selekcija 2000/2001


OD 03.06.2014 SVE INFORMACIJE O SELEKCIJI 2000/2001 PRATITE NA SLUŽBENIM STRANICAMA

http://www.rkzg-dubrava.hr/















ekipa oš A.Mihanović nije izborila plasman u polufinale državnog prvenstva  OŠ


WEB RUKOMETNOG TURNIRA PRAG

velik uspjeh, plasman u četvrfinale


1999./2000.

 Lorenc Ancič ,Antonio Capan, Nikola Finek,
 Fran Luka Franič ,Danijel Jaganjac ,Dominik Mrkonja,Enrico Novak
 Matija Odobašič,Vlado Raos ,Kristijan Ribarič i Matej Stošič

Trener: Ivica Cvetkovič

1. krug

#TeamGamesWinsDrawsLossesScorePoints
1 Dunakanyar Kézisuli SE (HUN)550087:3110
2 ZG Dubrava (CRO)540174:558
3 Tumba IFK II (SWE)530283:586
4 DTJ Polanka (CZE)520360:624
5 HIFK Helsinki (FIN)510463:662
6 BSV Görlitz e.V. (GER)500524:1190


2. krug


Table

#TeamGamesWinsDrawsLossesScorePoints
1 ZG Dubrava (CRO)220027:254
2 TIK Tåstrup I (DEN)210131:242
3 Tumba IFK I (SWE)200220:290

Games

Day 1 18.04.2014

#TimeHomeAwayHallGroupLevelResult
41910:35 Dunakanyar Kézisuli SE ZG Dubrava20 - KunraticeMC11Preliminary groups24:9
42614:40 DTJ Polanka ZG Dubrava20 - KunraticeMC11Preliminary groups10:13
13019:20 ZG Dubrava Tumba IFK II6 - KotlářkaMC11Preliminary groups12:8

Day 2 19.04.2014

#TimeHomeAwayHallGroupLevelResult
75214:40 ZG Dubrava BSV Görlitz e.V.6 - KotlářkaMC11Preliminary groups28:3
75617:00 HIFK Helsinki ZG Dubrava6 - KotlářkaMC11Preliminary groups10:12

Day 3 20.04.2014

#TimeHomeAwayHallGroupLevelResult
126509:25 ZG Dubrava Tumba IFK I6 - KotlářkaMC21Main groups12:11
127112:55 TIK Tåstrup I ZG Dubrava6 - KotlářkaMC21Main groups14:15
127315:501. MC24 ZG Dubrava6 - KotlářkaMC28Quarterfinals-

Games

INFORMACIJE O POLASKU 

 

TRENINZI  ZA VRIJEME  PROLJETNIH  PRAZNIKA  :

14.04. PONEDJELJAK     17.00 –  18.30   DV. DUBRAVA

15.04  UTORAK           17.00 -  18.30   DV. DUBRAVA

16.04. SRIJEDA            17.00 -  18.30    DV. DUBRAVA

17. – 21.04. 2014.         TURNIR U PRAGU

 


Hrvatski rukometni savez planira 25. svibnja 2014. (nedjelja),  napraviti okupljanje perspektivnih dječaka 'A'  rođenih 2000 i mlađe iz regije SREDIŠTE, u Dugom Selu sa početkom u 10.00 sati.

 

Na okupljanju bi prisustvovali treneri Hrvoje Horvat (trener RK Dubrave i koordinator HRS-a za regiju središte) i Boris Nemec (trener RK CO Zagreb), sa zadaćom, provjere i kontrole perspektivnih dječaka u tom godištu. 

 

Ovim putem Vas molimo da nam pošaljete podatke ( IME  I PREZIME, POZICIJA, DATUM ROĐENJA),  

po Vašem mišljenju  perspektivnih dječaka iz kluba u tom godištu.

 

Odgovore šaljite na ovaj e-mail (borisnemec@net.hr) do četvrtka  4. travnja 2014 zbog ažurnosti i cjelokupne organizacije.

Klubovi koji NE pošalju PODATKE  igrača, neće ulaziti u izbor okupljanja perspektivnih dječaka.

 

Konačni spisak perspektivnih dječaka 'A' regija SREDIŠTE objavit će HRS u dogovoru sa trenerima, te poslati klubovima na njihove e-mail adrese.

 

Za sva pitanja možete kontaktirati trenera Boris Nemec  (borisnemec@net.hr)

 

Unaprijed zahvaljujem,

Boris Nemec




OŠ A. MIHANOVIĆ

POBJEDNIK NATJECANJA   

OSNOVNIH ŠKOLA GRADA  ZAGREBA 

ZA UČENIKE U RUKOMETU




U SASTAVU: NIKOLA FINEK, JOSIP TURČIĆ, BORNA KOLIĆ, KRISTIJAN  RIBARIĆ, 

KARLO ŠTEFAN, DOMINIK MRKONJA, KARLO MILOKNOJA, TIN GOJKOVIĆ, PETAR 

FILIPOVIĆ ,FILIP POTLAČEK i MARTIN JURIĆ trener: NIKOLA ŠANDRK






 






 
           



Napomena: Stranice ažuriram kad uhvatim slobodnog vremena. Na eventualno nastale  pogreške možete me upozoriti na e-mail: darkomiloknoja@yahoo.com