מי אנחנו

לכם חברים,
ברוכים הבאים לבלוג של פינה חמה - חדרים להשכרה לפי שעה בפתח תקוה.

שמתי לי למטרה להקים בפתח תקוה, חדרים להשכרה לפי שעות, שיהיו ממוקמים במקום חסוי ודיסקרטי לשרות תושבי אזור פתח תקוה. החדרים מיועדים להשכרה לפי שעות, וגם לפי לילות, הכל בהתאם לצרכים שלכם. החדרים שלי הינם חדרים בעלי אוירה אינטימית, נעימה וחסויה. כניסה, תשלום ויציאה הינם דיסקרטיים לחלוטין.

אנו, צוות פינה חמה, משתדלים לעשות הכל עבורכם, שיהא לכם נוח, אינטימי וחסוי, על מנת לאפשר לכם לחוות את מאווי נפשכם באותם שעות גנובות וקצרות, באופן הטוב ביותר.

אנו מקפידים על נקיון החדרים ושידרוגם ונמשיך להשקיע מאמץ רב להענות לכל פניות הגולשים, במידת האפשר.הותקן בחדר אינטרנט אלחוטי עקב בקשת הגולשים ונחל הצלחה רבה.המשיכו להגיב ואימרו לנו מה דעתכם.

זהו מצב אידיאלי - אופטימלי עבור כל אדם הזקוק לחדר להשכרה לפי שעות, אולם ביחד עם זאת, חייב להיות בקשר עם העולם החיצון מבלי שידעו היכן הוא נמצא.

החדרים שלי מאפשרים לכם להשאר מחוברים למשרד, לבית, לצפות בסרט, להתעדכן בחדשות הבורסה, חדשות יום-יום ויחד עם זאת, להיות מנותקים מכולם במקום דיסקרטי ובמרחק נסיעה של דקות מאזור המרכז, מאחר והחדר שלי להשכרה ממוקם באזור המסחרי של פתח תקוה, מרחק נסיעה של דקות ממרכז העיר.
אני קשוב כל העת לבקשות לקוחותי והערותיהם ומשתדל להענות לכל בקשה.
אחת הדוגמאות האחרונות הינה התקנת חיבור לאינטרנט אלחוטי אשר הותקן עקב בקשות לקוחות.
אני שמח תמיד לשמוע הערות ובקשות ומבטיח להמשיך להשתדל להענות לכל בקשה אפשרית.

בברכה,
מאיר כניסה לבלוג האתר
.

Google Presentation