Новини

Сайт не працює!!!!

опубліковано 3 лист. 2019 р., 23:34 Долинський РМК   [ оновлено 3 лист. 2019 р., 23:35 ]

 Протоколи олімпіад 2019-2020 н.р. Ви можете знайти скориставшись посиланням

.

опубліковано 30 серп. 2019 р., 03:37 Долинський РМК   [ оновлено 30 серп. 2019 р., 03:38 ]

28 серпня – День пам’яті Воїнів Іловайської битви (Михайлівська площа)

10:00 – Відкриття фотовиставки стендової від фотокореспондентів – учасників Іловайських боїв – Маркіяна Лисейко, Олександра Глядєлова, Макса Лєвіна, Макса Дондюка.

18:00 – Концерт, присвячений вшанування пам’яті Героїв Іловайської битви від українських музичних митців, волонтерів, відомих музикальних гуртів та виконавців. Пісні народжені в АТО.

29 серпня  День пам’яті Героїв Іловайської битви, п’ята річниця (Михайлівська площа)

10:00 – Фотовиставка стендова від фотокореспондентів – учасників Іловайських боїв – Маркіяна Лисейко, Олександра Глядєлова, Макса Лєвіна, Макса Дондюка.

10:00 – Загальний збір-зустріч родин полеглих і зниклих безвісті воїнів, учасників Іловайських боїв та учасників бойових дій за Україну, а також всіх свідомих громадян для вшанування Дня Пам’яті Героїв Іловайської битви, що віддали своє життя у боях за мир та незалежність.

11:15 – Початок офіційної частини вшанування Дня Пам’яті Героїв Іловайської битви, П’ятої річниці.

12:00 – Всеукраїнська Панахида за загиблими героями в Іловайської битві від священнослужителів ПЦУ Михайлівського золотоверхого монастиря.

12:30 – Почесна Варта та військовий салют від Збройних сил України та Національної гвардії України на честь загиблих в Іловайській битві за біля Стіни Пам’яті.

12:45 – Хвилина мовчання за полеглими героями в Іловайській битві.

13:00 – Покладання квітів до Стіни Пам’яті.

30 серпня – День пам’яті Історії Іловайської битви (вул. Січових стрільців, 93, кінотеатр «Київська Русь»)

14:00 – Тематичний кінопрокат документальних та художніх фільмів про історичні події Іловайської битви. 

16:00 – Книжкова конференція від воїнів-авторі книжкових творів про сучасну героїчну історію «ПАМ’ЯТАЄМО ІЛОВАЙСЬК 2014», у малому залі кінотеатру. Модератор конференції Юрій Бутусов.

18:00 – Показ документального фільму режисерів Катерина Стрельченко і Дмитро Панков, «ІЛОВАЙСЬК. Лицарі неба»

.

опубліковано 30 серп. 2019 р., 03:34 Долинський РМК


Готуємось до світлого свята - Великдень

опубліковано 19 квіт. 2019 р., 04:43 Долинський РМК   [ оновлено 19 квіт. 2019 р., 04:44 ]

17 квітня 2019 року на базі Долинського районного будинку дитячої та юнацької творчості проведено районний конкурс писанки. Більшість робіт вражали своєю неповторністю, високим рівнем виконавської майстерності, оригінальністю. Відзначено художню майстерність виконання писанки, естетичний вигляд, оригінальність задумів, правильний підбір орнаменту, відповідність знакам та символіці писанкарства нашого народу. За довершеністю, складністю орнаменту та оригінальністю вирізнялися роботи вихованців Долинського районного будинку дитячої та юнацької творчості, Долинського академічного гуманітарного ліцею №6, Вигодської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Княжолуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Долинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7, Долинського навчально-виховний комплексу №2, Церківнянської гімназії Витвицької сільської ради ОТГ.

16 квітня писали писанки і юні лідери учнівського самоврядування Долинщини, учасники Районної школи лідерів. Вже стало традицією у передвеликодні дні писати писанки у рамках акції «Напишу писанку мамі, тату і захиснику солдату». Майстер-клас, завданням якого є навчити юних лідерів азам магії писанкарства, провели керівники гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості Віра Миколаївна Клименко, Наталія Ярославівна Халус та їхні вихованці. Учасники Районної школи лідерів завдяки керівнику РШЛ – Королюку Василю Васильовичу, організатору майстер-класу, відкрили для себе чарівний світ магії писанкарства, наносячи на яйце рисочку за рисочкою, символ за символом..

12 квітня в Долинській районної станції юних техніків під керівництвом завідувача відділу методичного Ярослави Косар проводилось свято «Воскресни, писанко!». Понад сотню писанкарів, які підтримують традицію своїх дідусів та бабусь, представили біля 200 робіт, виготовлених власними руками в техніці виконання традиційних писанок розтопленим воском, дряпанки, мальованки, зернівки; виготовлені у техніці мармурова крашанка, аплікація, квілінг, орігамі; писанки, прикрашені бісером, стрічками-канзаші. Дитячі роботи вражали невичерпною імпровізацією, співзвучною з традиційністю та нетрадиційністю бойківського краю. Свято Писанки свідчить про багатогранний талант дітей та педагогів. А головне – діти навчились вкладати частинку своєї душі у роботу, виконувати її з любов’ю, щиро, від душі.

Долиняни бережуть свої традиції та передають їх з покоління в покоління. Гармонійну атмосферу, яку відчули діти під час виготовлення писанок, принесли до своїх домівок та продовжать сім’єю неповторні українські звичаї.

Зроби свій внесок у святкування добрими справами. Тоді Великдень принесе особливе щастя у твій дім та родину. Світлого усім свята Воскресіння Христового!

Олімпіада- це свято шалених емоцій і здорового духу суперництва

опубліковано 26 бер. 2019 р., 07:44 Долинський РМК   [ оновлено 19 квіт. 2019 р., 04:46 ]

    Учасники загальнонаціонального етапу Всеукраїнської учнівської  олімпіади з навчальних предметів- це велике сузір’я яскравих та неповторних дитячих талантів. У цьому сузір’ї  було шестеро  учнів закладів освіти району, які   брали участь у семи змаганнях такого рівня (Чудик Михайло, учень Долинського наукового ліцею №1, учасник  двох олімпіад: з фізики та інформатики). Юні особистості, які представляли Долинщину на найвищому рівні випробувань, дуже різні та неймовірно талановиті. Вони  презентували свої  практичні уміння, збагачувалися новими знаннями, розвивали інтелект, ерудицію, уміння спілкуватися та здобували необхідний у житті  досвід боротьби. Результати, яких вони досягли- це  шалена праця,  мрії та  очікування  від спільної роботи учнів, вчителів і батьків.
Знайомтесь з нашими переможцями:

-Лучків Іван та Романюк Тарас, учні 11 класу  Вигодської ЗОШ І-ІІІ ступенів, привезли із Чернівців і Харкова дипломи   ІІ ступеня олімпіад з трудового навчання та біології. 

-Чудик Михайло, учень 10 класу Долинського наукового ліцею №1,  отримав у Херсоні диплом   ІІІ ступеня олімпіади  з фізики.

 - Фурдига Роксолана, учениця 9 класу Малотур’янського НВК, у Івано-Франківську  нагороджена  дипломом ІІІ ступеня за перемогу  у олімпіаді  з правознавства.

         

Олімпіади загальнонаціонального етапу  з німецької мови та інформатики  триватимуть до 30 березня. Очікуємо на  результати з німецької мови Пагути Віталія, учня 9 класу Долинського гуманітарного ліцею №6,  та  інформатики- Штеньовича Василя та Чудика Михайла, учнів 11 та 10  класів Долинського наукового ліцею №1.  

Вони справді найкращі, вони надихають нас! Тільки поряд з творчими інтелектуалами, винахідливими, веселими та дружніми приходить впевненість, що  Україна має майбутнє!  Вітаємо переможців та їх педагогів!

Відбувся районний конкурс колективів екологічної просвіти "Земля - наш спільний дім"

опубліковано 21 бер. 2019 р., 06:26 Долинський РМК   [ оновлено 21 бер. 2019 р., 06:40 ]

19 березня на базі Долинського ліцею №7 відбувся районний конкурс колективів екологічної просвіти «Земля –наш спільний дім», мета якого - підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів, формування екологічної свідомості та дбайливого ставлення до природи.

В конкурсі взяли участь колективи екологічної просвіти Надіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Лолинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Великотур’янського навчально-виховного комплексу. Виступи екологічних агітбригад були присвячені темі «Моя мала Батьківщина». Учасники демонстрували власні досягнення в просвітницькій та природоохоронній діяльності, висвітлювали екологічні проблеми регіону, зв’язок з громадськими та природоохоронними організаціями, відображали популяризацію руху за збереження довкілля, відтворювали та пропагували народні традиції. Презентації еколого-просвітницької діяльності відображали практичну природоохоронну роботу агітбригад протягом навчального року.

Детальніше

21 березня- Всесвітній день поезії

опубліковано 21 бер. 2019 р., 02:06 Долинський РМК   [ оновлено 21 бер. 2019 р., 06:53 ]

                       Поезія- як живопис: один твір полонить тебе більше,

                        якщо Ти будеш розглядати його зблизька,

                        а інший-якщо відійдеш подалі. 

                                                                                           Горацій

    Сьогодні відзначають Всесвітній день поезії. Це свято ухвалила 1999-го ЮНЕСКО,  щоб  залучити якомога більше людей до поезії, надати можливість молодим талантам заявити про себе. Багато педагогів  та учнів нашого району знаються на поетичному слові, мають цю Божу іскру таланту. Вони плідно і наполегливо працюють і тішать нас своїми рядками. Їх вірші наповнені любов’ю до свого роду, малої батьківщини. В них пломеніють пори року, почуття радості і любові, журби і переживань. Юні автори спонукають нас берегти навколишній світ. Вони блукають у мріях, мандрують планетами, збирають крихітки добра, засіяні щедрою людиною. Стимулом   для них є творчість  їхніх педагогів.

Детальніше

Районна радіотехнічна олімпіада

опубліковано 12 бер. 2019 р., 07:31 Долинський РМК   [ оновлено 12 бер. 2019 р., 07:39 ]

7 березня 2019 року в Долинській районній станції юних техніків відбулись районні змагання з радіоелектронного констрювання у двох вікових групах: віком від 10 до 13 років та від 14 до 15 років. Учасники виконували наступні завдання: теоретичний залік; розробляли друковану плату; здійснювали монтаж радіоелектронного пристрою на друкованій платі

Десята українознавча гра «Соняшник»

опубліковано 5 бер. 2019 р., 06:46 Долинський РМК

Традиційно на початку березня в усіх школах України проходить Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник».    Десята українознавча гра для учнів 1-11 класів  відбулася 5 березня 2019 року.  Щороку кількість учасників закладів освіти району зростає і цьогоріч 695  учнів  із 18  закладів освіти району стали учасниками гри. Школярі  перевіряли свої знання з української мови та  літератури,українознавства та  історії. Участь у такій грі дала можливість дітям перевірити свою  грамотність,  уміння логічно мислити та  працювати самостійно.

Бажаємо всім учасникам успіхів і і щедрих урожаїв на українознавчій ниві.


Результати проведення ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з навчальних предметів та конкурсу-захисту учнів-членів МАНУ у 2018-2019 навчальному році

опубліковано 5 бер. 2019 р., 06:37 Долинський РМК   [ оновлено 5 бер. 2019 р., 06:44 ]

У 2018-2019 навчальному році ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади проведено з 17 навчальних предметів. У І етапі брали участь 7998 учнів (2017-2018н.р.-8039), у ІІ –974 учні (2017-2018н.р-1074) із 37 закладів освіти району. Призові місця посіли 387 (2017-2018н.р.-439) учасників ІІ етапу олімпіади (І місце 62, ІІ-126, ІІІ-199).

Детальніше 

Результати проведення ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських оліпіад з навчальних предметів у 2018-2019 навчальному році Ви можете переглянути у прикріплених файлах до сторінки

1-10 of 38