Cellulit Attack

Cellulit Attack = BPU + Fat Burning
Opis
 Specjalnie opracowany program zajęć łączy ćwiczenia skupiające się na brzuchu, pośladkach i udach (BPU) oraz ćwiczenia typu Fat Burning oparte na nieskomplikowanej choreografii, intensywnie spalające tłuszcz. Takie połączenie pozwoli na szybsze i bardziej efektywne pozbycie się "pomarszczonej skórki" i zmniejszenie obwodu w najbardziej problematycznych częściach ciała kobiety - brzuchu, pośladkach i udach.Jak wyglądają zajęcia:
 Zajęcia prowadzone są w formie programu wzmacniająco-spalającego, charakteryzuja się zmiennym tempem. Na początku zajęć prowadzona jest krótka rozgrzewka, mająca na celu przygotowanie organizmu do wysiłku. Następnie prowadzone są bloki wzmacniające, które poprzeplatane są blokami spalającymi.

Bloki wzmacniające - ćwiczenia wzmacniające części ciała narażone na pojawienie się celulitu np. składy, przysiady, wznosy itp.

Bloki spalające - krótkie, szybkie choreografie wzbogacone wszelkiego rodzaju podskokami oraz ćwiczenia z obciążeniem. Odpowiednio dobrane ćwiczenia, dzięki którym następuje lepsze spalanie tkanki tłuszczowej.


Cel zajęć:
 Celem zajęć jest ujędrnienie ciała i pozbycie się cellulitu.


Dla kogo są zajęcia:
 Na zajęcia mogą uczęszczać kobiety w każdym wieku, które chcą zadbać o dobry wygląd i zdrowie. Polecany jest osobom, które chcą zrzucić zbędne kilogramy lub zachować świetną sylwetkę i wyrzeźbić określone partie ciała.


Jak przygotować się do zajęć:
 - strój sportowy
 - wygodne obuwie sportowe
 - woda mineralna
 - ostatni posiłek zjedzony ok. 1 - 1,5 godz. przed zajęciami