Home‎ > ‎

((Live stream)) marach vs kubot live stream 15.07.2017

posted Jul 15, 2017, 7:35 AM by Adda Bari

watch live here==>> https://www.edigitalplace.com/amember/aff/go/reayds?i=44


watch live here==>> https://www.edigitalplace.com/amember/aff/go/reayds?i=44


watch live here==>> https://www.edigitalplace.com/amember/aff/go/reayds?i=44

Łukasz Kubot i Marcelo Melo kontra Oliver Marach i Mate Pavić NA ŻYWO. Finał Wimbledonu LIVE. Transmisja TV i STREAM ONLINE LIVE. Kiedy i o której godzinie gra Kubot? Gdzie obejrzeć finał? Łukasz Kubot i Marcelo Melo w tym sezonie nie przegrali na trawie ani jednego meczu. Wygrali 13 spotkań z rzędu! Czy tak samo będzie w finale Wimbledonu? Kubot może zostać pierwszym seniorskim mistrzem londyńskiego Szlema.

Łukasz Kubot i Marcelo Melo przed londyńskim Szlemem wygrali turnieje w s-Hertogenbosch i Halle, a w Londynie też pokazują, że trawa to w tym roku ich królestwo. Półfinałowy mecz z rozstawionymi z numerem 1 Finem Kontinenem i Australijczykiem Peersem był niezwykle dramatyczny, a kilka razy wydawało się, że zwycięstwo wyślizguje się Polakowi i Brazylijczykowi z rąk. W końcu jednak to oni lepiej wytrzymali trudy morderczego boju. Wygrali 6:3, 6:7(4), 6:2, 4:6, 9:7. Po ostatniej piłce szczęśliwy Kubot najpierw wyściskał się z nazywanym "Żyrafą" Melo (203 cm wzrostu), a potem odtańczył tradycyjnego kankana. Polski deblista wykonuje go na korcie po ważnych zwycięstwach.

Za awans do finału Wimbledonu Kubot i Melo zarobili już 200 tys. funtów czyli 960 tys. złotych (do podziału). Jeżeli wygrają sobotni finał, dostaną drugie tyle. Ich rywalami będą Chorwat Mate Pavić i Austriak Oliver Marach, były deblowy partner Łukasza.
Kubot jest trzecim Polakiem w seniorskim finale londyńskiego Szlema - po Jadwidze Jędrzejowskiej (1937) i Agnieszce Radwańskiej (2012). Obie nasze panie finały przegrały.

Urodzony w Bolesławcu Łukasz ma już na koncie jeden wielkoszlemowy triumf w grze podwójnej. W 2014 roku razem ze Szwedem Robertem Lindstedtem trium
Comments