, Gaj                  0/1

      0/0        Lomovšek-Kalar, An   1:0   Krumpestar David             1/1

 

 2.  2.5/2         OŠ Rodica 12  (1)   4:0   (2)  OŠ Medvode 12           1/0

-----------------------------------------------------------------------------

    0.5/1      Kosanovič, Aleksande   1:0   MilivojeviŠ, Nemanja         0/1

      0/1          Grošelj, Jerneja   1:0   Danijel, Marsel              0/1

      1/1           Volčanšek, Maks   1:0   Jelovčan, Maks               1/1

      1/1             Pohlen, Arian   1:0   Kasper, Danijel              0/1

 

 

 

  Pari 3. kola

 

 1.    1/0        OŠ Medvode 12  (2)   0:4   (4)  OŠ Vodice 12          5.5/2

-----------------------------------------------------------------------------

      0/2      MilivojeviŠ, Nemanja   0:1   Klemenčič, Gašper          1.5/2

      0/2           Danijel, Marsel   0:1   Drašler, Tim                 2/2

      1/2            Jelovčan, Maks   0:1   Bahar, Stane                 0/1

      0/2           Kasper, Danijel   0:1   Lomovšek-Kalar, An           1/1

 

 2.    3/2    OŠ F. Albrehta 12  (3) 0.5:3.5 (1)  OŠ Rodica 12          6.5/4

-----------------------------------------------------------------------------

      1/2            Štupar, Patrik   0:1   Kosanovič, Aleksande       1.5/2

      1/2              Sitar, Oskar 0.5:0.5 Grošelj, Jerneja             1/2

      0/2               Zupanc, Gaj   0:1   Volčanšek, Maks              2/2

      1/2          Krumpestar David   0:1   Pohlen, Arian                2/2

 

 


OŠ ekipno regijsko PC Domžale fantje do 12 let

 Domžale, 23.2.2017

 

 

  N

    Ekipa               

  1

  2

  3

  4

MT

  T

Mesto

  1

OŠ Rodica 12

 

2/4

2/3.5

2/2.5

  6

  10.0

1

  2

OŠ Medvode 12

0/0

 

0/1

0/0

  0

   1.0

4

  3

OŠ F. Albrehta 12

0/0.5

2/3

 

0/0

  2

   3.5

3

  4

OŠ Vodice 12

0/1.5

2/4

2/4

 

  4

   9.5

2

Arbiter: Boštjan Grošelj, Bor Lucijan Turek     

 

 

 

Končno stanje

                        Rating                              MT    Točke  MedMT  SonnT

  1. OŠ Rodica 12       1570.5                                 6   10.0    0.0   40.0

       (W 2  2.5)(W 4    4)(B 3  3.5)

     1. Kosanovič, Aleksan    0 1579 = 2. 1 + 4. 1 + 3. 1  2.5/3   1.03

     2. Grošelj, Jerneja      0 1604 - 2. 2 + 4. 2 = 3. 2  1.5/3  -0.42

     3. Volčanšek, Maks       0 1599 + 2. 3 + 4. 3 + 3. 3  3.0/3   1.08

     4. Pohlen, Arian         0 1500 + 2. 4 + 4. 4 + 3. 4  3.0/3   1.53

     5. Jeraj, Rok            0 1500                       0.0/0

  2. OŠ Vodice 12       1574.0                                 4    9.5    0.0   33.0

       (B 1  1.5)(W 3    4)(B 4    4)

     1. Klemenčič, Gašper  1255 1773 = 1. 1 + 3. 1 + 4. 1  2.5/3   0.09

     2. Drašler, Tim          0 1500 + 1. 2 + 3. 2 + 4. 2  3.0/3   1.64

     3. Palmer, Luka          0 1500 - 1. 3 + 3. 3         1.0/2   0.14

     4. Bahar, Stane          0 1523 - 1. 4        + 4. 3  1.0/2  -0.06

     5. Lomovšek-Kalar, An    0 1500        + 3. 4 + 4. 4  2.0/2   1.00

  3. OŠ F. Albrehta 12  1500.0                                 2    3.5    0.0    8.0

       (B 4    3)(B 2    0)(W 1  0.5)

     1. Štupar, Patrik        0 1500 + 4. 1 - 2. 1 - 1. 1  1.0/3  -0.06

     2. Sitar, Oskar          0 1500 + 4. 2 - 2. 2 = 1. 2  1.5/3   0.14

     3. Zupanc, Gaj           0 1500 - 4. 3 - 2. 3 - 1. 3  0.0/3  -1.36

     4. Krumpestar David      0 1500 + 4. 4 - 2. 5 - 1. 4  1.0/3  -0.50

  4. OŠ Medvode 12      1500.0                                 0    1.0    0.0    3.5

       (W 3    1)(B 1    0)(W 2    0)

     1. MilivojeviŠ, Neman    0 1500 - 3. 1 - 1. 1 - 2. 1  0.0/3  -1.06

     2. Danijel, Marsel       0 1500 - 3. 2 - 1. 2 - 2. 2  0.0/3  -1.36

     3. Jelovčan, Maks        0 1500 + 3. 3 - 1. 3 - 2. 4  1.0/3  -0.33

     4. Kasper, Danijel       0 1500 - 3. 4 - 1. 4 - 2. 5  0.0/3  -1.50

 

 

 

Končno stanje

                        Rating                              MT    Točke  MedMT  SonnT

  1. OŠ Rodica 12       1570.5                                 6   10.0    0.0   40.0

       (W 2  2.5)(W 4    4)(B 3  3.5)

  2. OŠ Vodice 12       1574.0                                 4    9.5    0.0   33.0

       (B 1  1.5)(W 3    4)(B 4    4)

  3. OŠ F. Albrehta 12  1500.0                                 2    3.5    0.0    8.0

       (B 4    3)(B 2    0)(W 1  0.5)

  4. OŠ Medvode 12      1500.0                                 0    1.0    0.0    3.5

       (W 3    1)(B 1    0)(W 2    0)

 

Arbiter: Boštjan Grošelj, Bor Lucijan Turek      Tempo: 15 min

WinEkipni  3.00.04, Owner: SD Vele Domzale

 

 

 

 

 


OŠ ekipno -  dekleta do 12 let – D12

 

Lista ekip:

 

  1. OŠ Medvode D12           1000  1500.0

     1. Mihajlovič, Patricija       BK      1500                 

     2. Rupar, Živa                 BK      1500                 

     3. Vidmar, Nika                BK      1500                 

 

  2. OŠ F. Albrehta D12       1000  1534.7

     1. Maček, Inti                 BK      1597 14635470  1016318

     2. Vdovč, Gaja                 BK      1507           1016547

     3. Dobovšek, Naja              BK      1500                 

 

 

  Pari 1. kola

 

 1.    0/0       OŠ Medvode D12  (1)   0:3   (2)  OŠ F. Albrehta D12      0/0

-----------------------------------------------------------------------------

       0/0      Mihajlovič, Patricij   0:1   Maček, Inti                  0/0

       0/0               Rupar, Živa   0:1   Vdovč, Gaja                  0/0

       0/0              Vidmar, Nika   0:1   Dobovšek, Naja               0/0

 

  Pari 2. kola

 

 1.    3/2   OŠ F. Albrehta D12  (2)   2:1   (1)  OŠ Medvode D12          0/0

-----------------------------------------------------------------------------

      1/1               Maček, Inti   1:0   Mihajlovič, Patricij         0/1

      1/1               Vdovč, Gaja   0:1   Rupar, Živa                  0/1

      1/1            Dobovšek, Naja   1:0   Vidmar, Nika                 0/1

 

 

 

  N

    Ekipa               

  1

  2

  1

  2

MT

  T

Mesto

  1

OŠ Medvode D12

 

0/0

 

0/1

  0

   1.0

2

  2

OŠ F. Albrehta D12

2/3

 

2/2

 

  4

   5.0

1

 

 

Končno stanje

                         Rating                              MT    Točke  MedMT  SonnT

  1. OŠ F. Albrehta D12  1534.7                                 4    5.0    0.0    5.0

       (B 2    3)(W 2    2)

     1. Maček, Inti           0 1597 + 2. 1 + 2. 1  2.0/2   0.74

     2. Vdovč, Gaja           0 1507 + 2. 2 - 2. 2  1.0/2  -0.02

     3. Dobovšek, Naja        0 1500 + 2. 3 + 2. 3  2.0/2   1.00

  2. OŠ Medvode D12      1500.0                                 0    1.0    0.0    5.0

       (W 1    0)(B 1    1)

     1. Mihajlovič, Patric    0 1500 - 1. 1 - 1. 1  0.0/2  -0.74

     2. Rupar, Živa           0 1500 - 1. 2 + 1. 2  1.0/2   0.02

     3. Vidmar, Nika          0 1500 - 1. 3 - 1. 3  0.0/2  -1.00

 

 

 

Končno stanje

                         Rating                              MT    Točke  MedMT  SonnT

  1. OŠ F. Albrehta D12  1534.7                                 4    5.0    0.0    5.0

       (B 2    3)(W 2    2)

  2. OŠ Medvode D12      1500.0                                 0    1.0    0.0    5.0

       (W 1    0)(B 1    1)

 

Arbiter: Boštjan Grošelj, Bor Lucijan Turek     

WinEkipni  3.00.04, Lastnik: SD Vele Domzale

OŠ ekipno - fantje do 15 let – F15

 

Lista ekip:

 

  1. OŠ Mengeš 15             1326  1864.3

     1. Tisaj, Domen                II 1751 2168 14628708  1015333

     2. Štruklec, Jakob Vid        III 1247 1842 14621223  1015372

     3. Ocepek, Jan                III 1306 1808 73001252  1014247

     4. Tisaj, Tilen                BK      1639           1016486

 

  2. OŠ Rodica 15             1069  1608.3

     1. Grošelj, Kaja              III 1275 1798 14611341  1015014

     2. Centa, Vid                  BK      1618 14620715  1015352

     3. Zakrajšek, Tim              BK      1517 14629860  1016039

     4. Naglič Mihelič Jan          BK      1500                 

 

  3. OŠ F. Albrehta 15        1095  1592.3

     1. Mlakar, Matej               IV 1379 1869 14628694  1015768

     2. Dacar, Jaka                 BK      1500           1016526

     3. Knavs, David                BK      1500                 

     4. Vdovč, žan                  BK      1500                 

     5. Poljanšek Izak              BK      1500                 

 

 

 

  Pari 1. kola

 

 1.    0/0         OŠ Mengeš 15  (1)    -    (4)  BYE                     0/0

-----------------------------------------------------------------------------

       0/0              Tisaj, Domen    -    bye                          0/0

       0/0       Štruklec, Jakob Vid    -    bye                          0/0

       0/0               Ocepek, Jan    -    bye                          0/0

       0/0              Tisaj, Tilen    -    bye                          0/0

 

 2.    0/0         OŠ Rodica 15  (2)   2:2   (3)  OŠ F. Albrehta 15       0/0

-----------------------------------------------------------------------------

       0/0             Grošelj, Kaja   0:1   Mlakar, Matej                0/0

       0/0                Centa, Vid   1:0   Dacar, Jaka                  0/0

       0/0            Zakrajšek, Tim   1:0   Knavs, David                 0/0

       0/0        Naglič Mihelič Jan   0:1   Vdovč, žan                   0/0

 

 

  Pari 2. kola

 

 1.    0/0                  BYE  (4)    -    (3)  OŠ F. Albrehta 15       2/1

-----------------------------------------------------------------------------

      0/1                       bye    -    Mlakar, Matej                1/1

      0/1                       bye    -    Dacar, Jaka                  0/1

      0/1                       bye    -    Knavs, David                 0/1

      0/1                       bye    -    Vdovč, žan                   1/1

 

 2.    0/0         OŠ Mengeš 15  (1)   3:1   (2)  OŠ Rodica 15            2/1

-----------------------------------------------------------------------------

      0/1              Tisaj, Domen   1:0   Grošelj, Kaja                0/1

      0/1       Štruklec, Jakob Vid   1:0   Centa, Vid                   1/1

      0/1               Ocepek, Jan   0:1   Zakrajšek, Tim               1/1

      0/1              Tisaj, Tilen   1:0   Naglič Mihelič Jan           0/1

 

  Pari 3. kola

 

 1.    3/1         OŠ Rodica 15  (2)    -    (4)  BYE                     0/0

-----------------------------------------------------------------------------

      0/2             Grošelj, Kaja    -    bye                          0/2

      1/2                Centa, Vid    -    bye                          0/2

      2/2            Zakrajšek, Tim    -    bye                          0/2

      0/2        Naglič Mihelič Jan    -    bye                          0/2

 

 2.    2/1    OŠ F. Albrehta 15  (3) 0.5:3.5 (1)  OŠ Mengeš 15            3/2

-----------------------------------------------------------------------------

      1/2             Mlakar, Matej 0.5:0.5 Tisaj, Domen                 1/2

      0/2               Dacar, Jaka   0:1   Štruklec, Jakob Vid          1/2

      0/2              Knavs, David   0:1   Ocepek, Jan                  0/2

      1/2                Vdovč, žan   0:1   Tisaj, Tilen                 1/2

 

 

OŠ ekipno regijsko PC Domžale do 15 let

 Domžale, 23.2.2017

 

 

  N

    Ekipa               

  1

  2

  3

  4

MT

  T

Mesto

  1

OŠ Mengeš 15

 

2/3

2/3.5

0/0*

  4

   6.5

1

  2

OŠ Rodica 15

0/1

 

1/2

0/0*

  1

   3.0

2

  3

OŠ F. Albrehta 15

0/0.5

1/2

 

0/0*

  1

   2.5

3

Arbiter: Boštjan Grošelj, Bor Lucijan Turek     

 

Končno stanje

                        Rating                              MT    Točke  MedMT  SonnT

  1. OŠ Mengeš 15       1864.3                                 4    6.5    0.0   17.8

       (W 4    0)(W 2    3)(B 3  3.5)

     1. Tisaj, Domen       1751 2168 - 4. 1 + 2. 1 = 3. 1  1.5/3  -0.25

     2. Štruklec, Jakob Vi 1247 1842 - 4. 2 + 2. 2 + 3. 2  2.0/3   0.34

     3. Ocepek, Jan        1306 1808 - 4. 3 - 2. 3 + 3. 3  1.0/3  -0.71

     4. Tisaj, Tilen          0 1639 - 4. 4 + 2. 4 + 3. 4  2.0/3   0.62

  2. OŠ Rodica 15       1608.3                                 1    3.0    0.0   11.5

       (W 3    2)(B 1    1)(W 4    0)

     1. Grošelj, Kaja      1275 1798 - 3. 1 - 1. 1 - 4. 1  0.0/3  -0.50

     2. Centa, Vid            0 1618 + 3. 2 - 1. 2 - 4. 2  1.0/3   0.12

     3. Zakrajšek, Tim        0 1517 + 3. 3 + 1. 3 - 4. 3  2.0/3   1.33

     4. Naglič Mihelič Jan    0 1500 - 3. 4 - 1. 4 - 4. 4  0.0/3  -0.81

  3. OŠ F. Albrehta 15  1592.3                                 1    2.5    0.0    9.3

       (B 2    2)(B 4    0)(W 1  0.5)

     1. Mlakar, Matej      1379 1869 + 2. 1 - 4. 1 = 1. 1  1.5/3   0.75

     2. Dacar, Jaka           0 1500 - 2. 2 - 4. 2 - 1. 2  0.0/3  -0.46

     3. Knavs, David          0 1500 - 2. 3 - 4. 3 - 1. 3  0.0/3  -0.62

     4. Vdovč, žan            0 1500 + 2. 4 - 4. 4 - 1. 4  1.0/3   0.19

     5. Poljanšek Izak        0 1500                       0.0/0

 

 

Končno stanje

                        Rating                              MT    Točke  MedMT  SonnT

  1. OŠ Mengeš 15       1864.3                                 4    6.5    0.0   17.8

       (W 4    0)(W 2    3)(B 3  3.5)

  2. OŠ Rodica 15       1608.3                                 1    3.0    0.0   11.5

       (W 3    2)(B 1    1)(W 4    0)

  3. OŠ F. Albrehta 15  1592.3                                 1    2.5    0.0    9.3

       (B 2    2)(B 4    0)(W 1  0.5)

 

 

Na državno OŠ prvenstvo se uvrsti prvouvrščena ekipa F 15. V konkurenci deklet do 12 let ni bilo prijavljenih ekip.

                                             Arbiter: Boštjan Grošelj

Comments