Новини‎ > ‎

Семінар-тренінг з підприємницької діяльності в сфері організації та обслуговування сільського та екологічного туризму

опубліковано 1 бер. 2015 р., 14:08 Тарас Микитин   [ оновлено 28 лют. 2016 р., 03:38 ]
26 лютого в м.Березне Рівненської області в малому залі засідань Березнівскої районної ради відбувся семінар-тренінг з підприємницької діяльності в сфері організації та обслуговування сільського та екологічного туризму.

Мета тренінгу - передання необхідних знань для надання послуг розміщення, харчування, організації дозвілля, торгівлі, громадського харчування, транспортування, тощо туристам.

Семінар організований Березнівською районною радою та громадською організацією „Рівненський центр маркетингових досліджень” за підтримки Березнівського районного центру зайнятості  в рамках проекту „Розвиток сільського зеленого та екологічного туризму як планомірна складова економічного розвитку Березнівського району”, що фінансується Європейським Союзом в рамках програми „Підтримка політики регіонального розвитку в Україні”.

Проект реалізує Березнівська районна рада та партнери – громадська організація „Рівненський центр маркетингових досліджень” та Надслучанський інститут Національного університету водного господарства та природокористування.

Проект впроваджуется на території селища Соснове, сіл Губків, Маринин, Хмелівка, Більчаки, Глибочок, Вілля, які входять у склад Надслучанського регіонального ландшафтного парку.

В семінарі прийняли участь зареєстровані безробітні Березнівського району та ін. зацікавлені  в зайнятті сільським зеленим та екологічним туризмом представники громади.Проект фінансується ЄС

Представництво Європейського Союзу в Україні:

Київ, 01033, вул.Володимирська, 101

тел.:  +38 044 39 08 010, факс: +38 044 39 08 015


Європейський Союз складається з 28 держав-членів та їх народів. Це унікальне політичне та економічне партнерство, засноване на цінностях поваги до людської гідності, свободи, рівності, верховенства права і прав людини. Понад п’ятдесят років нам знадобилось для створення зони миру, демократії, стабільності і процвітання на нашому континенті. Водночас нам вдалось зберегти культурне розмаїття, толерантність і свободу особистості. ЄС налаштований поділитись своїми цінностями та досягненнями з країнами-сусідами ЄС, їх народами, та з народами з-поза їх меж.

Comments