Stworzyłem ten serwis z myślą o mnie i o moich kolegach aby nie wstydzili sie pokazac swoich prac.

   

    Na początekWstawiłem tutaj ryusnki, które sam namalowałem.
Na początku wstydziłem się pokazać moje prace, ale z czasem Iza przekonała mnie do tego. Czuje, że ,mój serwis będzie super pomoca dla innych dzieci.


To mój filmik- własnie tak rysuje .Prawda że frajda teraz napewno dzieci będa chciały pokazywac rysunki.                                                                                                        
       Bardzo chcę dostawać komentarze  od innych ponieważ lubię to czytacz. Nie chcę zeby moi rodzice mnie oceniali ale terz  wy. 


To ja :)To moje trzy rysunki. Prawda ze ładne. Lubię pisać na klawiaturze


                                                   

                                                                                               
 

               
      
Na tym rysunku przedstawiłem choinkę. Jest ona koloroa i jest pod nią kilka prezentuw. Gdy rysowałem byłem bardzo szczęśliwy ponieważ nie mogę doczekać się już świąt :)  


 
           
     

  


Tutaj namalowałem moją mamusie. Ma taki duży uśmiech, ponieważ ona zawsze jest szczęśliwa i zawsze umie mnie rozweselić.Tutaj jest przedstawiony lew. Narysowałem go, poniewarz bardzo lubię oglądać bajki z lwem.


moj serwis


A teraz coś powiem o moim serwisie. Bardzo mi sie podoba to co robię . Chce aby wiecej dzieci oglądajac moj serwis chciało stworzyc podobny. To jest naprawde SUPER zabawa nie widzielam że może to być takie fajne. Kiedys stworze napewno wiecej takich moze z moimi samochodzikami, ktorych mam bardzo duzo.
 


Na koniec pare słów o serwisie


To moje rysunki ciesze sie ze  moi koledzy mogli go zobaczyc  bo sa super.  Super sie bawiłem  i było fajnie. Jestem zadowolony gdy widze jak inni   dawaja komentarze czekam cały czas  na jeszcze inne .  Super sie bawie i jest super  i chce aby  inni bawili sie zer mna   i  zrobili własne serwisy.


Konkurs :):)  Serdecznie zapraszam Was do wzięcia udziału w świątecznym konkursie  pod tytułem Rodzinne święta". Waszym zadaniem będzie zrobienie pracy na temat świąte. Może też zachęcicie inne  dzieci do zrobienia pracy plastycznej. Nagrodą będzie opublikowanie  prac na Naszym serwisie. Rysunki przysyłajcie na adres : rozyczka89@poczta.fm
  


Oto zdjęcia z Naszych spotkań :)                                 

Iza to super dziewczyna to ona namówiła mnie na to wszystko co sie tutaj znajduje. Dziekuje jej za to . Było super gdy Iza spotykała się ze mną super bawiliśmy się i bardzo dużo umiem teraz .  


 

Podstrony (1): [Bez tytułu]
Comments