طنز مديريت

مدير محترم، براي هر مساله اي راه حلي وجود دارد. خوشحال خواهم شد در يافتن راه حل ها با شما همراه باشم.                           تفكر - تلاش - توكل"

صفحه اول - تماس با من - رزومه - دست نوشته هاي مشاور مديريتثبت پيام

 

بازي مديريت

 پس از نصب اين نرم افزار فروشگاه خود را مديريت نماييد. براي دانلود فايل اينجا كليك كنيد. منبع: ويژه نامه نوروز 1387 روزنامه خراسان - 25/1/87

 

تعطيلات و روزهاي كاري

اين نماهنگ(کليپ) رو يکی از دوستان ايميل کرده بود من هم برای وبگاه راهکار مديريت ارسال کردم. آنها هم لطف کردند به نام من آنرا منتشر کردند.لطفا ببينيد ! اگه كسي هم اعتراضي داره حتما بگه!

براي مشاهده مستقيم نماهنگ اينجا كليك كنيد.- 27/10/86 -    نظر شما

 

وقتی که رئیس نیست و وقتی که شما نیستید و رئیس هست !

براي مشاهده اين نماهنگ اينجا كليك كنيد.  - 22/10/86 -    نظر شما

 

وقتی که رئیس نیست!

براي مشاهده كليپ وقتي كه رييس نيست اينجا كليك كنيد.  - 4/10/86 -    نظر شما ...

 

استدلال منطقی

همه‌ دانشمندان می‌میرند و به بهشت می‌روند. آنها تصمیم می‌گیرند که قایم ‌باشک بازی کنند. از بخت بد اینشتین اولین کسی است که باید چشم بگذارد. او باید تا 100 بشمرد و سپس شروع به گشتن کند. همه شروع به قایم شدن می‌کنند به جز نیوتن . نیوتن فقط یک مربع یک متری روی زمین می ‌کشد و داخل آن روبروی اینشتین می ‌ایستد.

اینشتین می‌شمرد : 1 2 3 - ............ . 97 98 99- 100

او چشمانش را باز می‌ کند و می‌بیند که نیوتن روبروی او ایستاده است.

اینشتین بلا فاصله می‌گوید: سوک ‌سوک نیوتن. نیوتن انکار می‌کند و می ‌گوید نیوتن سوک ‌سوک نشده است. او ادعا می‌کند که نیوتن نیست. تمام دانشمندان بیرون می‌آیند تا ببینند چگونه او ثابت می‌کند که نیوتن نیست.

نیوتن می‌گوید: من در یک مربع یه مساحت یک متر مربع ایستاده‌ام... این باعث می‌شود که من بشوم نیوتن بر متر مربع... چون یک نیوتن بر متر مربع معادل یک پاسکال است ، پس من پاسکال هستم ، پس"سوک ‌سوک پاسکال!!!.  1/10/86 - نظر شما ...

 

 

براي مشاهده ادامه مطالب طنز مديريت اينجا كليك كنيد