„0” I II III IV V VI
pn 1 8.00 8.45 Zajęcia oddziału przedszkolnego od 8.00.00 – 13.00
Religia/Ks.PE
Muzyka

pn 2 8.55 9.40
Edukacja/MM Muzyka Religia/Ks.PE
Jęz angielski/RB
pn 3 9.50 10.35
Edukacja/MM Religia/Ks.PE Jęz. polski/BZ Muzyka Jęz. polski/AP
pn 4 10.45 11.30 Edukacja/MM -ruch Jęz angielski/RB Edukacja/ AR Matematyka/BO Godz. wychow./AP Muzyka
pn 5 11.45 12.30 Edukacja/ SJ
Edukacja/ AR Jęz angielski/RB Religia/Ks.PE Matematyka/BO
pn 6 12.35 13.20 „0”a/JK + Arterapia Edukacja/ SJ


Jęz angielski/RB Religia/Ks.PE
pn 7 13.25 14.10
Edukacja/ SJ


Matematyka/BO Zaj. Komputer./ZG
pn 8 14.15 15.00






pn 9 15.05 15.50






pn 10 15.55 16.30







Wt 1 8.00 8.45 Zajęcia oddziału przedszkolnego od 8.00.00 – 13.00


Historia/ZG

Wt 2 8.55 9.40
Edukacja/MM
Plastyka/AP Historia/ZG Przyroda/BO
Wt 3 9.50 10.35 zaj. wyrównawcze/SJ Edukacja/MM Zaj. Komputer./ZG Jęz. polski/BZ Matematyka/BO Jęz. polski/AP
Wt 4 10.45 11.30 Edukacja/ SJ Edukacja/MM Edukacja/ AR Godz. wychow./BZ Zaj. Komputer./ZG Matematyka/BO
Wt 5 11.45 12.30 Edukacja/ Pt – plast Edukacja/MM Edukacja/ AR Przyroda/BO WF/TZ Zaj. Komputer./ZG
Wt 6 12.35 13.20 Edukacja/ SJ Edukacja/MM Edukacja/ AR Jęz angielski/RB WF/TZ Godz. wychow./BO
Wt 7 13.25 14.10
Edukacja/ SJ zaj. wyrównawcze/MM

Jęz. polski/AP WF/TZ
Wt 8 14.15 15.00



Pracownia komputerowa
WF/TZ
Wt 9 15.05 15.50






Wt 10 15.55 16.30





Pracownia komputerowa

śr 1 8.00 8.45 Jęz angielski/RB-1/2g


Zaj. Komputer./ZG

śr 2 8.55 9.40 Religia/HS


Przyroda/BO Historia/ZG Jęz angielski/RB
śr 3 9.50 10.35 Zajęcia oddziału przedszkolnego od 9.00 – 14.00 Religia/HS Jęz angielski/RB zaj. wyrównawcze/AR Jęz. polski/BZ Przyroda/BO Jęz. polski/AP
śr 4 10.45 11.30 Jęz angielski/RB Zaj. Komputer./ZG Edukacja/ AR Jęz. polski/BZ Jęz. polski/AP Przyroda/BO
śr 5 11.45 12.30 Edukacja/ Pt – muz Edukacja/MM Edukacja/ AR WF/ZB WF/TZ Matematyka/BO
śr 6 12.35 13.20 Edukacja/ SJ Edukacja/MM Edukacja/ AR WF/ZB WF/TZ Historia/ZG
śr 7 13.25 14.10 Edukacja/ SJ Edukacja/MM Edukacja/ AR Matematyka/BO Jęz angielski/RB WF/TZ
śr 8 14.15 15.00 8.00.9.00
Edukacja/MM Edukacja/ AR Jęz angielski/RB
WF/TZ
śr 9 15.05 15.50 8.30-9.00
RUCH RUCH


śr 10 15.55 16.30
Pracownia komputerowa





czw 1 8.00 8.45

Edukacja/MM



czw 2 8.55 9.40
Edukacja/ SJ Religia/Ks.PE
Matematyka/BO

czw 3 9.50 10.35
Edukacja/ SJ Edukacja/MM Edukacja/ AR Religia/Ks.PE Jęz. polski/AP Matematyka/BO
czw 4 10.45 11.30 Zajęcia oddziału przedszkolnego od 11.00 – 15.00 Edukacja/ SJ Edukacja/MM Edukacja/ AR Jęz. polski/BZ Jęz. polski/AP Religia/Ks.PE
czw 5 11.45 12.30 Edukacja/MM -ruch
Edukacja/ AR Przyroda/BO Religia/Ks.PE Jęz. polski/AP
czw 6 12.35 13.20 Edukacja/ SJ
Religia/Ks.PE
Matematyka/BO Jęz. polski/AP
czw 7 13.25 14.10

Jęz angielski/RB
Przyroda/BO Plastyka/AP
czw 8 14.15 15.00






czw 9 15.05 15.50 Od 11.00
RUCH RUCH Pracownia komputerowa Sala komputerowa
czw 10 15.55 16.30







pt 1 8.00 8.45 Jęz angielski/RB-1/2g





pt 2 8.55 9.40 Religia/HS
Edukacja/MM

Plastyka/AP
pt 3 9.50 10.35 Zajęcia oddziału przedszkolnego od 9.15 – 14.15 Zaj . Komp/HS – I Edukacja/MM Jęz angielski/RB WF/ZB Jęz. polski/AP Matematyka/BO
pt 4 10.45 11.30 Jęz angielski/RB Edukacja/MM Plastyka/AP WF/ZB Matematyka/BO Zaj Techniczne/HS
pt 5 11.45 12.30 Religia/HS Edukacja/MM Edukacja/ AR Zaj. TechniczneZB Przyroda/BO Jęz. polski/AP
pt 6 12.35 13.20 Edukacja/MM -ruch
Edukacja/ AR Matematyka/BO Zaj Techniczne/HS Jęz angielski/RB
pt 7 13.25 14.10
Zaj . Komp/HS – II
Edukacja/ AR
Jęz angielski/RB Przyroda/BO
pt 8 14.15 15.00






pt 9 15.05 15.50 Od 8.15 do 8,45 Pracownia komputerowa
Pracownia komputerowa


pt 10 15.55 16.30 Od 8,45 do 9,15
RUCH




Podstrony (6): "0" kl-I kl-II kl-III kl-IV kl-V