Новини

Люблінський енергетичний ярмарок

опубліковано 19 лист. 2016 р., 05:52 Тарас Микитин   [ оновлено 19 лист. 2016 р., 06:20 ]

16-17 листопада у Любліні проходив енергетичний ярмарок.


В роботі ярмарку прийняла участь делегація з Рівному, у складі якої був Микитин Т.


Більше про ярмарок на сторінці
https://www.facebook.com/groups/1573974409576286/permalink/1604188946554832/
 

Проект закінчився...

опубліковано 13 бер. 2016 р., 06:05 Тарас Микитин   [ оновлено 13 бер. 2016 р., 06:08 ]

Підійшов до завершення проектSHTETl ROUTES. Обєкти єврейської культурної спадщини в транскордонному туризмі”. Створено сайт проекту http://shtetlroutes.eu/ua , працює сторінка у соціальних мережах https://www.facebook.com/groups/445041298996145/. Зроблено чимало. Приємно було працювати з партнерами із Польщі, Білорусі та України. Після кожного фінішу має бути новий старт. Працюємо.  

Семінар з візуалізації проектів ЄС

опубліковано 27 лют. 2016 р., 23:44 Тарас Микитин

Рівненський центр маркетингових досліджень спільно з Березнівською районною радою Рівненської області прийняли участь в семінарі з візуалізації Проектів програми Підтримки політики регіонального розвитку в Україні, фінансованих Європейським Союзом, у м.Львів з презентацією Проекту "Сільський зелений та екологічний туризм як планомірна складова економічного розвитку Березнівського району".

Екскурсія до Полеского парку народового у Польщу

опубліковано 4 жовт. 2015 р., 06:36 Тарас Микитин

2-3 жовтня громадською організацією "Рівненський центр маркетингових досліджень" організовано і проведено ознайомчу поїздку до Поліського національного парку ("Poleski Park Narodowy") що у Польщі.
Детально про екскурсію https://www.facebook.com/groups/922274434478520/


До Міжнародного дня туризму відкрили етнопоселення.

опубліковано 24 вер. 2015 р., 00:26 Тарас Микитин   [ оновлено 24 вер. 2015 р., 04:01 ]

У селі Маренин Березнівського району Рівненської області відкрили етнопоселення. Приємно що у цій потрібній для туризму Рівненщини справі є і частка нашої праці. Більше

Семінар-тренінг з підприємницької діяльності в сфері організації та обслуговування сільського та екологічного туризму

опубліковано 1 бер. 2015 р., 14:08 Тарас Микитин   [ оновлено 28 лют. 2016 р., 03:38 ]

26 лютого в м.Березне Рівненської області в малому залі засідань Березнівскої районної ради відбувся семінар-тренінг з підприємницької діяльності в сфері організації та обслуговування сільського та екологічного туризму.

Мета тренінгу - передання необхідних знань для надання послуг розміщення, харчування, організації дозвілля, торгівлі, громадського харчування, транспортування, тощо туристам.

Семінар організований Березнівською районною радою та громадською організацією „Рівненський центр маркетингових досліджень” за підтримки Березнівського районного центру зайнятості  в рамках проекту „Розвиток сільського зеленого та екологічного туризму як планомірна складова економічного розвитку Березнівського району”, що фінансується Європейським Союзом в рамках програми „Підтримка політики регіонального розвитку в Україні”.

Проект реалізує Березнівська районна рада та партнери – громадська організація „Рівненський центр маркетингових досліджень” та Надслучанський інститут Національного університету водного господарства та природокористування.

Проект впроваджуется на території селища Соснове, сіл Губків, Маринин, Хмелівка, Більчаки, Глибочок, Вілля, які входять у склад Надслучанського регіонального ландшафтного парку.

В семінарі прийняли участь зареєстровані безробітні Березнівського району та ін. зацікавлені  в зайнятті сільським зеленим та екологічним туризмом представники громади.Проект фінансується ЄС

Представництво Європейського Союзу в Україні:

Київ, 01033, вул.Володимирська, 101

тел.:  +38 044 39 08 010, факс: +38 044 39 08 015


Європейський Союз складається з 28 держав-членів та їх народів. Це унікальне політичне та економічне партнерство, засноване на цінностях поваги до людської гідності, свободи, рівності, верховенства права і прав людини. Понад п’ятдесят років нам знадобилось для створення зони миру, демократії, стабільності і процвітання на нашому континенті. Водночас нам вдалось зберегти культурне розмаїття, толерантність і свободу особистості. ЄС налаштований поділитись своїми цінностями та досягненнями з країнами-сусідами ЄС, їх народами, та з народами з-поза їх меж.

Конгрес ініціатив Східної Європи

опубліковано 7 жовт. 2014 р., 00:27 Тарас Микитин   [ оновлено 28 лют. 2016 р., 03:41 ]

2-4 жовтня 2014 р. у Любліні пройшов Конгрес ініціатив Східної Європи. В його роботі прийняли участь Тарас Микитин і Борис Берташ, які виступили на дискусійних панелях.

Фото Моніка Тарайко.

 
 
  

Стартував новий проект

опубліковано 27 вер. 2014 р., 00:20 Тарас Микитин   [ оновлено 5 жовт. 2014 р., 08:36 ]

Розвиток сільського зеленого та екологічного туризму як планомірна складова економічного розвитку Березнівського району

 

 

Саме під такою назвою стартував проект у Березному, що фінансується Європейським Союзом у рамках програми „Підтримка політики регіонального розвитку в Україні” напередодні міжнародного Дня туризму.

 

 

 

 На прес-конференції, яка була проведена у приміщенні Березнівської районної ради, виступили її голова Віталій Ничипорук, виконувач обов’язків голови районної адміністрації Віктор Партак, які розповіли про стан та перспективи розвитку сільського зеленого туризму на  Березнівщині. 

Керівник проекту Борис Берташ ознайомив журналістів із завданнями, які ставить перед собою проектна команда,  та особливостями реалізації проекту. Зокрема було наголошено, що основні роботи будуть проводитись на території Надслучанського регіонального ландшафтного парку, на базі якого планується створення Національного природного парку. В рамках проекту планується створення етнопоселення, організація сплаву по річці Случ, відкриття нових піших, велосипедних та кінних маршрутів, проведення етнофестивалю.  

Проект Березнівська районна рада буде реалізовувати спільно із партнерами – громадською організацією „Рівненський центр маркетингових досліджень” та Надслучанським інститутом Національного університету водного господарства та природокористування. 

Журналісти мали отримати відповіді на свої запитання не тільки на прес-конференції, але і під час ознайомчої поїздки на знамениті "Соколині гори", помилуватись осіннім лісом та мальовничими краєвидами нашої Надслучанської Швейцарії.
Більш детально на: 
 
  
 
  Додатково інформацію про захід можна подивитись в Рівненській газеті, в тижневику "ОГО", в Вістях Рівненщини та ін.


Розробка бренд-буку м.Рівне

опубліковано 10 січ. 2014 р., 17:32 Тарас Микитин   [ оновлено 10 січ. 2014 р., 17:34 ]

Голова Ради громадської організації "Рівненський центр маркетингових досліджень" Тарас Микитин та заступник голови Ради Борис Берташ прийняли участь в засіданні координаційної  робочої групи з розробки бренд-буку м.Рівне, в яку входять представники структурних підрозділів міського виконавчого комітету, дизайнери, поліграфи, маркетологи, представники засобів масової інформації та ін.

Розробка бренд-буку обласного центру являє собою тісну співпрацю влади, бізнесу та громадського середовища для успішного функціонування міста. На етапі створення бренд-буку чи його складових необхідна співпраця, оскільки журналісти можуть надати цій темі широкого резонансу, культурологи та краєзнавці розкажуть про історичні відмінності і родзинки міста, рекламісти та креативники створять промоційне лого, активні люди придумають гасло, а влада візьме це все на опрацювання.

Проектований бренд-бук м.Рівне буде являти собою  консолідований документ, який міститиме повну інформацію про бренд міста задля покращення його впізнаваності та поінформованості про нього серед потенційних клієнтів (інвесторів, туристів, партнерів). В подальшому він сприятиме покращенню конкурентноздатності міста, визнанню його продуктів, ідентичності та унікальності, архітектури, культури та історії.

Рівненський ЦМД і "Транскордонна капіталізація"

опубліковано 10 січ. 2014 р., 16:36 Тарас Микитин   [ оновлено 10 січ. 2014 р., 16:43 ]

Рівненський центр маркетингових досліджень прийняв участь у щорічній конференції Програми транскордонного співробітництва "Польща - Білорусь - Україна - 2007-2013" "Транскордонна капіталізація", що відбулася у Львівському Будинку Вчених 28 листопада 2013 р. Основною метою конференції було показати хід виконання програми і презентувати результати, отримані в процесі реалізації численних транскордонних проектів.

Конференція буде сприяти трансформації досягнень Програми в довгострокові та стійкі позитивні ефекти.

У цілому більше 240 учасників взяли участь в заході, включаючи представників 55 транскордонних проектів. 

Станом на 22 листопада 2013 Програма вже налічує 100 законтрактованих проектів.

У роботі конференції переважали панельні дискусії, протягом яких можна було ознайомитися з окремими тематичними категоріями проектів в деталях.

На панельних дискусіях було представлено 5 основних тем:

• "Регіональний розвиток / транскордонні стратегії співробітництва";

• "Конкурентоспроможність територій на основі туристичних продуктів";

• "Охорона навколишнього середовища";

• "Охорона здоров'я та управління у надзвичайних ситуаціях";

• "Культурна та освітня інтеграція".

Програма конференції включала оглядову виставку проектів транскордонного співробітництва.

Під час конференції була проведена перша спільна робоча зустріч виконавців проекту Shtetl Routes. Об’єкти єврейської культурної спадщини у транскордонному туризмі”: Рівненського центру маркетингових досліджень, центру економічних та соціальних ініціатив м.Яремче (Івано-Франківська обл.), Новогрудського музею єврейського опору (Білорусь) та центру "Брама Гродська - театр NN" (м.Люблін, Польща).

Детальніше на http://www.pl-by-ua.eu/ua

1-10 of 39