Нова українська школа

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

Урочисте вручення сертифікатів вчителям початкових класів

31 січня на базі Рожищенського ліцею №4 відбулося урочисте вручення сертифікатів вчителям початкових класів, які успішно пройшли навчання на очних сесіях за програмою підвищення кваліфікації Нової української школи. До присутніх з вітальним словом звернувся завідувач Рожищенського районного методичного кабінету В.Сидорук, який побажав їм творчих успіхів і наснаги як першопрохідцям у впровадженні Концепції нової української школи.

Цікаві номери художньої самодіяльності для присутніх продемонстрували учні Рожищенського ліцею №4. Своїми роздумами про впровадження нової системи навчання, групові форми роботи у своїй діяльності, новий курс «Я досліджую світ» вчителі початкових класів ділилися за чашкою чаю у «методичному кафе».