päev
Esmaspäev
Teisipäev
ruum
212
213
208
204
203
212
213
208
204
203
klass

8A+9A 10
11 12

8A+9A 10 11 12
1.
8:30-9:15

Muusika Matemaatika Eesti keel Inglise keel  
Keemia Inglise keel Matemaatika
Vene keel
2.
9:25-10:10

Kunst Matemaatika Inglise keel Eesti keel
Keemia Inglise keel Matemaatika Vene keel
3.
10:20-11:05

Geograafia Kunst Inglise keel Eesti keel
Vene keel
Matemaatika
Ajalugu Inglise keel
4.
11:15-12:00
Inglise keel Eesti keel Kunst Matemaatika  
Suhtlemisõp
Keemia Vene keel Inglise keel
LÕUNA
LÕUNA
5.
12:30-13:15
 
Eesti keel Füüsika Bioloogia Matemaatika
Ajalugu
Keemia Vene keel
Matemaatika
6. 13:25-14:10
Keh.kasvatus Bioloogia Füüsika Eesti keel  
Ajalugu
 Vene keel Matemaatika Keemia
7. 14:20-15:05
  Keh.kasvatus Ajalugu Füüsika Bioloogia   Ühiskond
Vene keel
Majandus
Matemaatika
8.
15:15-16:00
 
Füüsika
Uurimistöö
Ühiskond  
Õppima õp Õigus Matemaatika

päev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
ruum
213
211
213
211
213
211
213
211

   
klass
8A 9A
8B 9B 8A
9A
8B 9B 8A   9A     
1.
8:30-9:15
Matemaatika
Eesti keel Matemaatika
Eesti keel Füüsika
Matemaatika Füüsika
Keemia Tööõp
Tööõp
2.
9:25-10:10
Matemaatika
Eesti keel Matemaatika
Eesti keel Keemia Bioloogia Keemia Bioloogia Tööõp
Tööõp
3.
10:20-11:05
Geograafia Geograafia Inglise keel Inglise keel Bioloogia
Matemaatika
Bioloogia
Matemaatika


4.
 11:15-12:00 Inglise keel Inglise keel Geograafia Geograafia Eesti keel
Matemaatika
Eesti keel
Matemaatika


LÕUNA
LÕUNA
5.
12:30-13:15
Eesti keel Matemaatika
Eesti keel Matemaatika
Matemaatika
Eesti keel Matemaatika
Eesti keel

6.  13:25-14:10 Eesti keel Matemaatika
Eesti keel Matemaatika
Matemaatika
Füüsika Matemaatika
Füüsika

7. 14:20-15:05
Bioloogia
Bioloogia
Ajalugu
Ajalugu
Füüsika
Füüsika
Vene keel
Vene keel


8.
15:15-16:00
In õp
Ühiskond
Inõp
Ühiskond
Vene keel Vene keel Kunst/
Kunst/



Muusika
Kunst
Keemia Eesti keel
Matem Geograafia, füüsika
Bioloogia, In õpe
Inglise keel
Füüsika Ajalugu, ühiskond
Õppima õp majandus
Vene keel
Uurimis-töö Muusika AÕTV Tööõp Keh.
kasv
Ühiskond
ajalugu,
Külli Roosiväli
Ele Luur
Ursula Einmann
Käthlin Pakkas
Enely Rosenbaum
Enely Rosenbaum
Inga Kuusik
Eero
Unt
Urmas Einmann
Diana Tandru
Küllike Plotnik
Kadri Koha
Külli Roosiväli
Urmas Einmann
Aare Veedla
Aare Veedla
Mariza Lillepea