Domovská stránka

Google+

Video YouTube


Vítáme Vás na stránkách projektu Robinhelp. který mi má dopomoci k partnerce. Na tomto webu hodláme tento projekt prezentovat z cílem oslovit lidi aby nám pomohli. Můžete s námi spolupracovat zcela dobrovolně, k čemuž Vám poskytneme návod.

Bude-li tento projekt fungovat co by prostředek k soužití Robina Hronka s nějakou ženou, hodláme tímto projektem pomoci ostatním lidem v jeho situaci, jakými jsou muži s Aspergerovým Syndromem, jakýmkoli jiným postižením, smůlou na ženy, nebo velkým pracovním vytížením.

Nebojte se projektu Robinhelp! V rámci startovacích akcí žádáme ženy, nejlépe dobré známé kamarádky Robina Hronka s vlastnostmi, které u žen hledáme, aby se jedna z nich pokusila být partnerkou Robina Hronka za účelem  opatření materiálu, kterým chceme dokázat, že jde o zcela nezávadný a bezpečný projekt. Více informací získáte zde. Děkujeme.

Vyhlašujeme soutěžní akci o rychlý přístup k tomuto projektu. Zahraniční nebo mimopražské ženy hledané tímto projektem  hodláme zdarma ubytovat v Praze u našich spolupracovníků. Z 10ti nejrychlejších vylosujeme 3 které mohou postoupit do soutěže

Pro více informací klikněte prosím sem

Pokud se vám zdá podivné že chvíli píši v jednotném čísle, jindy  v množném, nebo o sobě píši jako o třetí osobě,  je to proto že tato stránka je prezentací určité skupiny lidí která mi s tímto projektem pomáhá a já  tuto skupinu vedu jako autor nápadu a majitel webu.

Omlouvám se také za případné poruchy protože tyto stránky dotvářím a vylepšuji prorože mi velice záleží na tom aby toto fungovalo.

Podrobnější informace naleznete v nabídce odkazů a předem děkujeme za pomoc.


Sledujte nás v sociálních sítích


Podívejte se do bytu Robina Hronka pomocí webové kamery pomocí služby Ustream.tv. Není-li živě vysíláno, lze sledovat nahraná videa v angličtině, kde Robin Hronek povídá o sobě.

Poznámka:  Pro přehrání prezentací včetně mluveného komentáře Vám doporučujeme prezentaci stáhnout a pak spuistit
send to AirPlay!send to AirPlay!