Новини‎ > ‎

Стартував новий проект

опубліковано 27 вер. 2014 р., 00:20 Тарас Микитин   [ оновлено 5 жовт. 2014 р., 08:36 ]

Розвиток сільського зеленого та екологічного туризму як планомірна складова економічного розвитку Березнівського району

 

 

Саме під такою назвою стартував проект у Березному, що фінансується Європейським Союзом у рамках програми „Підтримка політики регіонального розвитку в Україні” напередодні міжнародного Дня туризму.

 

 

 

 На прес-конференції, яка була проведена у приміщенні Березнівської районної ради, виступили її голова Віталій Ничипорук, виконувач обов’язків голови районної адміністрації Віктор Партак, які розповіли про стан та перспективи розвитку сільського зеленого туризму на  Березнівщині. 

Керівник проекту Борис Берташ ознайомив журналістів із завданнями, які ставить перед собою проектна команда,  та особливостями реалізації проекту. Зокрема було наголошено, що основні роботи будуть проводитись на території Надслучанського регіонального ландшафтного парку, на базі якого планується створення Національного природного парку. В рамках проекту планується створення етнопоселення, організація сплаву по річці Случ, відкриття нових піших, велосипедних та кінних маршрутів, проведення етнофестивалю.  

Проект Березнівська районна рада буде реалізовувати спільно із партнерами – громадською організацією „Рівненський центр маркетингових досліджень” та Надслучанським інститутом Національного університету водного господарства та природокористування. 

Журналісти мали отримати відповіді на свої запитання не тільки на прес-конференції, але і під час ознайомчої поїздки на знамениті "Соколині гори", помилуватись осіннім лісом та мальовничими краєвидами нашої Надслучанської Швейцарії.
Більш детально на: 
 
  
 
  Додатково інформацію про захід можна подивитись в Рівненській газеті, в тижневику "ОГО", в Вістях Рівненщини та ін.


Comments